زیتون(روان شناسی ازدواج)

فطرت زنان ، صورتم مهیای یک بوسه

http://nelofarekabood.persianblog.ir/post/80/

نویسنده : هاشم : ۱٢:٢٤ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/٢/۱
Comments نظرات () لینک دائم

301- آموزش آیروبیک

http://www.dancerha.mihanblog.com/

نویسنده : هاشم : ۱۱:۳٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۳۱
Comments نظرات () لینک دائم

اعتماد

باتشکرازفرستنده میل آرزوجمشیدی

اعتماد
داستان: تلفن زنگ زد و خانم تلفنچی گوشی را برداشت و گفت : "واحد خدمات عمومی، بفرمائید." شخصی که تلفن کرده بود ساکت باقی ماند. خانم تلفنچی دوباره گفت : "واحد خدمات عمومی، بفرمائید." اما جوابی نیامد و وقتی می خواست گوشی را بگذارد صدای زنی را شنید که گفت : "آه، پس آنجا واحد خدمات عمومی است. معذرت می خواهم، من این شماره را در جیب شوهرم پیدا کردم اما نمی دانستم مال چه کسی است" فکرش را بکنید که اگر تلفنچی بجای گفتن "واحد خدمات عمومی" گفته بود "الو" چه اتفاقی می افتاد! نتیجه: در هر رابطه ای اعتماد  بسیار با اهمیت است. وقتی اعتماد از بین برود رابطه به پایان خواهد رسید . فقدان اعتماد به سوء ظن می انجامد، سوء ظن باعث خشم و عصبانیت میشود ، خشم باعث دشمنی می شود و این دشمنی  منجر به جدائی.

کسی را با انگشت نشانه نگیرید

داستان: مردی به پدر همسرش گفت دیگران شما را بخاطر زندگی زناشوئی موفقی که دارید تحسین می کنند، ممکن است راز این موفقیت را به من بگوئید؟ پدر با لبخند پاسخ داد: هرگز همسرت را بخاطر کوتاهی هایش یا اشتباهی که کرده مورد انتقاد قرار نده. همواره این فکر را در یاد داشته باش که او بخاطر کوتاهی ها و نقاط ضعفی که دارد نتوانسته شوهری بهتر از تو پیدا کند. نتیجه:  همه ما انتظار داریم که دوستمان بدارند و به ما احترام بگذارند. بسیاری از مردم می ترسند وجهه خود را از دست بدهند. بطور کلی، وقتی شخصی مرتکب اشتباهی می شود به دنبال کسی می گردد تا تقصیر را به گردن او بیندازد. این آغاز نبرد است. ما باید همیشه به یاد داشته باشیم که وقتی انگشتمان را بطرف کسی نشانه می رویم چهار انگشت دیگر، خود ما را نشانه گرفته اند. اگر ما دیگران را ببخشیم، دیگران هم از خطای ما چشم پوشی می کنند.

می خواهید رابطه ای بی نقص داشته باشید؟

داستان: شخصی به یکی از مؤسسات همسریابی مراجعه کرد و گفت: "من به دنبال یک همسر می گردم. لطفاً به من کمک کنید تا همسر مناسبی پیدا کنم. " مسئول مربوطه پرسید لطفاً خواسته های خودتان را بگوئید - "خوشگل، مؤدب، شوخ طبع، اهل ورزش، با معلومات، خوب آواز بخواند، در تمام ساعاتی از  روز که در خانه هستم و بیرون نرفتم بتواند من را سرگرم کند، وقتی به همدم احتیاج دارم برای من داستان های جالبی تعریف کند و هر وقت که خواستم استراحت کنم ساکت باشد. مسئول مؤسسه با دقت به حرف های او گوش کرد و در پاسخ گفت فهمیدم. شما به تلویزیون احتیاج دارید. نتیجه: مثلی هست که می گوید زوج بی نقص از یک زن کور و یک مرد کر درست شده است، زیرا زن کور نمی تواند خطاهای شوهر را ببیند و مرد کر قادر به شنیدن غرغرهای زن نیست. بسیاری از زوج ها در مراحل اول آشنائی کور و کر هستند و رؤیای یک رابطه بی نقص را می بینند. بدبختانه، وقتی هیجان های اولیه فرو می نشیند، بیدار می شوند و متوجه می شوند که ازدواج به معنی بستری از گل های رُز نیست و آن زمان کابوس آغاز می شود.

برداشت شخصی 

داستان: زن و شوهری یک خر از بازار خریدند. در راه برگشت به خانه یک پسر بچه گفت :" چقدر احمقند. چرا هیچکدام سوار خر نشده اند؟" آندو وقتی این حرف را شنیدند زن سوار بر خر شد و مرد در کنار آنها براه افتاد. کمی بعد پیرمردی آنها را دید و گفت: "مرد رئیس خانواده است. چطور زن می تواند در حالی که شوهرش پیاده راه می رود سوار خر شود؟" زن با شنیدن این حرف فوراً از خر  پیاده شد و جای خود را به شوهرش داد. لحظاتی بعد با پیرزنی مواجه شدند. پیر زن گفت: " عجب مرد بی معرفتی، خودش سوار خر می شود و زنش پیاده راه می رود." مرد با شنیدن این حرف به زنش گفت که او هم سوار خر شود. بعد به مرد جوانی برخوردند. او گفت :" خر بیچاره، چطور می توانی وزن این دو را تحمل کنی. چقدر به تو ظلم می کنند! " زن و شوهر با شنیدن این حرف از خر پیاده شدند و خر را به دوش گرفتند. ظاهراً راه دیگری باقی نمانده بود. وقتی به پل باریکی رسیدند، خر ترسید و شروع به جفتک زدن کرد. آنها تعادلشان را از دست دادند و به رودخانه سقوط کردند. نتیجه: تک تک مردم برداشت های مختلف دارند. گوشتی که یکنفر با لذت می خورد برای دیگری زهر است. هیچوقت ممکن نیست که همه شما را بستایند، و یا لعنت کنند. هیچگاه نه در گذشته، نه در حال و نه در آینده چنین اتفاقی نخواهد افتاد. بنابراین، اگر وجدان راحتی دارید از حرف دیگران دلخور نشوید.

حرف درست

داستان: یک خانم و همسر میلیونرش از برج نیمه سازشان بازدید می کردند که یک کارگر آن زن را دید و فریاد زد: "مرا به یاد میاوری؟ من و تو در دوران دبیرستان با هم دوست صمیمی  بودیم ." در راه بازگشت به خانه شوهر به طعنه با همسرش گفت: " شانس آوردی که با من ازدواج کردی وگرنه الآن زن یک عمله و کارگر شده بودی." همسر پاسخ داد: " بر عکس، تو باید قدر ازدواج با من را بدانی. وگرنه الآن او میلیونر بود ، نه تو." نتیجه: یک ضرب المثل چینی می گوید: " یک حرف می تواند ملتی را خوشبخت یا نابود کند". بسیاری از روابط به دلیل حرف های نابجا گسسته می شوند. وقتی یک زوج خیلی صمیمی می شوند دیگر ادب و احترام را فراموش می کنند. ما بدون توجه به اینکه ممکن است حرفی که می زنیم طرف را برنجاند هرچه می خواهیم می گوئیم.  در اکثر مواقع چنین بگو مگوهایی تخم یک رابطه بد را می کارد. مثل یک تخم مرغ شکسته، که دیگر نمی توانید آن را به شکل اول در بیاورید.

نویسنده : هاشم : ۱٠:٠٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٩
Comments نظرات () لینک دائم

ژاپن قبل وبعداززلزله - پس ازکلیک شدن عکس ها نشانگرموس رابه چپ وراست بکشیم

http://www.liberation.fr/seisme-japon-mars-2011-avant-apres.html

نویسنده : هاشم : ٩:٢٧ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٩
Comments نظرات () لینک دائم

سوالات روزخواستگاری!!

میل رسیده

در این مقاله عناوینی از مهم ترین سوالات مراسم خواستگاری را برایتان بیان می کنیم. امید که بدردتان بخورد و در جاهایی که دارید دست دست می کنید تا سوالی را برای شخص مقابل خود و احیانا همسر آینده تان طرح کنید تا افق روشن تری را نسبت به آینده و زندگی مشترکتان نمایان سازید کارساز باشد. البته نوشتن لیستی که شامل تمام سوالات لازم برای شناسایی شریک آینده تان باشد غیر ممکن است زیرا تفاوت های فردی، شغلی، فرهنگی، اعتقادی و غیره در انسان ها باعث می شود یک نسخه ی واحد کارآمد نباشد. فقط می توان اصولی را بیان کرد که در فرهنگ ما برای داشتن زندگی موفق زناشویی لازم است اما شاید کافی نباشد. به همین دلیل بعد از خواندن سوالات پیشنهادی، خود شما نیز باید تغییراتی در آنها ایجاد کنید.

ابتدا زمانی که تصمیم می گیرید که خواستگاری را به خانه بپذیرید یا همراه خانواده به خواستگاری بروید، بهتر است کمی با خود خلوت کنید. واقع بینانه به خود و شرایط موجودتان نگاه کنید. خود را از نظر زیبایی، تحصیلات، شرایط مالی، فرهنگ خانواده بسنجید. این کار برای سنجیدن توقعات خود از زندگی و همسر آینده، کمک خواهد بود. بهتر است علاوه بر شناخت بیشتر از شرایط فعلی تان، آرزوها و انتظاراتتان راجع به زندگی زناشویی را مشخص کنید. در خلوت خود شعار ندهید. اینکه معیار های صحیح چیست با این که معیار های شما چیست متفاوت است. ممکن است شما بر اساس معیارهایی صحیح انتخاب کنید اما در زندگی آینده چون این معیارها برایتان درونی نشده و فقط جنبه ی شعار داشته، دچار مشکل شوید.

پس نگاهی واقع بینانه به شرایط موجود و خواسته های آینده بسیار مهم است. آنوقت وقتی به یک ارزیابی صحیح رسیدید، دست به کار شوید. لیستی برای خود تعیین کنید و البته باید یاد آور شویم سوالات استاندارد، با جواب های مشخصی وجود ندارد و جوابی متفاوت از آنچه شما فکر می کردید به یک سوال نباید باعث شود نظر شما منفی گردد. خیلی از پاسخ ها خود باعث سوال دیگری می شوند و مهم این است که شما در آن زمان بتوانید به خوبی و البته صادقانه گفتگو کنید.

سوالات کلی برای شروع خوب است اما خیلی تعیین کننده نیست زیرا سوال کلی جواب کلی هم دارد و به شناخت بیشتر کمکی نمی کند. بعضی از سوالاتی که در زیر آمده در صورت آشنایی قبلی با فرد برای مثال فامیل بودن نیازی به پرسیده شدن ندارد و برخی برای شما حائز اهمیت نیست. پس سوالات زیر را صرفا به عنوان چند پیشنهاد و ضرورت برخی سوالات نظیر آینها مطالعه کنید.

- بیوگرافی خوتان را بگوئید: (سن، تحصیلات، شغل، تعداد فرزندان خانواده، وضعیت پدر و مادر، خواهر و برادر ها، این که چندمین فرزند خانواده است.)

- علت اینکه تصمیم به ازدواج گرفتید چیست؟ (خواست خانواده، فشار فرهنگی یا نیاز شخصی)

- در زندگی چه هدفی را دنبال می کنید؟ چند تا از سر فصل های مهم در آینده تان چیست؟ (برای مثال گرفتن بورسیه، موفقیت در زمینه ی ورزش و...)

- چه ملاک هایی برای خوشبختی دارید؟

- مسائل اقتصادی همسر و خانواده ی او چقدر برایتان مهم است؟

- بعد از ازدواج چقدر مایل به ارتباط با خانواده ی همسرتان هستید؟

- دوست دارید همسرتان با خانواده ی شما تا چه حد صمیمی باشد؟

- در تصمیم گیری ها اهل مشورت هستید؟

- آیا خانواده و دوستانتان در تصمیماتتان دخیل هستد؟ در آینده همسرتان چطور؟

- اگر اختلاف نظری بین همسر و خانواده تان ایجاد شد، چگونه آنرا رفع می کنید؟

- خانواده ی خود را سنتی می دانید یا مدرن؟ می خواهید چطور خانواده ای تشکیل دهید؟

- نظرتان راجع به مرد سالاری و زن سالاری چیست؟

- تکلیف مدیریت خانه چه می شود؟

- در زمان وقوع اختلاف نظر، اگر با گفتگو به نتیجه نرسیدیم، چه کسی نظر آخر را بدهد؟

- چه عقیده ای در باره ی مدیریت اقتصادی خانه دارید؟

- تعریف تان از صرفه جویی چیست؟

- چقدر اهل پس انداز هستید؟

- چقدر دوست دارید صاحب فرزند شوید؟

- در تربیت فرزندان، چقدر اختیارات را به همسرتان واگذار می کنید؟

- تا چه حد به اعتقادات مذهبی پایبند هستید؟

- از نظر دیگران فرد مذهبی هستید؟

- تعریفتان از حجاب چیست؟ (چادر، مانتوی پوشیده، چادر ملی، بلوز و شلوار و روسری و ...)

- در رفتار با نامحرم چه روشی دارید؟

- خودتان در محل کار وخانواده، با نامحرم چگونه رفتار می کنید؟

- از همسرتان توقع دارید چگونه رفتار کند؟

- با کار کردن خانم ها موافقید؟ چه نوع کاری؟ (مخصوص خانم ها)

- دوست دارید در آینده شاغل باشید؟ (مخصوص آقایان)

- آیا همسرتان باید برای هر کاری از شما اجازه بگیرد؟

- اهل مطالعه هستید یا نه ؟ اگر بله در چه موضوعاتی؟

- آیا فیلم دیدن را دوست دارید؟ زیباترین فیلم هایی که تاکنون دیده اید، کدامند؟

- رابطه تان با دنیای مجازی و اینترنت چگونه است؟

- اگر اهل استفاده از اینترنت هستید، بیشتر به سراغ چه موضوعات و سایت هایی می روید؟

- با چت کردن چه میانه ای دارید؟

- تا به حال به چه کارهایی اشتغال داشتید؟

- از کاری که می کنید، راضی هستید؟

- رابطه تان با همکارانتان چطور است؟

- حتما راجع به خط مشی سیاسی و اعتقادات خود صراحتا صحبت کنید و از او سوالات کاملی بپرسید چون ممکن است در آینده به مناسبت های مختلف، اختلاف عقیده ی سیاسی دیگر شرایط زندگی تان را تحت تاثیر قرار دهد.

- با جشن عروسی موافقید؟ تا چه حد موافق خرج کردن برای مراسم هستید؟

- آیا در باره ی مهریه نظر خاصی دارید؟

- رسم و رسوم خاصی هست که خانواده تان برایشان خیلی مهم باشد؟

- چه نوع تفریحاتی را دوست دارید؟

- بعد از ازدواج با دوستانتان تا چه حد رفت و آمد می کنید؟

- دوست دارید همسرتان اهل معاشرت با دوستان باشد یا نه ؟

...

نویسنده : هاشم : ۸:٥۸ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٩
Comments نظرات () لینک دائم

انتخاب ومعیارهای همسرگزینی در37فرهنگ دنیا

هر انسانی که ازدواج موفقی دارد؛ سرزنده‌تر و زندگی پایداری نسبت به دیگران دارد. اما، چگونه شریک زندگی آینده و همسر خود را انتخاب می‌کنیم؟ چه ویژگی‌ها و خصوصیاتی را در او جست‌وجو می‌کنیم؟ و چرا؟
دانشمندان روان‌شناس اجتماعی، دیرزمانی است معتقدند که رجحان‌ها و اولویت‌‌های انتخاب همسر، به وسیله فرهنگ محدود شده، به آن وابسته است.
مثلاً، مردم آمریکای شمالی نسبت به مردم آسیا یا آفریقا ویژگی‌ها و عامل‌های متفاوتی را در نظر می‌گیرند و به آنها گرایش دارند. حتی چارلز داروین یکی از دانشمندان پیشگام در این موضوع «اولویت‌های انتخاب همسر بر اساس فرهنگ»، معقتد است که رجحان‌های انتخاب همسر و ویژگی‌های مربوط به آن، کاملاً اختیاری و دلخواه خود فرد است. ولی تاکنون اطلاعات علمی اندکی درباره آنچه ما از شریک زندگی خود می‌خواهیم، جمع‌آوری شده است.
مطالعه درخور توجه، تازه و شگفت‌انگیزی نشان می‌دهد: که فرضیه‌های علمی و سنتی گذشته کاملاً اشتباه هستند.
اطلاعات علمی جمع‌آوری شده پنجاه دانشمند در سی¬‌وهفت فرهنگ متفاوت در نقاط متفاوت دنیا، ما را به این نتیجه می‌رساند؛ تا برای آگاهی از اینکه مردم از همسر آینده خود چه خصوصیاتی را انتظار دارند، دست به کار شویم. این یافته‌ها شامل بیش از ده‌هزار نفر در سی‌وهفت فرهنگ، در شش قاره و پنج جزیره است که به دست آوردن آنها بسیار سخت و دشوار بود.
بر طبق این تحقیق، از فرهنگ‌ها تفاوت‌های جالب و درخور ملاحظه‌ای به دست آوردیم؛ که دانشمندان مدت زمانی درباره آنها تردید داشتند. اما از قرار معلوم، اولویت‌ها و رجحان‌های جهانی را که همه مردم دنیا به آنها تمایل و علاقه نشان می‌دهند، یافته‌ایم. همچنین در این تحقیق به تفاوت‌های اساسی و بنیادی بسیاری دست یافته‌ایم؛ که بین زنان و مردان به مثابه تفاوت‌هایی که در همه فرهنگ‌های دنیا، به‌گونه‌ای عمیق در تاریخ تحول و تکامل انسان‌ها ریشه داشته‌اند.

رجحان‌های مشترک انتخاب همسر در میان مردان و زنان
در این نظرسنجی از مردم خواستیم تا سی‌ودو ویژگی و خصوصیت مطلوب را که در پیدا کردن شریک زندگی خود جست‌وجو می‌کنند و به آنها توجه دارند، برای ما بگویند.
هنگامی که ما، داده‌های حاصل از سی‌وهفت فرهنگ را تجزیه و تحلیل کردیم، به این نتیجه رسیدیم، که مردم تقریباً در هر فرهنگی درباره اینکه کدام ویژگی، مطلوب‌ترین خصوصیت است، اتفاق‌نظر دارند. در همه جا، مردان و زنان خواهان همسری بودند؛ که تمام یا حداکثر ویژگی‌های زیر را دارا باشند:
1. مهربان و فهمیده؛ 2. باهوش، حساس و نکته‌بین؛ 3. دارای احساساتی پایدار؛ 4. فردی که به پختگی و جاافتادگی کامل رسیده باشد؛ 5. مورد اعتماد و اطمینان؛ 6. دارای طبیعت و خصلتی خوشایند و مطبوع؛ 7. و همچنین از نظر فیزیولوژیکی و روانی در سلامت کامل باشد.

اما درباره عشق چطور؟
خیلی از دانشمندان معتقدند که عشق، تنها مفهوم و تصوری غربی است، که در صد سال گذشته به¬وجود آمده است؛ اما یافته‌های ما نشان می‌دهد که این دانشمندان، در اشتباه‌اند. مردم همه جای دنیا برای عشق و جذابیت متقابل، ارزش و احترام خاصی قائل‌اند.
عشق، نه‌تنها مفهومی است که در اروپای غربی و یا حتی در غرب دنیا وجود دارد، بلکه به مثابه آرمانی والا و ارزشمند در میان مردمان کشورهای دیگر از جمله: هند، چین، ایران، فلسطین و...، شناخته شده، مورد احترام است.
درنهایت با توجه به تمامی این خصوصیات و ویژگی‌های مطرح شده، تقریبا تمام مردم دنیا در این باره، امیال و گرایش‌های یکسانی دارند.

زنان از شریک زندگی خود چه می‌خواهند؟
از زمان فروید[طراح نظریه شهوت وپرخاشگری راارضاء کنیم جهان گلستان میشه که نشد] تا همین امروز، دانشمندان در این سؤال سرگردان بوده‌اند: زنان چه می‌خواهند؟
نظریه تاثیرگذار ترایور در سال‌های 1972 و 1985 م، درباره سرمایه‌گذاری والدین و انتخاب جنسی، پایه و بنیاد نیرومندی برای پیش‌بینی بعضی اولویت‌ها و رحجان‌های زنانه فراهم کرد. واضح است که متوسط سرمایه‌گذاری لازم برای تولد یک بچه، در زنان بیشتر است و به‌طور کلی آنها اهمیت بیشتری به فرزندان می‌دهند.
در تأیید درخور توجه نظریه ترایور که از سوی افراد جامعه آماری (37 فرهنگ) صورت گرفت؛ زنان به نامزدهای انتخابی با وضعیت و موقعیت‌های درآمدی خوب، دارای ویژگی‌های جاه‌طلبی و بلندپروازی، سخت‌کوشی و جدیت و همچنین دارای مقام و منزلت اجتماعی، بیشتر اهمیت می‌دهند. این نتایج حتی در کشورهای سوسیالیستی و کمونیستی که نابرابری درآمد در آنها، کمتر وجود دارد، برای صاحب‌نظران، بسیار جالب و هیجان‌انگیز بود. به نظر می‌رسد زنان در انتخاب همسر به امکانات، توانایی‌های مالی و ثروت فرد، اهمیت بیشتری می‌دهند. با توجه به مطالعات در دوران گذشته، آنها به این امکانات و توانایی‌های مالی، نیاز داشته‌اند تا بتوانند با آن امکانات فرزندان‌شان را رشد و تعالی دهند.

آیا زنان نسبت به مردان در انتخاب همسر سخت‌گیرتر و مشکل‌پسندترند؟
تقریباً با مطالعه تمام فرهنگ‌ها، زنان حساس‌ترند؛ قوه تمیز و تشخیص بهتری نسبت به مردان دارند. در مجموعه ویژگی و خصوصیت، استانداردهای باثبات‌تری بیان می‌کنند.

مردان از همسر خود چه می‌خواهند؟
ومردان در بیان و اظهار ویژگی‌های مورد نظر خود برای گزینش و انتخاب همسر، تنها دو ویژگی را مهم‌ترین خصوصیات، بیان کرده‌اند. 1. جوانی و 2. زیبایی.
مردان در تمامی دنیا، همسرانی را ترجیح می‌دهند که از خودشان جوان‌تر و یا به عبارتی دیگر از نظر سنی کوچک‌تر باشند. اما به چه میزان جوان‌تر؟ پاسخ به این سؤال، به سیستم فطرت انتخاب همسر در فرهنگ آنها، بستگی دارد. در فرهنگ‌هایی که به آنها اجازه داده می‌شود تا چندین همسر داشته باشند؛ مردان، زنانی را ترجیح می‌دهند، که در حدود هفت تا هشت سال از آنها جوان‌تر باشند. در فرهنگ‌های دیگری که مردان را تنها به برگزیدن یک همسر محدود می‌کند؛ آنها همسرانی برمی‌گزینند که فقط چند سال از آنها جوان‌تر باشند. اما نکته مهم و جالب آن است، که زنان در تمامی فرهنگ‌ها، شوهرانی را ترجیح می‌دهند که از آنها بزرگ‌تر باشند، به این سبب که مردان تا حدودی دیرتر از زنان جاافتاده می‌شوند و به پختگی کامل می‌رسند و دلیل دیگر آنکه مردانی با سن بیشتر، به امکانات و توانایی‌های اقتصادی و اجتماعی نسبتا بهتر و بیشتری دسترسی پیدا کرده‌اند.
ولی جوانی و کم‌سنی، تنها چیزی نیست که مردان می‌خواهند. آنها در سراسر دنیا در انتخاب همسر به جذابیت‌های فیزیکی بسیار اهمیت می‌دهند، بسیار بیشتر از زنان!
نظریه‌های علوم اجتماعی سنتی بر این فرض بوده‌اند؛ که آنچه مردم به‌عنوان زیبایی استنباط می‌کنند، به فرهنگ آنها بستگی دارد و به آن وابسته است، زیرا به گفته آنها، زیبایی و جذابیت فقط در چشمان فرد نظاره‌‌گر است. این نظریه‌ها تا حدودی، ولی نه کاملاً، اشتباه و نادرست است. مدارک و شواهد موجود نشان می‌دهد، مردم در تمامی فرهنگ‌ها، خصوصیات تقریباً ثابت و معینی را به مثابه زیبایی و جذابیت از طرف مقابل، برداشت می‌کنند.
ویژگی‌هایی مانند:
پوستی شفاف، ملایم و لطیف، بدون چین و چروک، موهایی درخشان، گونه‌هایی پر، چشمانی براق، چهره‌ای دوست‌داشتنی و شاداب.
با وجود اینکه برای زیبایی، نشانه‌های سلامتی و جذابیت رجحان‌های فرهنگی و اجتماعی وجود دارد، اما مردان در سراسر دنیا به زنانی جذاب و زیبا توجه دارند. مقصود آن است که امروزه برخلاف گذشته، عامل‌های جذابیت و زیبایی، آشکار و شناخته شده‌اند.

منبع


اشکهای دیگران را مبدل به نگاههای شادی کردن خوشبختی است
http://www.taahod.com/thread-1214-post-2439.html#pid2439
نویسنده : هاشم : ٦:٠۱ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٩
Comments نظرات () لینک دائم

پاسخ وبلاگ مشاوره ازدواج به سوالات تخصصی جنسی 29-1-90

سوال مراجع:
سلام.لطفا کمکم کنیدئ۲روز پیش دوست پسرم که اصلا توو حال طبیعی نبود وادارم کرد تا آلتشو لای پای من بذاره که گاهی با الت من تماس داشت ولی اصلا دخول نداشت و اب منی رو هم حتی روی آلت من نریخت . آیا احتمال بارداری وجود داره؟ توروخدا جواب منو بدید دارم از نگرانی میمیرم
پاسخ مشاور:
با این توضیحاتی که ارائه دادید احتمال بارداری وجود نداره. مگر اینکه منی ایشون به داخل مهبل شما نفوذ کنند که قدر محال میرسه چون گفتید که منی رو بیرون ریختند. نگران نباشید

------------------------------------------------------

سوال مراجع:

من 23 سالمه،2روز بعد از اتمام پریودم رابطه جنسی داشتم البته بدون خالی کردن مایع منی به داخل.پریودهای من تقریبا منظمه ولی الان 5 روزه گذشته و خبری نیست و 3بار هم تست کردم منفی بود.نمیدونم علتش چیه؟چیکار کنم؟اگه حاملگی نیست پس چی میتونه باشه؟امکان مسدود شدن قسمتی که خون میاد هست؟

پاسخ مشاور:

ببینید اگر رابطه ای که داشتید با وارد شدن آلت به داخل مهبل شما همراه بوده ممکن است پیش آب یا حتی قسمتی از منی در لحظه دخول و خروج وارد مهبل شده باشه و شما هم متوجه نباشید در این صورت احتمال بارداری وجود داره.اما با توجه به توضیحاتی که دادید احتمال بارداری کم است و ممکن است تاخیر در پریود به علت "استرس،به هم خوردن تعادل هورمونی،و...." باشه.تست بارداری بی بی جک رو همیشه بیست روز بعد از انجام رابطه جنسی اجرا کنید در آن صورت جواب اگر منفی بود دیگر نباید شک کنید و شما حامله نیستید

اگر پریود نشدن شما تا 10 به تاخیر افتاد حتما به پزشک متخصصان زنان مراجعه کنید/

امکان مسدود شدن وجود نداره مگر اینکه ضایعه یا مشکل جسمی داشته باشید.

در کل احتمال بارداری کم هست ولی توصیه می کنم بیست روز بعد از رابطه جنسی تست بی بی جک را انجام دهید تا دیگر دلهره نداشته باشید امیدوارم جواب منی باشد

سوال مراجع:

سؤالم در مورد اینه که منی تا چه مدتی میتونه زنده یاشه منظورم اینه اگه منی به یه جای ریخته باشه تا چه مدت پس زندس

پاسخ مشاور:

بستگی به موقعیتی داره که منی در اون ریخته شده.مثلا:

1»»رطوبت محیط

2»»دمای محیط

3»»باکتری های که وجود دارند

معمولا در حالت عادی اسپرم(منی) در بیرون بین 1 تا 3 ساعت زنده می مونه.اما اگر محیط مرطوب باشه و باکتری ها در منی ایجاد شده یا وجود داشته باشند تا 12 ساعت زنده می مونه.

----------------------------------------------

سوال مراجع:

سلام خسته نباشید من میخوام با دختری ازدواج کنم متخصص بردمش گفت پردش دست نخورده و سالمه ولی دوست دارم بدونم از پشت رابطه داشته یا نه آیا میشه فهمید اگه میشه بگید چجوری ممنون

پاسخ مشاور:

بله می توانید به همان پزشک متخصص بگویید که ایشان را از پشت نیز معاینه کنند.مشخص خواهد شد اما دوست عزیز شناخت و اعتماد رکن یک ازدواج مناسب است قدری تامل کنید

سوال مراجع:

خواستم بدونم چطور میشه آب زنم همون که موقع ارگاسم میاد رو زیاد کنم . من توی فیلمها دیدم که موقع ارضا مثل ادرار با فشار ازشون اب میاد . حالا من چیکار کنم ؟اگه اب زنم  مثل فیلم ها نشد کمترم بشه عیبی نداره ممنون از سایت خوبتون 

پاسخ مشاور:

ببینید اکثر فیلم های پورنو که در خارج ساخته می شوند به صورت اغراق گونه به رابطه جنسی می پردازند لذا آن فیلم ها را ملاک قضاوت قرار ندهید لطفا.اما در خصوص مسئله ای که بدان اشاره کردید این مقدار آب طبیعی است و همسر شما هیچ مشکلی ندارد.تنها می توانید برای لذت بردن بیشتر مدت زمان معاشقه را زیادتر کنید سپس دخول انجام دهید

===============================

سوال مراجع:
من هفته قبل یه رابطه با نامزدم داشتم که اون آلتشو لای پام گذاشت از پشت و جلو وعقب کرد که قابل احساس بودآیا امکان بارداری وجود دارد در این روش من خیلی نگرانم لطفا جوابم رو بدین
پاسخ مشاور:
با توچه به توضیحاتی که دادید احتمال بارداری کم است.بخصوص اگر مایع منی بر روی مهبل شما ریخته نشده باشد یا به داخل مهبل نفوذ نکرده باشد.نگران نباشید

سوال مراجع:

سلام ببخشید من یه سوال تقریبا خنده دار دارم میتونید به من بگید کاره من خود ارضاییه یا نه؟من خیلی وقتا با دست کلیتوریس رو فشار میدم اما تازگی متوجه شدم ممکنه خود ارضایی باشه اخه تازه فهمیدم خیلیا اینکارو میکنن من دلم نمیخواد خود ارضایی داشته باشم ببینید من بچه که بودم یادم میاد با فشار اب به طور کاملا اتفاقی احساس جالبی بهم دست داده بود مثله قلقلک !انگاری از اون موقع این ذهنیتو دارم که یه حس جالبه فقط همین . من حتی جلو خانوادمم اینکارو میکنم چون اصلا کاره تابلویی نمیدونمش فقققققط چند ثانیه با دست فشارش میدم چند ثانیه!اینکارو زیاد میکنم شاید ۸یا  ۱۰ بار در روزمیگم تا الان فک میکردم کار بدی نیست اما الان خیلی نگرانم در ضمن این کارم یه پاسخ به یه حسه هر لحظه ممکنه اتفاق بیوفته واسم اصلا اینطور نیست که حتما با دیدن فیلم تحریک بشم بعد نیاز به این کار باشه و اینکه این حسم که بهش این پاسخ رو میدم به هیچ وجه شدید نیس اما چون پاسخ خیلی کوتاه و راحتی داره اینکارو میکنم!!!!!!اما اگه خود ارضاییه نمیخوام دیگه انجامش بدم و اینم بگم که حسی که بعد این چند ثانیه فشار دارم حسه خیلی لذت بخشی نیست

پاسخ مشاور:

درود،اتفاقا سوال بجای مطرح کردید چون قصد داشتم به این مسئله اشاره کنم ببینید تنها زمانی می تونیم بگیم کار ما خودارضایی بوده که در اثر مالیدن آلت تناسلی یا هر نوع تحریک خودکفا(خودمان انجام دهیم) مایه ای از بدن ما با فشار خارج بشه و در اون لحظه به ما حال غلسه ای(سستی) دست بده و از این عمل لذت ببریم در این صورت عمل ما خودارضایی محسوب میشه به غیر از این هر عمل دیگری تنها "تحریک" محسوب میشه و بس.این کاری هم که شما انجام می دید خودارضایی نیست بلکه یک نوع عادت به تحریک هست که البته بهتره در مکان هایی که خانوادتون هستند انجام ندید

سوال مراجع:

من قبل از نزدیکی با دوستم دستم رو داخل واژن بردم اما با اینکار تا بحال از جلو رابطه نداشتم انگار پرده ای وجود نداشت.حتی دفعه اولی هم که نزدیکی داشتم خونریزی نداشتم فقط درد بخاطر تنگی اما بار دوم به اندازه 2 تا قاشق خون اومد با یه مقدار لخته خون.لطفا کمکم کنید

پاسخ مشاور:

دوست عزیز خب دقیقا سوال شما چیست و در چه موردی راهنمایی کنم؟!!اگر شما باکره بودید و لخته خونی که مشاهده شده به رنگ قرمز باشد(قهوه ای یا تیره تر نباشد) به احتمال زیاد پرده بکارت شما پاره شده است.ممکن است پرده شما در نزدیکی های بعدی پاره شده باشد یا حالت نیمه ارتجاعی داشته و در دخول های بعدی خون ریزی ایجاد شده است اما اگر باکره نبودید وجود خون در حین رابطه جنسی به چند علت بستگی دارد که باید برای تشخیص حضوری نزد یک پزشک متخصص مراجعه نمایید زیرا با معاینه می شود تشخیص قطعی را داد.

علل خون ریزی هنگام مقاربت:

ضایعات واژن- التهاب گردن دهانه رحم- پولیپهای دهانه رحم- سرطان دهانه رحم- له شدن پرده بکارت- له شدگی قسمت دیگری بنام کولدوساک- وجود ضایعات لوکال روی آلت تناسلی مردان

===============================
من دختری ۲۰ ساله هستم و حدود یکسال است که از نامزدم جدا شدم و قبلا معاشقه داشتیم.
و الان همیشه از لحاظ جنسی احساس نیاز میکنم و شدیدا اذیت میشم و روی رفتارم تاثیر داره.
دوست دارم برای رفع کلی نیازهای زندگیم مجددا با پسر داییم که در حال حاضر با هم دوست هستیم ازدواج کنم اما اون فکر نکنم قصد ازدواج داشته باشه.
چیکار باید بکنم؟!!!!

پاسخ مشاور:

ببینید یکی از دلیلی که اکثر ازدواج ها به طلاق می انجامه اینکه افراد تنها برای رفع نیاز جنسی همسر آینده خودشون رو انتخاب می کنند در صورتی که تصمیم گیری در این هنگام(فشار جنسی) اصلا درست نیست. لذا کمی تامل کنید آیا این تنها نیاز جنسی نیست که شما را به ازدواج با ایشان علاقه مند کرده؟

سوال مراجع:

حدود چهار ماه هست که با نامزدمص کس میکنیم اما همیشه شوهرم از کاندم  استفاده میکند.این ماه چهار روز تاخیر در پریود داشتم به دکتر مراجعه کردم آزمایش حاملگی دادم منفی بود با تجویز پزشک متخصص دو عدد آمپول پروژوستران زدم و الان شش روز گذشته هنوز پریود نشدم.خیلی خیلی نگرانم.لطفا راهنمایی کنید.

پاسخ مشاور:

با توجه به توضیحاتی که دادید احتمال بارداری اندک است.تاخیر در پریود شما می تونه به علت تزریق آمپول ها یا اظطرابی که دارید به وجود اومده باشه.اما برای اطمینان حدود 21 روز بعد از رابطه جنسی که داشتید از بی بی جک استفاده کنید امیدوارم نتیجه منفی باشد 

ادامه سوالات درباره ایدزورابطه جنسی:

ادامه مطلب
نویسنده : هاشم : ٥:٤٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٩
Comments نظرات () لینک دائم

باید به روز بود دیگه!!!!باتشکرازونوس عزیزکه این پست راازاوکپی کردم

  

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

نویسنده : هاشم : ۱:٤۱ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٩
Comments نظرات () لینک دائم

زن - نوشته سیاوش روستا

 

در هر زنی هر قدر هم که سن او بالا برود، قدری دخترانگی همواره در او هست؛ یک سادگی زیبا لطیف و ناز که هیچ وقت ترکش نمی­کند. به دلخوشی­هایشان نگاهی کنیم! شانه، کفش، لباس، گل، انگشتر، گردن­بند... . دلخوشی­های آنها هم ساده و لطیف­اند و نشان کم­توقعی آنان و شاید در نظر ما نشانِ هالوگری. راستی؛ از کجا معلوم که آنچه بواقع در این دنیا مهم است، همین دلخوشی­های به ظاهر ساده نباشد؟

به نظرم یک زن، هر قدر این دخترانگی را بیش­تر حفظ کند، زن­تر است و هر قدر زن­تر باشد، دوست­داشتنی­تر. چنگی به دل نمی­زنند زنانی که مثل مردهایند و مهارت­های مردانه را می­جویند.

این دنیا را ما مردان به سلیقۀ خود ساخته­ایم. نمی­دانم اگر اختیار دنیا را دست زنان می­دادیم، چه دنیایی داشتیم؟ به گمانم هر چه بود، از این بهتر بود.

و راستی؛ اگر ما مردها حقّ زنان را به آنان می­دادیم، آنان مجبور نمی­شدند برای گرفتن حقّ خود زنانگی خود را رها کنند و به فکر مردانگی کردن بیفتند و بدین سان، نیمی از زیبایی دنیا را از خود ما مردان بگیرند. قدرشان را بدانیم. زنان انسانهایی مستقل، خردمند و صاحب­اختیارند. زن زن است و شاید انسان برتر؛ نه مادر، نه همسر، نه بازیچه، نه برده.

http://syawoshroosta.persianblog.ir/

اندگی جمال به ازبسیاری مال ،نوشته دیگری ازاودرادامه :

ادامه مطلب
نویسنده : هاشم : ۱:٢٧ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٩
Comments نظرات () لینک دائم

سکته بیژن پاکزادطراح لباس ومد

http://hamshahrijavan.blogsky.com/1390/01/27/post-751/

نویسنده : هاشم : ۱٠:۳٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢۸
Comments نظرات () لینک دائم

دیدگاه های پرفسورسایمون بل پژوهشگرحوزه شهری درباره محرومیت های تهران

باتشکرازاکرم زاهدی فرستنده میل:

پروفسور سایمون بل ، پژوهشگر حوزه شهری و استاد دانشگاه ادینبورگ انگلستان، درتور یکروزه ای که از تهران داشت، به نکاتی اشاره کرد که در ذهن هر شهروندی این سوال مطرح می شود که "چرا تهران و شهروندانش از حداقل امکانات شهری محروم هستند؟"

متن زیر گزارش مشاهدات یکروزه اوست که در اختیار سایت خبری معماری نیوز قرار گرفت.

فضاهایی را دیدم که معلوم نبود برای فرودگاه است، یا تهران!!!
در اتحادیه اروپا قانونی تصویب شده است به نام "کمربند سبز". این کمربند برای شهر دو فایده بزرگ دارد، یکی اینکه محدوده و مرز شهر را مشخص میکند و اجازه بزرگ شدن بیش از حد را نمیدهد و دوم اینکه با ایجاد نوار سبز، کمک بزرگی به محیط زیست شهری میکند و الزاما باید شهر به سمت درون رشد کند، این یک قانون کلی برای قاره اروپا است. اما وقتی من از فرودگاه امام به سمت شهر تهران حرکت کردم فضاهایی را دیدم که معلوم نبود برای فرودگاه است، یا تهران!!! و اصلا مربوط به کدام شهر است؟! و کاملا مشخص بود که محیط اصلا تحت کنترل نیست و مدیر ندارد و بزرگترین عیب این بود که اصلا معلوم نبود که شهر کجا تمام میشود و اصلا مرزی وجود ندارد.

17 مدل کفپوش متفاوت در یک خیابان !!!
وحدت، یک اصل مهم در طراحی شهری است ولی اصلا در شهر تهران چنین چیزی مشاهده نمیشود. من در یکی از خیابان های اصلی شهر (انقلاب - آزادی) ، تعداد کفپوش ها را شمردم و به عدد 17 رسیدم، همینجا دیگه از ادامه شمارش خسته شدم و دیگه ادامه ندادم. شما با اینکار هزینه نگهداری را بالا میبرید و در هنگام تعویض، گاهی اوقات خسته می شوید و سریع پیاده رو را آسفالت میکنید. در مرکز شهر ادینبورگ فقط یک مدل کفپوش برای تمامی پیاده رو ها استفاده شده است. نکته دیگر اینکه، سنگفرش های پیاده رو ها باید در مقابل بارش برف و باران طوری عمل کند که آب، یا جذب شود و یا به سمت پوشش گیاهی هدایت شود. اما متاسفانه من این تکنولوژی را در شهر تهران ندیدم و سیستم موجود در مواقع بارانی موجب آب گرفتگی معابر و خیابان ها میشود.

شما فقط در خیابان راه می روید؟؟!
متاسفم که این رو میگم ولی دلم برای سالمندانتان سوخت.
نکته دیگر اینکه شما مبلمان شهری دارید ولی مبلمان شهری که اصولی باشد و به افراد سرویس بدهد اصلا در شهر تهران وجود ندارد. من حدود 3 ساعت در شهر تهران پیاده روی کردم اما اصلا مبلمان شهری برای نشستن پیدا نکردم، افراد سالمند در این قضیه اصولا حذف می شوند، چون فضایی برای استفاده آن ها با توجه به ویژگی هایی که این قشر از جامعه دارد اصلا وجود ندارد.

تهران، شهر ماشین سوارها
اولین چیزی که در تهران برای من جلب توجه کرد این بود که بیشترین چیزی که در خیابان دیده میشود، ماشین است، ناخودآگاه وقتی ماشین هست، آلودگی صوتی هم هست و در کنارش آلودگی هوا نیز وجود دارد. این ها علاوه بر زشت کردن تصویر شهر، تاثیرات بسیار بدی در روحیات شهروندان دارد.

درست است که همه شهرها باید خیابان های اصلی داشته باشد و ماشین ها در آن تردد کنند، اما این دلیل نمیشود که تمام خیابان های ما بشود ماشین رو، باید یکسری از خیابان ها به عابر پیاده سرویس بدهد و این می تواند به صورت یک پیاده رو تمام عیار باشد و یا یک خیابانی که فقط حمل و نقل عمومی در آن انجام شود. و این موضوع اصلا در شهر تهران وجود ندارد. در کل شهر تهران، تنها مکانی که در آن تا حدودی به افراد پیاده توجه شده است خیابان پانزده خرداد است.

معلولین در تهران باید در پرش از روی موانع تخصص پیدا کنند
من ساکن شهر ادینبورگ هستم، در این شهر دسترسی به فضای باز برای تمامی افراد از جمله سالمندان و معلولین کاملا امکان پذیر است و جزئیات به دقت بررسی شده است . موتورسوارها و رانندگان اتومبیل ها به هیچوجه وارد پیاده رو نمیشوند و تمامی پیاده روها دارای یک رمپ مخصوص جهت عبور معلولان است، ولی من در کمال تعجب دیدم که در شهر تهران در ابتدای بسیاری از پیاده روها موانعی کار گذاشته شده تا موتورسوارها و ماشین ها امکان ورود نداشته باشند. هر چقدر فکر کردم که معلولان چطور از این موانع عبور می کنند به نتیجه نرسیدم. همچنین در پیاده رو ها سنگفرش هایی تعبیه شده است برای هدایت نابینایان، ولی به هیچوجه اصول اجرایی بین المللی در آن بکار نرفته است.

روشنایی، فقط برای تصادف نکردن ماشین ها
یکی از موارد زیبایی شناسی در حوزه شهری، روشنایی است. اما در شهر تهران، روشنایی فقط برای این است که ماشین ها با هم تصادف نکنند. همه روشنایی برای خیابان هاست و هیچ روشنایی برای پیاده روها و درختان موجود در پیاده روها و عناصر طبیعی وجود ندارد. این موضوع بسیار خطرناک است.

اماکن تاریخی تهران، فریز شده و متروک است.
ادینبورگ شهری با قدمت تاریخی در انگلستان است، مرکز این شهر یک مکان تاریخی است ولی زندگی در آن جریان دارد و انسان ها زندگی روزمره شان را در آن سپری میکنند و این اماکن به هیچوجه تبدیل به موزه نشده است ولی متاسفانه در تهران، شهری با قدمتی طولانی، چنین چیزی مشاهده نمی شود و تقریبا تمامی اماکن تاریخی تبدیل به موزه و یا مکانی متروکه شده است که اصلا زندگی در آن جریان ندارد.

در معماری، هر ساختمان یک "سازی" میزند
در شهر ادینبورگ، تمامی ساخت و سازها تحت مدیریت است و هیچ فردی نمیتواند در طراحی معماری و منظر ساختمان خارج از الگوها و خلاف طبیعت محیط اقدام کند و اصلا امکان برهم زدن سیمای شهر برای کسی مقدور نیست. اما متاسفانه در تهران هر ساختمان ساز خودش را میزند.

دست نوشته آقای سایمون بل در انتهای مشاهدات
فضاهای شهری در تهران به واسطه عدم حضور شهروندان و تنوع زندگی نتوانسته اند به مکانهای شهری تبدیل شوند. به طور مثال در اصفهان جداره زاینده رود، میدانهای تاریخی و یا میدانهای کوچکی که در محلات ساخته شده اند از قبیل محله جلفا، مکانهای شهری ای می باشند که امکان حضور شهروندان را افزایش می دهند.

به طور کلی بی توجهی به جزئیات ساده که هرروزه شهروندان با آن سروکار دارند، و دست کم گرفتن اهمیت آنها در زیباسازی محیط شهری در تهران به صورت قابل توجهی ملموس است.

من پیشنهادم این است که شما از پیشینه معماری و شهرسازی خود استفاده کرده و سعی کنید تا معنا و مفهوم آنرا دریابید. معماری ای که در کاشان، اصفهان و ابیانه دیده می شود هیچ ارتباطی به آنچه در حال حاضر در ایران می گذرد نداشته در حالیکه با زندگی مدرن نیز قابلیتهای تطابق بسیاری دارد. یک معماری هم پیوند با طبیعت، بومی، زیبا، کاربردی و عملکردی، بدون زوائد که متاسفانه در معماری امروز تهران دیده نمی شود. !

 

نویسنده : هاشم : ۱٢:٥۳ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢۸
Comments نظرات () لینک دائم

راهکارورزشی مناسب برای باسن وران بزرگ

http://www.seemorgh.com/health/default.aspx?tabid=2322&conid=19749&mID=4972

نویسنده : هاشم : ۱۱:۳٤ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢۸
Comments نظرات () لینک دائم

شکمم نسبت به هیکلم بزرگ است چگونه لباس بپوشم خوش اندام باشم؟

http://www.seemorgh.com/lifestyle/default.aspx?tabid=2157&conid=95704

نویسنده : هاشم : ۱۱:۱٩ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢۸
Comments نظرات () لینک دائم

خانه دل کتایون

شروع کرده ام به خانه دلم را از نو ساختن..... از پی و پایه.....
با چسبوندن هر آجر به آجر زیری...... آجرهایی که در دنیای رویاها یافته ام.... از جنس بلوری ویژه...
به شکل ستاره هایی درخشان.....
برای روی هم قرار گرفتن نیاز دارن به چسبهایی خاص.... از جنس عشق و مهر....


شروع کرده ام به خانه دلم را ساختن.....
و می بینم که هر وقت که به فکر و دل دیگران سرک میکشم.... قضاوتی میکنم.... و یا مثلا میخوام که اونا هم مثل من یا اونطوری که من دوست دارم باشن....
یا حتی وقتی به سادگی به تماشایشان می نشینم و گاهی تنها سری از روی تاسف تکان میدهم....
حتی اون وقت هم از ساختن سرای خود غافل شده  و نه تنها روشنایی ستاره ای آجرهای بلوریم کمرنگ میشه که  ملات چسبم هم تبدیل به گل و لایی عجیب میشه....
گل و لایی که دستها و پاها و چشمها و همه وجودم را در سنگینی خود از کار بازمیداره.....
 تنها چاره ای که می شناسم تا بتونم راهم رو... ساختنم رو .... ادامه بدم شستشوست....
در چشمه زلال گذشت و عشق .....
غوطه های عمیقی در اون میخورم تا وقتی مطمئن میشم خودم رو هم به همراه دیگران بخشیده ام...
و شروع کرده ام خودم را هم دوست داشتن.....
آنقدر که بتونم بلورهایم را بر روی هم بچینم....
و نمای شیشه ای دلم را شکل دهم....
شیشه ای با ظاهری شکننده ولی ضخامتی زیاد.... محکم.... نشکن...
ساخته شده ازبهترین و قویترین نیروی دنیا...
جاذبه عشق....
و میدونم...
خوب میدونم با ساختن این خانه ست که میتونم نور و روشنایی هر چه بیشتری دریافت کرده
و از درون آن به نظاره پرواز پروانه وجودم به سوی رنگین کمان بنشنیم....

شروع کرده ام به خانه دلم را ساختن......
و.......


 

http://katayoun.blogfa.com/

نویسنده : هاشم : ٧:٥٤ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢۸
Comments نظرات () لینک دائم

طنز

http://mohammad-aghaiy.blogsky.com/1390/02/26/post-50/

نویسنده : هاشم : ۱٠:٢٧ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٧
Comments نظرات () لینک دائم

اعتراض فعالان جنبش زنان به نتیجه رسید؛ حق طلاق برای زن در صورت ازدواج مجددشوهرش

کلمه -گروه اجتماعی: :اعتراض های زنان در مخالفت با لایحه موسوم به حمایت از خانواده بالاخره بعد از سه سال نتیجه داد.این لایحه که توسط دولت احمدی انژاد به مجلس ارائه شده بود به مردان امکان می داد که بدون اجازه همسر اول چهار زن بگیرند.تنها شرط برای این ازدواج های مجدد، توانایی مالی مرد در نظر گرفته شده بود.دولت حمدی نژاد اصرار عجیبی برای تصویب این قانون از خود نشان می داد که این اصرار با تعجب، شگفتی و اعتراض های مستمر فعالان حقوق زنان مواجه شد.
از سال ۱۳۸۶ که لایحه حمایت از خانواده از سوی قوه قضائیه به مجلس ارائه شد، اعتراضات فراوانی از سوی گروه های مختلف زنان صورت گرفته است. این اعتراض ها در سال ۱۳۸۹ با دوباره از سرگیری بحث های مرتبط با لایحه در مجلس شورای اسلامی، ادامه یافت. سال گذشته لایحه حمایت از خانواده پس از افت و خیزهای فراوان، بار دیگر به صحن علنی مجلس آمد اما زمانی که نوبت رسیدگی به مواد ۲۲، ۲۳ و ۲۴ (۲۵ سابق) مرتبط با ازدواج موقت، ازدواج مجدد و مهریه رسید، مورد اعتراض های دوباره بسیاری از فعالان جنبش زنان قرار گرفت.
در سال ۱۳۸۷، بیش از ۲۲۰۰ نفر به فراخوان ائتلاف گروهها و فعالان جنبش زنان علیه لایحه «حمایت از خانواده» پیوستند.در میان امضا کنندگان ،اسامی شخصیت های برجسته فرهنگی ،سیاسی و اجتماعی با گرایش های مختلف فکری، سیاسی دیده می شد.
در بخشی از این فراخوان آمده بود که ما امضاء کنندگان این فراخوان که سال هاست با تعهد و دلسوزی برای جلوگیری و کاهش فجایع انسانی ناشی از این قوانین تلاش کرده ایم، اکنون گرد هم آمده ایم تا در این مقطع سرنوشت ساز زندگی زن ایرانی، با شکل دهی به یک ائتلاف بزرگ بتوانیم با یاری گرفتن از هر روش ممکن و با اتکاء به هر آن چه در توان داریم و به پشتوانه همدلی و نیروی جمعی مان، از تصویب این لایحه ضدخانواده در مجلس جلوگیری به عمل آوریم.
گروه های اولیه ای که به این فراخوان پیوسته بودند، عبارت بودند از :تغییر برای برابری، مدرسه فمینیستی، میدان زنان، کانون زنان ایرانی، کمیسیون بانوان دفتر تحکیم وحدت، مادران صلح، مجمع زنان اصلاح طلب، انجمن روزنامه نگاران زن ایران – رزا، کانون هستیا اندیش،کانون مدافعان حقوق بشر، کمیته حقوق بشر سازمان دانش آموختگان ایران(ادوار تحکیم)
حق طلاق برای زن در صورت ازدواج مجدد مرد
سه سال اعتراض مداوم فعالان حقوق زنان عاقبت نتیجه داد و اکنون نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در گفت و گو یی از اضافه شدن حق طلاق برای زن در صورت ازدواج مجدد مرد خبر داده است.
علی اسلامی پناه درباره آخرین تغییرات ایجاد شده در مواد ارجاع شده لایحه حمایت از خانواده به کمیسیون قضایی به خانه ملت گفت: طبق آخرین تغییرات اعمال شده در لایحه حمایت از خانواده، ماده مربوط به تعیین سقف مهریه حذف و ثبت نکاح موقت نیز در ۳ مورد الزامی شده است.در صورتی که ازدواج موقت منتهی به باردار شدن زن شود و یا طرفین برای ثبت ازدواج توافق داشته باشند و یا جز شرایط ضمن عقد باشد نکاح موقت می تواند ثبت شود.
وی درباره نکاح دائم و ازدواج مجدد مرد گفت: ازدواج مجدد مرد با رضایت زن ممکن شده است و همچنین در مواردی که زن نافرمانی کند و یا بیمار باشد و یا یکی از ۹ شرطی که برای ازدواج مجدد مرد منظور شده را دارا باشد مرد می تواند پس از کسب مجوز از دادگاه ازدواج مجدد داشته باشد.
نایب کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان این که دو ماده به این لایحه اضافه شده است گفت: داشتن حق طلاق برای زن در صورت ازدواج مجدد مرد یکی از موادی است که به این لایحه اضافه شده است.
اسلامی پناه درباره دیگر ماده اضافه شده به این لایحه گفت: در صورتی که یک مرد خارجی با یک زن ایرانی ازدواج کند فرزندان ناشی از این ازدواج ایرانی محسوب می شوند و می توانند تابعیت ایرانی و شناسنامه ایرانی داشته باشند.
خبرآنلاین نیز در گزارشی نوشته است که آخرین تغییرات کمیسیون قضایی مجلس در لایحه حمایت از خانواده به نوعی بازگشت به قانونی است که ۴۳ سال پیش برای حمایت از خانواده تصویب شده بود.
لایحه حمایت از خانواده و طرح ازدواج موقت در طول دو سال اخیر از پر رنگ ترین طرحهای دولت در حوزه زنان بوده است که هنوز با تدوین و تکمیل این لایحه انتقادات و اعتراضات بسیاری را به همراه داشته است.
در حالی که انتظار می رفت طولانی شدن روند آن از حساسیت در سطح جامعه و مردم بکاهد این اتفاق نیفتاد و شاید برای همین بود که آخرین تغییرات کمیسیون قضایی مجلس به نوعی بازگشت به قانونی است که ۴۳ سال پیش برای حمایت از خانواده تصویب شده بود.
حذف تعیین سقف مهریه در لایحه خانواده
درباره تغییرات این لایحه فاطمه رهبر عضو فراکسیون زنان مجلس می گوید: براساس اصلاحات لایحه خانواده که در کمیسیون قضایی مجلس نهایی شده یکی از شروط ازدواج مجدد آقایان اجازه همسر اول است.همچنین اعضا در خصوص تعیین سقف برای مهریه معتقد بودند نمی توان حد و میزانی برای مهریه مشخص کرد و این حقی است که خداوند برای خانم ها در نظر گرفته و بهتر است در این زمینه فرهنگ سازی شود، بنابراین این موضوع از لایحه خانواده به طور کلی حذف و قرار شد به این موضوع به شکل جامع تری پرداخته شود.
رهبر با بیان این که ثبت عقد موقت در صورت بارداری زوجه الزامی است، تصریح می کند: گاهی ازدواج های موقت منجر به بارداری زوجه می شود که در این صورت برای آن که هویت کودک قابل ثبت و حقوق او بعد ها قابل پیگیری باشد این ازدواج باید به ثبت برسد. در صورتی که هر کدام از زوجین در دادگاه خواستار ثبت این ازدواج شود نیز می توان آن را به ثبت رساند.
به گفته این عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، برای آن که آقایان بتوانند ازدواج دائم دیگری داشته باشند باید بتوانند تمکن مالی خود و توانایی برقراری عدالت را در دادگاه محرز کنند.
نیره اخوان،‌ عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس نیز در گفت وگو با خبر آنلاین می گوید: شاید این تنها لایحه ای در کمیسیون باشد که تا این حد در کمیسیون قضایی بر روی آن کار کارشناسی انجام شده است و تصور می کنم با این تغییرات نظر همه را جلب کند.
وی این تغییرات را بازگشت به عقب نمی داند و می گوید که هرچند ازدواج مجدد مرد برای زن قابل قبول نیست ولی یکی از ویژگیهای این قانون ثبت نکاح موقت بر اساس آیین نامه مصوب وزارت دادگستری به صورت محضری است.
عضو فراکسیون زنان مجلس معتقد است که در بسیاری از مواد این لایحه تسهیلاتی برای زنان در نظر گرفته شده از جمله اینکه در گذشته در دعواهای خانوادگی زوجه باید به دادگاه محل سکونت زوج برود در حالی که در لایحه جدید اصل بر محل سکونت زوجه است و علاوه بر این ایمیل، اینترنت و … نیز در دعواهای خانوادگی و رسیدگی به آن به عنوان ابزار در نظر گرفته شده در حالی که در گذشته تنها از طریق پست شهری دعواهای خانوادگی دنبال می شد و این کار نیز قدمی مثبت در به کارگیری فناوریهای جدید است.
وی زمان تصویب این لایحه را بعد از رسیدگی به بودجه اعلام می کند و می گوید: در الحاقات ماده ۲۳ لایحه حمایت از خانواده به حقوق زن اشاره شده است؛ به طوری که اگر زن پس از فوت همسر، مستمری او را دریافت کرد، با ازدواج مجدد، بیمه و مستمری همسر اولش قطع نشود همچنین اگر زن از همسر دوم خود نیز مستمری دریافت ‌کرد، هر کدام از مستمری‌ها که بیشتر بود، به او تعلق گیرد.
در فاصله زمان از سرگیری بررسی لایحه حمایت از خانواده از سوی مجلس، کنشگران جنبش زنان و کارشناسان مسائل زنان نشست ها و جلساتی را در این رابطه برگزار کردند.
وب سایت «تا قانون خانواده برابر» نیز در گزارش مبسوطی در باره این لایحه نوشته است :یکی از گروه های معترض به لایحه حمایت از خانواده «ائتلاف اسلامی زنان» متشکل از زنانی از طیف های سیاسی اصول گرا و اصلاح طلب بود که در این ائتلاف اختلافات جناحی خود را برای حفظ منافع زنان و خانواده کنار گذاشته و متحد با هم به اقداماتی برای تعدیل لایحه دست زدند.
ائتلاف اسلامی زنان در اواسط اردیبهشت ماه با هدف مطرح کردن مسائلی که زنان را تهدید می کند، به دیدار محمدرضا باهنر، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی رفتند.
فائزه هاشمی در رابطه با این دیدار عنوان کرد: «به نظر می رسید باهنر پس از شنیدن این موضوعات درباره موضوعاتی همچون لایحه حمایت از خانواده و اشتغال نیمه وقت زنان که در مجلس در حال بررسی است، با ائتلاف زنان همراه و با نظر ائتلاف موافق است» (خبر گزاری مهر، ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹). پایان مرداد ماه، ائتلاف اسلامی کنفرانس خبری در اعتراض به لایحه برگزار کرد. در این کنفرانس که زنانی از طیف های مختلف حضور یافته بودند، انتقادات بسیاری از سوی زنان به مواد ۲۲، ۲۳ و ۲۴ لایحه مطرح شد. حاصل این کنفرانس خبری وعده ملاقات دیگری با نمایندگان مجلس شد . از طرف دیگر، اعضای ائتلاف طی نامه ای به نمایندگان مجلس، متذکر شدند «چرا در جامعه‌ای که به فرم جمهوری اداره می‌شود زن ابزاری جنسی در خدمت مرد خوانده میشود و دیگر هیچ؟»
آنها در این نامه، با ذکر ۲۴ دلیل، مصرانه خواهان حذف مواد ۲۲ و ۲۳ شده و عنوان کردند که گرچه چندهمسری امری مباح است اما از طرف دیگر به زبان شرع آن چه آسیب وارد می کند خلاف شرع محسوب می شود. بنابراین با توجه به آسیب های خانوادگی و اجتماعی ناشی از ازدواج مجدد، تصویب چنین قوانینی خلاف شرع است.
جمعیت زنان مسلمان نواندیش نیز طی یک نشست اضطراری خواستار حذف مواد ۲۲، ۲۳ و ۲۴ لایحه شدند. در این نشست زهرا رهنورد این سئوال را مطرح کرد که چرا باید در جمهوری اسلامی، لایحه ای برای حمایت از خانواده تنظیم شود در حالی که لایحه ی خانواده ی سال ۱۳۵۳ به مراتب پیشرفته تر از آن است (کلمه، ۵ شهریور ۱۳۸۹).
در ششصد و چهل ‌و سومین جلسه شورای فرهنگی- اجتماعی زنان که با حضور نمایندگان سه قوه و نهادهای عضو تشکیل شد، مهمترین دستور این جلسه، بحث و بررسی پیرامون لایحه حمایت از خانواده بود که اعضای حاضر ضمن تأیید نقاط قوت و ضعف مواد ۲۳ و ۲۴ این لایحه، نظیر «الزام در ثبت نکاح موقت در صورت باردار شدن زوجه» شبهات و ابهامات و نگرانی‌های جامعه درخصوص این دو بند را قابل تأمل دانستند و به منظور پیشگیری از تبعات اخلاقی، فرهنگی و اجتماعی این مواد و جلوگیری از سوءاستفاده برخی مردان و زنان فرصت طلب، خواهان بررسی و اصلاح مجدد این مواد در کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی شدند. برخی از اعضاء نیز پیشنهاد حذف دو ماده مزبور و تصویب هرچه زودتر لایحه حمایت از خانواده را داشتند (ایلنا، ۹ مهر ۱۳۸۹).
از جمله مهمترین واکنش های گروه های سیاسی می توان به بیانیه تحلیلی مجمع زنان اصلاح طلب با عنوان «هشدار نسبت به پیامدهای تسهیل و ترویج چند همسری» اشاره کرد که پس از اتمام بررسی لایحه در کمیسیون قضایی مجلس منتشر شد. در قسمت هایی از این بیانیه آمده بود: «این روزها که لایحه موسوم به حمایت خانواده به مراحل پایانی تصویب و نهایی شدن نزدیک می شود مجمع زنان اصلاح طلب باردیگر وظیفه خود می داند همزمان، همزبان و همصدا با سایر فعالان و دلسوزان و صاحب نظران نکاتی را گوشزد نماید، هرچند این مجمع به همراه چند تشکل دیگر بلافاصله پس از گنجاندن مواد ۲۲ و ۲۳ در لایحه پیشنهادی قوه قضائیه توسط دولت و ارسال آن به مجلس با انتشار نامه سرگشاده به نمایندگان مجلس هفتم طی ۲۴ بند ملاحظات، تاملات و هشدارهای لازم پیرامون پیامدهای تصویب این ماده را مدنظرقرارداده بود، اما مرور و تامل بر آنچه در این چندسال براین لایحه رفته و بویژه برخی اظهارنظرها و برون افتادن منویات ومکنونات قلبی برخی دیگر!، دغدغه ها و نگرانی ها را دو چندان و این مجمع را ناگزیر ازصدور بیانیه ای دیگر کرده است» (تا قانون خانواده برابر، ۱۵ آبان ۱۳۸۹).
زهرا رهنورد و فاطمه کروبی از جمله منتقدان جدی قانون چند همسری
زهرا رهنورد یکی از مخالفان جدی لایحه موسوم به خانواده بود که در دو سال گذشته بیانیه های متعددی را علیه آن منتشر کرد.
رهنورد ، سال ۸۸ در بیانیه روز جهانی زن خود به قانون چند همسری انتقاد کرد و نوشت:«دنیای امروز دنیای فردیت ها، دنیای عشق و محبت یک زن و یک مرد به یکدیگر، دنیای فرزندانی که به آغوش یک پدر و یک مادر نیازمندند و نه یک پدر و چندین مادر، است.»
او با انتقاد از ماده ۲۳ لایحه حمایت از خانواده نوشته بود : «راستی آیا لازم است برای ایجاد یک نظام «هدونیستی لذت گرا قانون تدوین شود.»
او تاکید داشت که تصویب کنندگان چنین لوایحی به دنبال لذت گرایی هستند و نهایتا اقدامات شان به انهدام بنیان خانواده می انجامد .
رهنورد همچنین همچنین از تصویری که صدا وسیما از زن ایرانی به نمایش می گذارد انتقاد کرد: «گویی برای هر یک از مطالبات به حق زنان برای کسب آزادی و رفع تبعیض، پاسخی متضاد در آستین نیروهای واپس گرا و حاکمیت، پنهان شده است.»
دیه نامساوی زن و مرد، قوانین “تبعیض آمیز” مربوط به طلاق و تابعیت زنان از مردان، سن پائین مسئولیت کیفری برای دختران و مشکلات قانونی حضانت کودکان توسط مادران از دیگر مواردی است که زهرا رهنورد بارها در بیانیه ها و سخنان خود به آنها توجه کرد .
به نوشته سایت های زنان از جمله تا قانون خانواده برابر و کانون زنان ایرانی، یکی از منتقدان جدی ماده ۲۲ لایحه موسوم به خانواده فاطمه کروبی، نماینده سابق مجلس بود.
وی تصویب قانون مربوط به ازدواج موقت را در راستای تامین زیاده خواهی جنسیتی آقایان که تفکری متحجرانه دارند دانست و گفت: «در قانون ازدواج موقت حقوق زن ایرانی جایگاهی ندارد.»
در «گردهمایی سبز فعالان جنبش زنان ایران» نیز که سال گذشته با حضور جمعی از فعالان زنان برگزار شده بود قطعنامه ای صادر شد. نویسندگان قطعنامه در اولین ماده آن خواهان «رفع تبعیض علیه زنان در کلیه قوانین مدنی از جمله قانون خانواده، قوانین کیفری و… » شدند.
اعتراض به لایحه محدود به زنان نبود بلکه برخی از مردان نیز در این اعتراض همراه زنان شدند. بیش از ۳۳۰ نفر از مردان مدافع حقوق برابر نیز، با امضای بیانیه ای با عنوان «هوسرانی خود را به نام همه مردان ایرانی ثبت نکنید» نسبت به تسهیل و ترویج چندهمسری در قالب لایحه حمایت از خانواده اعتراض کرده و خواهان تجدید نظر در مواد تبعیض آمیز این لایحه شدند. در بخشی از این بیانیه چنین نوشته شد: ترویج و تسهیل تعدد زوجات (موقت یا دائم)، نه تنها تحقیر زنان و در جهت نهادینه کردن نابرابری های جنسیتی است، بلکه توهین به مردان نیز محسوب می شود. گویی مردان تنها موجوداتی در پی ارضاء نیازهای شهوانی هستند. امری که مربوط به تعداد محدودی است، اما متاسفانه به نام تمام مردان ایرانی تبلیغ می شود (تا قانون خانواده برابر، ۴ مهر ۱۳۸۹

نویسنده : هاشم : ۱:٠۱ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٧
Comments نظرات () لینک دائم

کتاب شناسی ازدواج 2

کتاب های آیین همسر داری جناب احمد آرام
ایت الله امینی
باتشکرازسمیه خانم درمعرفی کتاب استادآرام

نویسنده : هاشم : ۱٢:٥٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٧
Comments نظرات () لینک دائم

تجربه های اولین پریدی

http://verda5.blogfa.com/post-9.aspx

نویسنده : هاشم : ٩:٢٤ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٧
Comments نظرات () لینک دائم

گریه نشانه افسردگی ویک اختلال عصبی است باغذابایدکنترل ومدیریت گردد

به نام خدا

 دیشب که داشتم با مامانم حرف می زدم و اتفاقات اخیرو براش مرور کردم بغضم ترکید. اشک همینجوری کشکی کشکی اومد گونه هامو قلقلک داد.

 من می ترسم

 من از آینده می ترسم

 من از اینکه اسم بچه ی طلاق بیاد روم می ترسم. شاید در آینده هر کی بخواد منو مرور کنه به بغل دستیش نگه این دختری که می بینی اسمش مهسائه، شعر می گه ، داستان پردازه، درس خونه ، دانشگاه دولتی تهران قبول شده، به هر رشته ای ناخنک زده... شاید اولین چیزی که بگه این باشه : بچه ی طلاقه

هنوز این جدایی اتفاق نیوفتاده. ایشالا هم که نمیوفته. چون من خیلی می ترسم.

خدایا... چرا باید سرنوشت منِ لعنتی اینجوری باشه؟ چرا؟

 چند روز پیشا داشتم فیلمای گذشته رو می دیدم . مثل ابر بهار داشتم گریه می کردم. چی می شد گذشته های خوبمون برمی گشت... بابام منو چنان در آغوش می گرفت که دنده هام خورد می شد اما حالا... من موندم و کیبورد خیسی که داره زیر انگشتام ناله می کنه.

در آخر یه شعر می ذارم... خودتون بفهمید منظورمو :

هر جا چراغی روشنه

از ترس تنها بودنه

ای ترس تنهایی من

اینجا چراغی روشنه

***

امیدوارم عاشق شده باشم

---------------------------------------

زیتون:ترس یعنی اضطراب

اختلاف خانوادگی منشاء‌اضطراب است انشاالله درهیچ خانه ای نباشد اضطراب سبب افت فشاروعصبی شدن است گریه نشانه افسردگی است

برنامه غذائی مناسب بامراجعه به دکترکاویامنش درتهران ٢٢٨٨١٨٨٠داشته باش ودرزیتون تغذیه نیزبه تگ غذاهای حاوی ویتامین ب رجوع کن وغذاهای خون سازانشاالله درالویت قراردهید

 

نویسنده : هاشم : ۸:۳٩ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٧
Comments نظرات () لینک دائم

پاسخ وبلاگ مشاوره ازدواج به سوالات تخصصی کاربرانش(لینک است)

سلام. ایا فقط مالیدن آلت تناسلی بادست و بیرون آمدن منی موجب پارگی پرده بکارت می شود؟

پاسخ مشاور:

اگر مالیدن آلت تناسلی بصورتی باشد که انگشت وارد واژن شود احتمال پارگی وجود دارد اما اگر این مالش بدون داخل شدن انگشت و فشار کم صورت گیرد پرده بکارت پاره نخواهد شد.

توصیه» تکرار بیش از حد این عمل ممکن است باعث آسیب جزئی به بکارت شود

پارگی زمانی اتفاق می افتد که پرده بکارت دیگر آن اتصال و حالت اولیه خود را از دست می دهد و بکلی پاره می شود اما آسیب جزئی یا خراش ممکن است تنها قسمتی از پرده را شامل است که در این صورت امکان بهبودی وجود دارد و پرده نیز سالم است.

احتمال اینکه پرده بکارت با مالیدن آلت تناسلی از بین رود وجود ندارد اما اگر این عمل بیش از حد و با فشار زیاد صورت گیرد احتمال آسیب جزئی وجود دارد تنها آسیب جزئی.

----------------------------------------

 

سوال مراجع:

سلام و باتشکر از سایت مفیدتون
یه سوال از خدمتتون داشتم اینکه اگه دوران عقد چند سال طول بکشه به صلاح هست که رابطه جنسی کامل برقرار کنیم اخه من شنیدم طولانی شدن دوران عقد ضرر داره و از طرفی اینکه راه پیشگیری صد در صدی وجود داره که مطمئن بشم باردار نمی شم یا تمام روش ها فقط احتمالی هستن؟


پاسخ مشاور:

درود و سپاس

طولانی شدن دوره عقد اگر امکانات تشکیل زندگی مشترک هنوز فراهم نشده باشه اشکال و ضرری ندارد تنها کافیست قدری صبر کنید. برای این توصیه نمی کنیم که رابطه جنسی کامل برقرار نکنید چون اشتیاق اصلی برای رفتن زیر یک سقف کاهش پیدا می کنه ،و بدلیل وابستگی جنسی که پیش میاد زوجین نمی تونن انرژی خودشون رو بر روی اهداف دیگر جذب کنن. لذا بهتر است همچنان از وسایل پیشگیری استفاده کنید،استفاده از کاندوم زنانه یا مردانه(بخصوص کاندوم زنانه) و همچنین مصرف قرص های ضدبارداری یکی از بهترین پیشگیری کننده ها هستند. (البته برای شرایط کنونی شما)[البته دردوره عقدبستگی عروسی صورت نگیردیعنی پرده بکارت پاره نشه بهتراست چون همبستری سبب میشه مردزودخودش رابه ارگاسم برساندوبخواهددرحالیکه زن نیازبه هم آغوشی داردودوره عقدبستگی دوره هم آغوشی است  با ازبین بردن پرده بکارت این تبدیل به همبستری میشه وزن درحسرت هم آغوشی کامل می ماندوانطورکه باید وشایدحرمتش نزدشوهرش حفظ نمیشه ]

----------------------------------------

سوال مراجع:

سلام
پسری 26 ساله هستم.از نوجوانی شدیدا به سک.. علاقه داشتم.به طوری که تمام ذهنم رو درگیر میکنه.چند سال پیش برای اولین بار از مهبل سک...داشتم و چندین بار بعد اون این کار رو کردم.اما از نظر روحی چون همسرم نبوده آزار می بینم.وقتی هم شرایط سک..با دخترا برام فراهم میشه واقعا به سختی می تونم خودم رو کنترل کنم در حالی که دوست دارم متعهد بمونم.تورو خدا راهنمایی کنید.آیا نباید سک...کنم؟ چطوری این حس رو تا ازدواجم کم کنم؟ و آبا این یک بیماریه یا طبیعی؟


پاسخ مشاور:

درود

ببینید نیاز جنسی یکی از نیازهای اصلی ماست و کسی که این نیاز رو داره بیمار محسوب نمی شه بلکه نشان دهنده سلامت جنسی او هست اما اگر نتونیم این نیاز رو کنترل کنیم و از راه نادرست ارضاش کنیم رفته رفته بصورت عادت ناپسند در ما شکل می گیره و از کنترلمون خارج میشه. در نتیجه با ارضا نادرست این نیاز علاوه بر اینکه از شدت اون کاسته نمی شه بلکه احساساتی منفی نظیر احساس گناه،ناامیدی،درماندگی در ما شکل می گیره که درمانش بسیار دشوار خواهد بود علاوه بر این فشار روانی ممکن است بدلیل رابطه جنسی مشکوک در آینده به بیمارهای خطرناکی مثل "ایدز" هم مبتلا بشیم.

لذا  ابتدا باید به دنبال علت این مشکل باشی، آیا در زندگی اضطراب زیادی رو تجربه می کنی؟

آیا از زندگی خودت لذت نمی بری؟ آیا با خانواده مشکل داری؟

این ها همه علت هایی هستند که می تونن در این مشکل تو سهیم باشند.

توصیه می کنم بجای درگیر شدن در رابطه های جنسی نامتعارف هدفی را برگزینی که این هدف همانا "ازدواج" هست و بعد از فراهم آوردن امکانات مادی و معنوی لازم با فردی متعهد بهترین رابطه جنسی را تجربه نمایی.

------------------------------

سوال مراجع:

با سلام و خسته نباشید . من چندتا سوال داشتم و میخواستم با شما مطرح کنم.واقعا شما بهترین سایت در این زمینه هستید:
1-من الان 18 سالمه . آلتم 13سانتی متر هست . میخواستم بدونم اندازش نرماله یا خیر؟ آخه به نظر خودم کوچیکه!راهی هست که بشه بزرگترش کرد؟
2-در بعضی مواقع آلتم بیخودی آماده میشه...نمیدونم چرا ولی الان چند وقتیه که این مشکل رو دارم. میخواستم بدونم راهی برای کنترلش هست ؟

 

پاسخ مشاور:

درود و سپاس فراوان

پاسخ سوال 1»» اندازه آلت شما در حد نرمال و طبیعی است.معمولا ما وقتی از بالا یا روبه رو به آلت خود نگاه می کنیم به دلیل زاویه دید نامناسب آنرا کوچک می بینیم یا به شکل افراطی آلت خودمون رو با سایر افراد مقایسه می کنیم که اصلا درست نیست.

برای بزرگ کردن لینک  را بخوانید توضیح داده شده>> لینک

پاسخ سوال 2»»این آماده شدن طبیعی است و به اقتضای نیاز سنی،برای کنترل آن از صحنه های تحریک آمیز دوری کنید و اینکه هنگامی که آلت شما این حالت را یافت اصلا در موردش فکر نکنید و فکرتون رو به جای دیگر معطوف کنید

----------------------------------

سوال مراجع:

با سلام

من و همسرم دو ساله که باهم ازدواج کردیم و یه سال و نیم عقد بودیم در دوران عقد رابطه مان بدون دخول بوده بعد از ازدواج اصلا از پشت رابطه نداشتیم آیا به نظر شما شروع این رابطه مقعدی خوبه یا نه؟اچندبار در هفته یا ماه خوبه؟چون همسرم تصمیم رو به خودم واگذار کرده کمکم کنید بهترین تصمیم رو بگیرم چون برامون سلامتی خیلی مهمه.

 

پاسخ مشاور:

درود

اگر شما و همسرتان به آن حد تمایل به برقراری رابطه از طریق مقعد ندارید در واقع اگر می توانید بدون رابطه از مقعد هم به خوبی ارضاء شوید و همسرتان درخواست زیادی در این مورد ندارد به نظرم چنین رابطه ای را شروع نکنید.

اما اگر همسرتان دلش می خواهد چنین رابطه ای را تجربه کنید بهتر است با رعایت موارد بهداشتی هر گاه که آمادگی یافتید این نوع رابطه را تجربه کنید. دفعات تکرار بستگی به تمایل هر دوی شما دارد اما یک هفته یکبار هم اگر با رعایت موارد بهداشتی باشد اشکالی ندارد.

البته جا دارد اشاره کنم که در برخی زنان رابطه از مقعد می تواند "بواسیر، و عدم کنترل مدفوع در سنین بالا" را ایجاد کند لذا تصمیم با خود شماست.

------------------------------------

سوال مراجع:

سلام اگه میشه به سوالم جواب دهید بخدا 3 روزه دارم دیوونه میشم من 2 ماهه نامزد کردم نه ازدواج عقد هم نیستیم فقط خانواد ها میدونن من ص کس داشتم اما آب منی من داخل واژن ریخته نشد اما بازم شک دارم خانومم 4 روز پیش باید عادت میشد اما هنوز نشده احساس میکنم مقداری از آبم تو واژنش ریخته الا دقیقا 1 هفته از ص کسمون گذشته نمیدونم اگه باردار شه باید چیکار کنم توروخدا کمک کنید یا بهم میل کنید هیچکسو ندارم ازش بپرسم

 

پاسخ مشاور:

درود

اگر منی به داخل واژن نفوذ نکرده که بارداری ممکن نیست ، ولی اگر نفوذ کرده باشد در این صورت احتمال بارداری وجود دارد. همیشه تاخیر در پریود بدلیل بارداری نیست عوامل دیگری نیز در این امر دخیل هستند مانند: اضطراب ،ترس و عصبانیت، پریود نامنظم.....

اگر پریود ایشان تا 10 روز دیگر به تاخیر افتاد حتما به یک پزشک متخصصان زنان مراجعه کنند در آن صورت اگر بارداری هم ایجاد شده باشد پزشک موردنظر راه کارهایی را برای حل این مشکل پیشنهاد خواهد کرد.برای اطمینان 21 روز بعد از رابطه جنسی که داشتید از داروخانه تست بی بی جک را تهیه کنید و به همسرتان بگویید خود را تست کند امیدوارم نتیجه بی بی جک منفی باشد

ادامه مطلب
نویسنده : هاشم : ٧:۳۱ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٧
Comments نظرات () لینک دائم

اهمیت پذیرش اشتباهات درزندگی زناشوئی

http://asheghi4u.blogsky.com/1390/01/26/post-1180/

نویسنده : هاشم : ٧:۳٠ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٧
Comments نظرات () لینک دائم

زیبائی ساق پا

http://memcowomen.persianblog.ir/post/84/

ساق

http://memcowomen.persianblog.ir/post/82/

دورکن زیبائی اندام سینه وباسن

نویسنده : هاشم : ۱٠:٤۳ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٦
Comments نظرات () لینک دائم

 

چه صبری دارد خدا (سجاد رامشت) - وقتی دلم تنگ می شود (مژده شاه نعمت الهی) - یادداشت های اتفاقیه (یوسف شیروانیان) - بوی باران عطر خاک (باران سادات) - پرسه خیال (رضوان پری) - میثاق ( زینب حیدری) - انتهای بیراهه (ف@طمه)- حرف های نزدیک ( mEmol )- ترخون (مهدی زرین قلم)- پنجره ( محمد رضا) - - جنوبی ترین نقطه (ساحل نشین) - طنز تلخ، قهوه اسپرسو (ما، ریحانه)  بی تو با تو بودن ( سحر، طه ) - مینی تاک (هانیه) - روزهای یک من (فاطمه) - آرامش سفید (مریم) - دیوانه ای که عاقل بود( محمد مهدی) - ذهن مرا دنبال کنید (محمد الف) - سین عین طا  - جشن بارون (نسرین ) - روزهای من ( یک بنده ی خدا ) - روزگــــ شل.غم ـــــار(محمد) - پسر خاک ( ساجد ) - نامه ها (امید حق گویان )  - ما که رفتیم (محمد ) - ملکه نیمه شرقی- .:ساعت 25:. مهدآبی (مهدی صادقی) - بوی باران یاد تو (میثم) - سردار- به همین زودی (مهشید)

نویسنده : هاشم : ۸:۳۱ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٦
Comments نظرات () لینک دائم

تاکیدروان شناس ها برمردبرای مراقبت ازنگاهش

پروین خانم مرد چشمش  طوری‌ آفریده شده که جذب زیبائی می شود چه زیبائی تجسمی ، چه نوشتاری‌ ، چه تصویری معمولا هم  زن زیباترازمرد خلق شده است واین سنت الهی است تا محبتش به همسرش بیشترباشد وخانواده استحکام داشته باشد برخی جملات مانند همان جمله تو چنان مردان را جذب می کند که تصورش ازذهنشان بیرون نمیرود وشاید سالها درزهنشان بماند وتمام مردان اینچنین هستند امروزه روان شناسی به این نتیجه رسیده که مرد باید مراقب چشمش باشد. دقیقا  خودم تجربه کرده ام یک عبارت درمتن یک داستان دیدم که با فلان رنگ لباس رقصیدم ، همیشه وقتی وارد آن وبلاگ میشوم آن جمله ومنظره درذهنم هست وروان شناسی‌ بی ربط نمی گوید

-------------

من که هر چی مرد دیدم همشون چپل چوله بودن و از وضع ظاهری‌شون می‌شد فهمید که زیبایی رو دوست ندارن . یعنی نه که دوست نداشته باشن‌ها . ولی خب بدسلیقه و سربه‌زیر و حال‌به‌هم‌زن بودن . پروین

-----------------------

گفتم روان شناسان پی به این ویژگی مرد برده اند که چشمش این خاصیت را دارد برعکس زن که لمسش اینطوراست یعنی حس لامسه اش مثلا اگر زن یک روز به مرد نگاه کند مغییرنمیشود اما همینکه مرد ببوسدش یا جائی ازبدنش را لمس کند به آرامش میرسد وبه کمال میرسد ولی مرد با دیدن چهره ی زیبای خانمش به این آرامش دست پیدا میکند البته هردو هم تنبلی می کنند وهمانطورکه تو گفتی هستند خب خستگی کارروزانه هم هست فقر هم هست نوع کارهم هست تمام آمار بیماریها ، طلاقها وآسیب های اجتماعی را پیگیرم ونمونه هایش را روی وبلاگ دیده ای وآرزو دارم تمام جوانان عزیز چه دختروچه پسر با زیبائی وخوشی زندگی کنند ومثبت اندیش باشند انشاالله بانشاط ترین باشی

---------------------

روحیات یک دختر16ساله

ادامه مطلب
نویسنده : هاشم : ۸:٠٢ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٥
Comments نظرات () لینک دائم

دیدگاه الهه کولائی درباره حقوق اجتماعی زنان وحضوردرقدرت ومدیریت

 

 عضو جبهه مشارکت: قاچاق زنان نمونه‌ای از تهدیدات جهانی شدن است   

الهه کولائی عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت گفت: جهانی شدن علی رغم فرصت‌ها برای زنان تهدیدهایی را نیز ایجاد کرده که قاچاق زنان نمونه‌ ای از این گونه تهدیدات برای زنان در جهان است.به گزارش فارس، الهه کولایی در دومین روز از همایش <زن، گفتمان قدرت و سیاست در کشورهای اسلامی> که در محل مرکز مطالعات خاورمیانه برگزار شد، با اشاره به پدیده جهانی شدن در دهه‌های اخیر اظهار داشت: با کوچک شدن جهان در پی گسترش ارتباطات تلاش‌های زنان نیز در راستای دستیابی به حقوق انسانی خویش، رفع محرومیت‌ها و تبعیض‌ها به طور فزآینده‌ای ارتقا پیدا کرده است. وی ادامه داد: تجارب موفق زنان در برخی از کشورها نشان می‌دهد که این حضوردر ساختارهای تصمیم‌گیری این کشورها آثار فوری و مستقیم در بهبود شرایط زنان داشته است. کولا‌یی با تاکید بر اینکه در عرصه جهانی شدن با روند رو به گسترش افزایش انتظارات زنان در سراسر جهان مواجه هستیم، اضافه کرد: هنوز به کارگیری ظرفیت زنان و حضور آنان در حوزه سیاست و قدرت فقط در برخی از کشورها قابل قبول است. عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت تاکید کرد:‌ اساسا حقوق سیاسی زنان در کشورهای جهان متاخر بر پذیرش حقوق شهروندی آنان است. وی با اشاره به تاکیدات حضرت امام(ره) مبنی بر حضور زنان در همه عرصه ‌ها از جمله حوزه عمومی تصریح کرد: شاهد تاکیدات امام(ره)مبنی بر حضور زنان در همه عرصه‌ها هستیم اما تا امروز در فرآیند اجرایی شدن و عملیاتی شدن این موضوع شکاف محسوسی می‌بینیم. کولا‌یی رفع محرومیت و تبعیض و نیز ارتقای جایگاه زنان را نیازمند یک مجموعه از برنامه‌ریزی‌ها دانست . دوشنبه,12 اسفند,1387 - شماره : 2579 آفتاب یزد

نویسنده : هاشم : ٧:٤٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٥
Comments نظرات () لینک دائم

طنز،چوهرگزنبابی توشوی،زگهواره تاگوردانش بجوی

چیزی که عوض داره گله نداره!

 
دوست متاهلی این
sms را برایم فرستاد:

« چو هرگز نیابی نشانی ز شوی
ز گهواره تا گور دانش بجوی! »

این هم جواب آنی دالتون:

از این رو که وقتی تو شوهر کنی
دگر هیچ نتوان کنی جست و جوی
بخر، زایمان کن، بروب و بپز
بدوز و اتو کن، بساب و بشوی
بیا و برو، میهمانی بده
شود استراحت، تو را آرزوی!
نداری اگر خانه، سالی دو بار
تو با شوهرت می روی کو به کوی
مبادا که چیزی بخواهی از او
تو باید شوی همسری صرفه جوی
وگر همسرت مایه دار است هم
مبادا دوتا باشه تنبانِ اوی!
بخواهی اگر شوهری سر به راه
برس دائما هی به روی و به موی
اپیلاسیون، رنگ، مش، های لایت
که با دیدن تو بگویند:« ووووی!»
شب امتحان بی شب امتحان
والا برد شو ز تو آبروی!
نباید بگیری تو هیچ استرس
شب امتحان هی شوی ترشروی
بگوید که برگرد پیش بابات!
برایش اگر آوری نیمروی!
 یکی او یکی بچه ها مانعند
که حفظت شود جزوه ها مو به موی
رسد مادر ِ شوهرت هم ز راه
برای کمی غرغر و گفت و گوی!
قدم رو رود روی اعصاب تو
به کلی بریزد به هم خلق و خوی!
به دنبال او هی ز در می رسند
یکایک عموزاده ها و عموی!...

از این رو مجرد اگر مانده ای
به اعصابی آرام دانش بجوی!


با احترام به کسی که با جستجوی عبارت متن برای دعوت روضه به وبلاگ من رسیده!

http://anidalton.blogfa.com/

 

بهـ همـ نخندیمـ با همـ بخندیمـ

 

 

سلام این ایمیل در مورده ازدواجه که کلا چیزه خوبیه

 

 

 

 

در راستای اینکه اخیرا رئیس آموزش و پرورش شهر تهران گفته است:«ازدواج دختران دانش‌آموز را توصیه می‌کنیم.»، پیشنهاد می شود برای ایجاد فرهنگ سازی در این زمینه در برخی از داستان های کتاب های درسی دانش آموزان تغییراتی بدین صورت انجام گیرد:

 

 

تصمیم کبری

 

کبری دختری شلخته و نامنظم بود و هیچ وقت اتاقش رو مرتب نمی کرد، به همین خاطر همیشه وسایلش هاش رو گم می کرد، یه روز جورابش رو نمی دونست کجا گذاشته، یه روز دنبال عروسکش می گشت ... تا اینکه یه شب که خیلی بارون می یومد و فرداش هم امتحان داشت هر چی گشت نتونست کتابش رو پیدا کنه، نن جون کبری که دید کبری از پیدا نشدن کتاب درسی اش خیلی ناراحته بهش گفت:«اَه! اعصابمو خورد کردی، چیه دو ساعته دنبال کتابت می گردی؟! می خوای پیداش کنی که چی بشه؟! مگه اون هایی که ادامه تحصیل دادن چی شدن؟! شوهر گیرشون اومد؟! همین دختر ِ خاله شمسی ات! فوق لیسانس خونده اما هنوز یه خواستگار هم براش نیومده، به جای این مزخرفات برو کتاب آشپزی و مردهای زمینی، زن های ونوسی رو بخر بخون، مطمئن باش این کتاب ها بیشتر به درد آینده ات می خورن تا کتاب های درسی!»

 

کبری با شنیدن صحبت های نن جونش دچار تحول های اساسی شد و تصمیم گرفت از این به بعد دختر خوبی باشه و به جای عروسک بازی، خونه داری یاد بگیره تا هر چه زودتر عروس بشه!

 

ما از این داستان نتیجه می گیریم ازدواج چیز خیلی خوبی است، حتی اگر باعث بشود با ازدواج کردن از مدرسه مان اخراج شده و برای ادامه ی تحصیل مجبور به رفتن به مدارس بزرگسالان شویم!

 

 

چوپان دروغگو

 

یه پسری بود که به دلیل نبودن استادیوم فوتبال، فرهنگ سرا و این گونه موارد در روستاشون نمی دونست چطوری اوقات فراغتش رو پر کنه، به همین دلیل فرت و فرت به همه دروغ می گفت و اون ها رو سر کار می ذاشت، تا اینکه یه روز اهالی روستا که حسابی از دست کارهای چوپان دروغگو کلافه شده بودن دور هم جمع شدن تا یه جوری چوپان دروغگو رو ادب کنن، هر کس چیزی گفت تا اینکه کدخدا بعد از تفکرات بسیار گفت:«باید این جوون رو به اشد مجازات برسونیم.»، همه فکر کردند که کدخدا داره شوخی می کنه، اما کدخدا جمله اش رو تکمیل کرد و گفت:«باید زنش بدیم!»، با شنیدن این جمله همه فهمیدن اینبار دیگه کدخدا شوخی نداره، اونها با خواهش و التماس از کدخدا خواستن در تصمیمش تجدید نظر کنه و چوپان دروغگو رو ببخشه، اما کدخدا گفت:«همینه که هست! می خواین بخواین، نمی خواین هم باید بخواین!!»

 

چوپان دروغگو با یکی همکلاسی خواهرِ دانش آموزش که اتفاقا دختر کدخدا بود(!) ازدواج کرد، از اون روز به بعد دیگه هیچ کسی در روستا دروغی از چوپان نشنید و دیگه کسی اون رو به نام «چوپان دروغگو» صدا نمی زدند، از اون به بعد همه اون رو در روستا به اسم «چوپان زن ذلیل» می شناختند!

 

ما از این داستان نتیجه می گیریم به دلیل نقش ارزشمند ازدواج در کاهش جرایم جامعه هر چی زودتر ازدواج کنیم بهتره!!

 

 

لاک پشت و مرغابی ها

 

لاک پشت دوست داشت بره اون بالا بالاها، روی ابرها، چون فکر می کرد لاک پشت آرزوهاش روی یکی از اون ابرها سوار بر اسب سفید منتظرشه تا اون رو به قصر آرزوهاش ببره، به همین دلیل سال های سال به خواستگارهاش که عمدتا از لاک پشت های برکه بودن پیشنهاد رد داده بود، البته چند سالی می شد که دیگه حتی از برکه هم براش خواستگار نمی یومد، به همین دلیل تصمیم گرفت هر طوری شده خودش رو به بالای ابرها برسونه، اما لاک پشت داستان ما پر نداشت، اون یه روز به دو تا مرغابی پیشنهاد عجیبی داد، بهشون گفت دو سر یک چوب رو با پاهاشون بگیرن و خود لاک پشت هم با دهنش خودش رو از چوب آویزون کنه، مرغابی ها در ابتدا از خطر پروازهای هوایی برای لاک پشت گفتن و آمار حوادث هوایی رو براش متذکر شدن، اما بعد از شنیدن اصرارهای خیلی زیاد لاک پشت قبول کردن این کار رو انجام بدن، البته اونها به لاک پشت هشدار دادن که در طول پرواز علاوه بر خاموش کردن گوشی همراهش اصلا حرف نزنه، چون در اینصورت سقوط می کنه!، روز موعود فرا رسید، مرغابی ها با پاهاشون دو سر چوب رو گرفتن و لاک پشت هم با دهنش، مرغابی ها پرواز کردن، مرغابی ها تا بالای برج میلاد پرواز کرده بودن که یکی از مرغابی ها به مرغابی دیگه گفت: «امروز از یکی از قورباغه های برکه شنیدم یکی از مامان لاک پشت ها برای پسرش دنبال یه همسر می گرده، تو کسی رو می شناسی که بهش پیشنهاد بدیم؟!»

 

در همین لحظه لاک پشت داستان ما خواست یه چیزی بگه ... اما تا دهنش رو باز کرد ... با مخ سقوط کرد و لاکش فرو شد توی آتنی که بالای برج میلاده و مُرد!!

 

ما از این داستان نتیجه می گیریم کلا چیزی به اسم شاهزاده و اسبی به رنگ سفید وجود نداره، و کلا باید به اولین خواستگارمون جواب مثبت بدیم وگرنه شاید دیگه خواستگار گیرمون نیاد و سقوط کنیم و میله بالای برج میلاد بره تو شکممون!!

 

 

حسنک کجایی؟!

 

چند ساعتی از زمان ناهار گذشته بود اما حسنک نیومده بود تا به حیوون ها غذا بده؛

 

مرغ گفت: قد قد! یعنی حسنک کجایی که دلم ضعف رفت؟! پس این آب و دون ما چی شد؟!

 

گاو گفت: مو مو! یعنی این حسنک عجب الاغیه ها! مردیم از گرسنگی! چرا نمی یاد بهمون غذا بده؟!

 

خر گفت: عر عر! یعنی آره! واقعا این حسنک خیلی الاغه! دارم از گرسنگی می میمیرم.

 

در همین لحظه هد هد دانا وارد طویله شد و گفت: چرا دارین به صاحبتون بد و بیراه می گین؟! حسنک امروز خواهرش عروس شده و الان هم توی مراسم عروسیش داره حرکات موزون انجام میده و به همین دلیل نمی تونه بیاد بهتون غذا بده!

 

مرغ و گاو و الاغ با تعجب گفتن: اما خواهرش که هنوز کلاس دوم راهنمایی بود.

 

هدهد دانا نگاهی عاقل اندر سفیه به حیوون های طویله کرد و گفت: درسته! اما ایشون به توصیه ی رئیس آموزش و پرورش تهران عمل کردن!

http://neda-bayat.blogfa.com/

رژ لب

اگر گفتید متوسط میزانی که یک خانم در طول عمرش روژ لب میخوره چقدره؟؟؟ دو کیلوگرم

یک زن در کل زندگی اش دو کیلو روژلب میخوره و این روژلب حاوی 300 گرم سرب میباشد

که 68 درصد میزان سرطان را در خانمها افزایش میدهد.

عمق فاجعه اینجاست که :

مردها هم در طول عمرشون همین حدود رژ لب کوفت می کنن

اول اینکه بگم کوفت رو من نمیگم به نظر من تناول میکنن دوما ما مردا که نمیتونیم از خیر لب گرفتن بگذریم پس جان مادرتون قبلش پاک کنین سوما از خانمها هم طرفداری کنم هر کی طاووس خواهد باید یه سر به هندوستان هم بزند چهارما لبهاتون بدون رژ هم زیباس

پنجما منِ بدبخت حاضرم یه کارتون رُژ لب قورت بدم اما چه فایده هم چنان لب چشمه که چه عرض کنم لب اقیانوسیم و تشنه اما خدا رو شکر همینم از سرم زیادیه

به قول محسن یگانه بمون دل من فقط به بودنت خوشه

 

mahyar_a91@yahoo.com

http://webneweshteha.persianblog.ir/post/251/

 درادامه طنزشرایط نامزدی دراستان های مختلف

ادامه مطلب
نویسنده : هاشم : ٧:۳٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٥
Comments نظرات () لینک دائم

حضرت ایت لله العظمی صانعی:ازدواج دوم بدون رضایت همسرواول حرام وگناه است

آیت الله صانعی (درمصاحبه با رادیو دویچلاند فونک آلمان):

«ازدواج مجدد مرد بدون رضایت همسر اول به نظر اینجانب ،حرام وگناه است وازنظرشرعی جرم است اگر همسر اول بعد ازعقد همسردوم رضایت ندهد اثرحقوقی ندارد»[زن دوم ارث نمی برد]

وی که دررد لایحه دولت [مصباح یزدی – ذوالقدر](احمدی نژاد)به مجلس هفتم مبنی برازدواج مرد بدون رضایت همسر اول صحبت می کرد با ابرازتأسف ازلایحه گفت «امیدوارم چنین قانونی درمجلس به تصویب نرسد»منبع روزنامه آفتاب یزد شنبه 17/9/86

درسن بلوغ دختران نیز نظرآیت الله صانعی متفاوت ازنظرسایرمراجع معظم تقلید است که سن 9سال قمری را مشروط میدانند به اینکه علائم ثانویه جنسی مثل رویش موی‌ زائد دربدن و... بروزنموده باشد واگرصفات ثانویه جنسی بروزنکرد سن 13سال قمری تکلیف قطعی است .

درهنررقص نیز، نظرآیت الله صانعی با سایرین متفاوت وبا امام است که علاوه برمجازبودن رقص زن وشوهربرای هم ، رقص بدون استفاده ازنواروپخش را درمجالس خانوادگی وعقد وعروسی وجشن ها بلامانع میدانند که مقلدین سایرمراجع نیز دراین یک مسئله میتوانند ازایشان تبعیت نمایند تا مجالس اینچنینی برایشان آرامش ایجاد نماید .

چون اگربا نظر مرجع خودشان دراین مجالس شرکت کنند که بدون شک ازهنررقص بهره مند میشوند دچارتعارض گردیده وبه مرض استرس مبتلا میشوندکه سبب تغییرات هورمونی دربدن وبالا رفتن علائم حیاتی (فشارخون – تعدادتنفس – نبض وتپش قلب – افزایش دمای بدن ودرنتیجه فرسودگی بدن )می گردد.

پاوولف دانشمند روسی با آزمایش تعارض روی سگ نتیجه گرفت  که تعارض به افزایش ترشح هورمون استرس (کرتیزول) وتپش قلب واختلال عصبی منجرمیشود  .

ماده 23لایحه دولت درموردتعددزوجات وموضع مرحوم آیت الله حائری یزدی مؤسس حوزه علمیه قم

یکی ازوعاظ مشهوربالای منبرمی گفت :زمان آقای حائری یزدی یک طلبه تعددزوجات نمودمردم محل گلایه اورابه آقای حائری نمودند.

آقای حائری طلبه مذکورراخواست وبه اوگفت چرااین کارراکردی؟

طلبه گفت حلال است خطائی نکرده ام.

آیت الله حائری درجوابش فرمودمگرهرگهی که حلال است باید خورد!

بدون شک اگرحائری یزدی امروززنده بودرئیس جمهورورئیس مجلس رااحضارمیکردوهمانگونه که به آن طلبه فرمودبه اینها میفرمود.

 

نویسنده : هاشم : ٧:٠٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٥
Comments نظرات () لینک دائم

نتیجه آزمایش (توصیف آزمایشات چکاب)

توصیف آزمایشات چکاپ

 http://moji47.blogfa.com/

آیامیدانیدهرکدام ازاندکسهای آزمایشات چکاپ شمابرای چیست؟

آزمایشات خون:

FBS(FAST BLOOD suger)1:بررسی قندخون ناشتا

  میزان نرمال درحد60-110mg/dl 

2-uric acid:اسیداوریک خون(بررسی میزان اسیداوریک خون)

میزان نرمال درمردان:2.5-8 mg/dl

میزان نرمال درزنان:   1.4-1.8 mg/dl

3-   BUN(BLOOD urea Nitrogen): نیتروژن اوره خون(بررسی میزان اوره درخون ارزیابی عملکردکلیه)

میزان نرمال:7-25 mg/dl  

4-creatinin :بررسی کراتینین خون(بررسی عملکرد کلیه هاوفیلتراسیون کلیه ها)

میزان نرمال: 0.7-1.4 mg/dl

5-Cholesterol : کلسترول خون(بررسی میزان کلسترول خون یکی ازانواع چربی خون)

میزان نرمال: کمتراز200مطلوب میباشدوبیشتراز240نامطلوب است

6-Triglyceride :تری گلیسریدخون(بررسی میزان تری گلیسرید یکی ازانواع چربی خون-معمولاافزایش کلسترول ازافزایش تری گلیسریدخطرناکتراست)

میزان نرمال:  50-150 mg/dl

7- LDL : بررسی چربی بدخون(یکی ازانواع کلسترول خون)

میزان نرمال: 60-180 mh/dl

8- HDL: بررسی چربی خوب خون(یکی ازانواع کلسترول خون)

میزان نرمال: 30-80 mg/dl

10- Ca(calcium):بررسی کلسیم خون(یون مثبت)

میزان نرمال: 9.0-11.0 mg/dl

درنظرداشته باشیدکه تفسیروتشخیص باید توسط پزشک انجام شود .

 

        آزمایش ادرار urinanalysie

ماکروسکوپی (macroscopic)

Color=رنگ ادرار                            درحالت نرمالyellow= زرد

APPerrance=شفافیت

PH=  PHادرار-                                 میزان نرمال 4.5-8

Protein= پروتئین در ادرار                 درحالت نرمال منفی است

Glucose in urin= قند در ادرار       درحالت نرمال منفی است.( در دیابت مثبت می شود)

Keton= کتون در ادرار                      درحالت نرمال منفی است.(در دیابت مثبت می شود)

Blood /Hb= خون در ادرار             درحالت نرمال منفی است

Billirubin= بیلیروبین در ادرار         درحالت نرمال منفی است

Urobillinogen= اروبیلینوژن        میزان نرمال 0-4  میلیگرم/24ساعت        

Nitrite=  نیتریت                           درحالت نرمال منفی است

 میکروسکوپی :              Mircroscopic

WBC= وجود گلبولهای سفید در ادرار           میزان نرمال3-2 (درعفونت ادراری افزایش می یابد)

RBC=وجود گلبولهای قرمز(خون) در ادرار      میزان نرمال 2-1    

  EPithlial cell= سلولهای اپیتلیال         میزان نرمال 12-10 

Bacteria= باکتری          میزان نرمال منفی ( در صورت مثبت بودن نشاندهنده عفونت ادراری می باشد)

crystals= کریستال (املاح )                   میزان نرمال منفی (در سنگهای ادراری افزایش می یابد)

Caste= رسوب املاح                            میزان نرمال منفی(در سنگهای ادراری افزایش می یابد)

Yeaste= قارچ                                   میزان نرمال منفی

Mucus= ترشح موکوس                        میزان نرمال منفی

      منبع:بخش آزمایشات خون- داروهای ژنریک ایران

نویسنده : هاشم : ٦:۳۱ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٥
Comments نظرات () لینک دائم

تستسترون

http://moji47.blogfa.com/

نویسنده : هاشم : ٦:٢٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٥
Comments نظرات () لینک دائم

چهره واقعی همسرتان راببینید

http://www.mozhganbano.blogfa.com/post-686.aspx

نویسنده : هاشم : ٥:٤٢ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٥
Comments نظرات () لینک دائم

فانتزی های جنسی ازوبسایت زن وزنانگی

انتظارات زنان از مردان در رابطه جنسی و آشنایی با فانتزیهای جنسی زنان

 

مقاله از علی سلطانی مجد

www.asheghi4u.net


غرایز آشکار و نهان زنان و مردان :

تا حالا خیلی شندیده ایم که زنان وقتی در مورد مردان صحبت میکنند میگویند مردان همه ی فکرو ذهنشون در رابطه جنسی خلاصه میشه و فقط به دنبال غریزه جنسی خود هستند و همینطور شنیده ایم که مردان نیز در مورد زنان می گویند زنان همیشه به دنبال قرو فر خودشون هستند و خلاصه اینگونه حرفها آنچه مسلم است هم زنان و هم مردان هم دارای میل جنسی هستند و هم مایلند به سر و وضع خود برسند اما تفاوت در اینست که  نیازهای انسانها به دو نوع تقسیم می شود نیازهای آشکار و نیازهای نهان یا پنهان ، غریزه جنسی در مردان از نیازهای بارز یا آشکار انها میباشد و در عوض حس خودنمایی و ظاهر آرایی از نیازهای نهان آنها این در حالیست که میل جنسی در زنان از نیازهای نهان و میل به خودنمائی از نیازهای آشکار آنها به شمار میرود اما وجه مشترک این دو گروه اینست که هر دوی انها چه زن و چه مرد هخر دو نیاز را دارا میباشند .

پس تا اینجای مطلب به این نتیجه رسیدیم که نیاز جنسی در هر دو جنس زن و مرد قرار داده شده و هیچکس نمیتواند ادعا کند میل جنسی جنسی در او وجود ندارد چرا که خداوند غریزه جنسی را در وجود همه ماها قرار داده است.

 

تفکرات جنسی زنان و شخصیتی که از آنها میبینیم

 

زنان همچون مردان دارای تفکرات جنسی مختلفی هستند که از آنها به عنوان فانتیزیهای جنسی در ادامه مطلب یاد خواهیم کرد  اما این تفکرات جنسی برگرفته از نیازهای روحی و روانی آنهاست رابطه جنسی بین زن و شوهر از چه جهت مقدس است ؟ آیا فقط به خاطر اینکه با انجام یکسری اعمال فیزیکی به ارضای جنسی برسیم ؟ مسلما اگر اینگونه بود پس از لحظاتی یا ساعاتی مجددا نیاز جنسی  به حد اول خود برمیگشت و انگار نه انگار پس هدف از رابطه جنسی بین زن و شوهر ارضای جنسی و ارضای روحی روانی میباشد ارضای روحی و روانی تاثیرات دراز مدتی برروی رفتارهای زن و شوهر در زندگی زناشویی دارد و این همان مقدس بودن رابطه جنس ببن زن و شوهر میباشد حال آنکه اکثر افراد متاسفانه فقط بخش اول که همان ارضای جنسیست را دنبال می کنند و اگر به دنبال ارضای جنسی و روحی هر دو باشند لذتی چندین برابر و البته ماندگار در آنها شکل میگیرد . پس با ارضای روحی و روانی آشنا شدیم حالا هر انسانی برای رسیدن به ارضای روحی و روانی تفکراتی در سر دارد که همان تفکرات جنسی میباشد این تفکرات جنسی یا همان فانتیزی های جنسی کاملا متفاوت از شخصیت برونی افراد است  که در زیر به آنها اشاره میکنیم :

تعریف فانتیزهای جنسی : به اعمال و رفتاری که  در مورد رابطه جنسی در ذهن افراد شکل میگیرد که بیشتر جنبه روانی دارد فانتیزهای جنسی یا در اصطلاح علم سکسولوژی فتیش گفته می شود  که در افراد مختلف متفاوت میباشد به عبارتی  تفکراتی  که مردان و زنان  را تحریک میکند و در رابطه جنسی به دنبال رفع نیاز آن میباشند. که البته همانطور که گفته شد در افراد مختلف متفاوت است.

مثال :برخی مردان از موی بلند همسر خود لذت میبرند و تحریک می شوند  این در حالیست که شاید موی بلند اصلا برای مردی دیگر جلب توجه نکند چه برسه به اینکه تحریک بشود .

 

فانتزیهای جنسی زنان :

زنان دوست دارند لمس شوند  ، زنان از اینکه از آنها به عنوان ابزاری برای ارضای غریزه جنسی  نگاه شود تنفر دارند . بطور کلی رشته های عصبی که سنسورهای تحریک و لذت جنسی زن را در تمامی نقاط بدن آنها گسترش داده  زنان از حاشیه در رابطه جنسی لذت میبرند زنان عاشق نوازش شدن هستند . اکثر زنان از مردانی که بدن آنها همچون زنان میباشد بیزارند طبق آمار گیری که از ۱۰۰۰ زوج بدست آمده اکثر خانمها از اینکه سینه های شوهرشان مو داشته باشد بیشتر لذت میبرند . اکثر زنان از مرد ان چاق و مردان لاغر بیزارند آنها مردی میخواهند نه خیلی هیکلی و عضلانی و نه خیلی لاغر مردی کاملا متوسط در فانتزیهای جنسی خود عموما مردانی را تجسم میکنند که قد نسبتا بلندی دارند .اکثر زنان از مردانی که رفتارهای زنانه دارند بیزارند از مرداین که موهای پای خود را اصلاح میکنند از مردانی که ابروهای خود را بر میدارند البته نا گفته نماند از مردان شیک پوش و خوش تیپ لذت میبرند . اکثر زنان ازمرداین که صورت نیمه اصلاح شده دارند بیزارند منظور این نیست که همه ریش و سبیل خود را بتراشند منظور اینست که مرتب باشید .

برای یک معاشقه میتوانید همسر خود را غافلگیر کنید اما اکثر زنان دوست دارند در بهترین وضعیت از نظر ظاهری با همسر خود رابطه جنسی داشته باشند زنان بر روی اندام خود حساس هستند آنها دوست ندارند زمانی که موهای پای آنها مشخص است با شوهرشان همبستر شوند و تجیح میدهند در حالت smooth کامل با شوهر خود همبستر شوند  پس از قبل به آنها آمادگی لازم را بدهید  مسئله بعدی به علت فعل و انفعالات هورموینی رابطه جنسی بر روی زنان تاثیر روحی و روانی بیشتری دارد تا بر روی مردان پس انها از نظر روحی هم باید امادگی برقراری رابطه را داشته باشند .

برای معاشقه زمانی را مشخص نکنید اما توصیه می شود رابطه جنسی  شب باشد .

زنان تمایل دارند شوهر انها پس از رابطه جنسی به همان گرمی قبل ازرابطه باشد و او  را در آغوش بگیرد پس آقایان بعد از رابطه جنسی پشتشونو به همسر خود نکنند و با خیال راحت بخوابند طوری که انگار همسرشون وسیله ای برای ارضا بوده و حقی ندارد .

زنان تمایل دارند در حین رابطه جنسی با آنها به ارامی صحبت شود . تفاوت عمده مردان و زنان در حین رابطه جنسی اینست که مردان به دنبال نقطه پایانی هستند و زنان تمایل دارند پایانی وجود نداشته باشد  از دیگر تفاوت مردان و زنان در حین رابطه جنسی اینست که زنان به رفتارهای قبل و بعد از رابطه جنسی اهمیت میدهند اما مردان فقط و فقط به رابطه جنسی . اکثر مواقع مردان زود ارضا می شوند و این در حالیست که همسر آنها درست زمانی که تحریک میشود باید رابطه جنسی خود را به خاطر ارضا شدن شوهر خود رها کند چرا که مردان پس از ارضای جنسی شدیدا احساس خستگی میکنند . به همین علت است که بارهای گفته می شود  به پیش نوازی و معاشقه پیش از رابطه جنسی اهمیت زیادی بدهید .

زنان به بوی بدن و بوی عطر حساسند مردان کمتر به این مسائل توجه میکنند . زنان تمایل دارند در رابطه جنسی هم رده شوهر خود باشند نه اینکه فقط به پوزیشنها و خواسته های شوهرشان تن در دهند.

زنان تمایل دارند مورد توجه قرار گیرند پس مردی موفق است که به کوچکترین جزییات و تغییرات در نوع پوشش آرایش و رفتار زن خود دقت کند . تا میتوانید رابطه جنسی خود را طولانی کنید عجولانه برخورد نکنید به همسرتان ارامش دهید . متاسفانه اکثر روابط جنسی بین زوجین شاید ۳۰ دقیقه به طول بیانجامد در صورتی که بیشترین زمان باید فقط صرف تحریک کردن یکدیگر شود

 

زنان به محلی که رابطه جنسی را با همسر خود تجربه میکنند اهمیت زیادی میدهند یعنی شرایط محیطی بر روی آنها تاثیر گذار است . رفتار شما پس از رابطه جنسی نیز برای همسر شما اهمیت دارد . حتی اسلام نیز در این زمینه توصیه هایی داشته موفق باشید assak.blogfa.com

نویسنده : هاشم : ٢:٥۸ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٥
Comments نظرات () لینک دائم

معیارانتخاب همسر

زیتون ! درمورد آداب نزدیکی کردن [مقاربت  زن وشوهر] هم اگه توضیح بدی ممنون میشیم ماتازه میریم که بریم قاطی متأهل ها ،  تجربه ای هم دراینموردا نداشته ایم باتشکر نویسنده:   

اگر دنبال معیار انتخاب همسر هستی پست خواستگاری درتگ نامزدی و... وزیبائی وتناسب اندام +تگ محبت درمانی را بخوان

 ولی اگر ازدواج کرده ای تگ عروسی ومعاشقه و...رابخون

نویسنده : هاشم : ٢:٤٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٥
Comments نظرات () لینک دائم

هوو

آفتاب آمد دلیل آفتاب ، قبلا نوشته بودم پوشش زن درمنزل هووی همسراست ودرهنگام مصالحه یک زوج جوان به او گفته بودم وقتی همسرت وارد منزل میشود دورشدن توازجلو چشمش به هربهانی ای چه غذا آوردن...هووی اوست 

سیده فخرالسادات محتشمی پور:

«می گم آقا هی نفرمایین اون هوو رو رها کن بیا به من برس...»

(از سایت روزنه پست اگه این آقا به حرف ما گوش میکرد)

دیشب (20/9/86) ازکنارخانم وسیده ... که درب حیات با هم گفت نگو! میکردند با یک سلام علیک گرم رد شدم ایستادن آنها طولانی شد وقتی‌ آمد پرسیدم کی‌ بود گفت فلانی ازجریان هوو دارشدنش مثل ابردربهاران بااشک  میگفت .به سایت فخرالسادات محتشمی پوررفتم تا ازنوشته همسرشان درمجله آئین 9 که مثل مویزوشربت هسته انگورکه رسوبات وکلسترول بد را ازرگها میشویند وازسکته وآنژی گرافی وبالن گذاری قلب پیشگیری می نماید بگم این مقاله نیزرسوبات را ازرگهای اسلام امام خمینی می شوید بااینکه قبلا پست را خوانده بودم تداعی اشگهای سیده ... با کلمه هوو درآن پست یادم آورد که قبلا این خبررا دراختیارفخرالسادات گذاشته ام :

قبلا ذکر کرده ام که دوخانم جراحی آپاندیس داشته اند که قسمتی ازلوله رحم آنها به اشتباه درحین جراحی برداشته شده ونازا گردیده اندبا اینکه مادرش سبب پیوند هم شده اما پیوند نگرفته  وهمسریکی ازآنهابدون اجازه ایشان ازدواج مجدد نموده است تا اوهم دراختیارفراکسیون حزب درمجلس قراردهد وسخنگوی فراکسیون به وزیربهداشت تذکردهد تا جراحان حواسشان را جمع کنند وتکرارنکنند چون شکایت به سازمان نظام پزشگی هزینه دارد ومستلزم تلف کردن وقت بسیاراست ویواشکی است که عموم آگاهی نمی یابند تا به زیردست هرجراحی نروند باید نماینده ازبعد عمومی جرم تذکردهد وازنظرشخصی به سازمان نظام پزشگی شکایت شود تا پرونده پزشک متخلف را به دادگاه بفرستند .

چقدرقشنگ !!گفتن اون هوو را رها کنید واقعا صداقت به این میگن! حرف دلشونو زدن!!!

------------------

جهنم اضطراب پشت سر ایستادن در اتوبوس نهفته است آی خانمی ، ای آقو ، بی جهت غر نزنید حتی اگر مجبور به اینگونه تردد شدید ، بلافاصله بعد از برگشت دراز کشیده یک وجب پاها اززمین بالاتر(راست قلب) باشد تاخون به مغز برسد وازغذای خون ساز هم استفاده نمائید چند انجیر یا 20 گرم گوشت را سریع سیخ کرده داغ کنید و بخورید تا هم خون شما تامین شود هم کمبود ویتامین ب ناشی از استرس شما تامین گردد واز عصبانیت ها کاسته شود ضمنا بعد از برگشت از بیرون منزل ، چنانچه شوهرتان درمنزل است این کار را با کمترین پوشش اندام انجام دهید چون پوشش همسر در منزل هووی شوهر است . همانطور که خانمی از هوو متنفر است شوهر نیز از پوشش همسرش درمنزل دچار گرفتگی وعبوسی وبد خلقی می گردد.

امروزه رفتارشناسی به این نتیجه قطعی رسیده که مردها با چشم به آرامش میرسند ووقتی وارد خانه میشوند ابتدا همانطورکه پیغمبرفرموده اند «بهترین صدقه این است که صبح که مرد ازخانه خارج میشود همسرش را ببوسد وظهرکه وارد میشود خانم اورا ببوسد» سپس خانم ، تا فرصتی ، تو،دید(چشم) همسرباشند وبه بهانه کاروغذادرست کردن و...ازچشم او پنهان نشوند

باز این کلمه هوو تداعی کرد که یادم آمد مدتی قبل برای‌مصالحه دوزوج جوان که مدتی بود جدابودند رفته بودم گفتم اگرمیخواهی همسرت غزنزند وقتی وارد خانه میشود ازمنظرش کنارنرو سعی کن توچشمش باشی چون پوشش تو ، دست شوئی‌ رفتن ودست وروشستن تو ، داخل آشپزخانه رفتن تو به هربهانه که باشد هووی همسرت هستند . دیگه پس ازآشتی نتونستم تجربه اش را تواین زمینه بپرسم تا براتون بنویسم .

آلبالوخانم (chickenlittl.blogsky.com)ازتوآشپزخانه بیا بیرون ، ببین طبق یک سند متقن درسایت روزنه (mohtashami.info)یک هوو به هووهای‌ عزیز آینده ات افزوده شد .جون آیدا که مامانش هی رفت تو آشپزخانه بیرون نیومد تا باباش رفت هوو مالش آورد ودوشتش سرکلاس بش گفت دیشب مامانتو با بابا توخیابان دیدم آیدا گفت مامان منو!!! دیشب من پیش او بودم ازخانه بیرون نرفت ! با گشت تعقیب که این سیده ...هم با پول هنگفت دادن به موتوسوارکشف هوو نموده اونو کشف میکند فیلمشو میگم .

چندسال قبل روزنامه جمهوری‌ اسلامی‌ نوشته کرداهی بود درنیمه کره چپ آفاق نه انفس !(غرب)حمام ها را درداخل اتاق خواب با نمای شیشه ای می‌ سازند که دیشب شنیدم درمحله ما هم رواج یافته است .به امید روز‌ی که آشپزخانه واتاق رایانه هم همینطور ازنمای شیشه ای باشد تا هووهای این آقایون هم ذلیل ونیست ونابود شود واین یک کاررفتارشناسی محض است نه استثنائی کودکانه یا اجتماعی که اماکولیزخانم متخصص آن است وکورت لوین گروهی اش را برای‌ مصرف کمترمتخصص است ونظریه میدانی اش میگه آجروسیمان تنی چند وقاچاق رامصرف نکن تا بخواهند ازخارج با پول نفت وارد کنند وترازتجاری مملکت را منفی کنند (سخنگودولت متوجه نشد ! به رئیس بگد!اون هم بگد: یک شیرفروش تورم درست کرده بیایید ازدم خونه من بخرید!)خدای من ! شیشه قزوین استفاده کنید . یک درمیون هم که استحمام کنید دیگه سنگ پاشو نیازندارید!جالب میشه؛ تورم هم نمیشه ! گرانی میخوره تو سرش!یعنی از100% که امسال رخ داده بخصوص تومسکن وعبورومروربیشترنمیشه!چقدرژالب میشه.  

===========================

عزیزی سوال کردند زنها با هوو ها چه کنند ؟

الحق والانصاف سوال زیبائی است که پست مذکور را کامل میکند

تصورمیکنم ، پست ازدواج دوم ونظرآیت الله صانعی ، درهمین زمینه بود تکلیف مردها رو روشن میکنه وقانون هم که مددکارخانم هاست .متاسفانه درحال حاضر که اسلام فرقه مصباح یه حاکم است وامام خمینی ازاین اسلام خیلی احساس خطرمیکرد به خاطرهمین چیزها بوده باشد

متأسفانه می بینیم که  با کمال بی حیائی رضایت همسراول را دارند توسط دولت دهم ازقانون حذف میکنند اشاره امام درنامه سوم اسفند 67به مارهای خوش خط وخال درحوزه علمیه قم باید مد نظرمان باشد . ثانیا شاید پست های  تنوع = شادابی ، زیبائی درمانی ، محبت درمانی و...مستقیم به کاربرخی افراد نیاید  اما به هرطریقی باید یاد فرزندانمون بدهیم یا اینگونه کتابها یا وبلاگها را بشون معرفی کنیم که با روش های‌ شاد زیستن وزیبا بودن درمنزل چشم ودل مرد را سیرکنند تا او را از رمق برای‌ هوو آوردن بیندازد واین باید یک رمزباشد برای خانم که با غذاهائی که درپست شادابی اومده وشناخت طبع خودشان  ومتناسب با آن غذا خوردن همسر را خسته کنند وازهوس بیندازد شاید یاد دادن برخی این چیزها به فرزندان توسط بزرگترها واجب باشد «ویل لاولاد آخرالزمان من والدیهم لایعلمون الفرائض (پیغمبر: وای برفرزندان آخرالزمان ازدست پدرومادرهاشون واجبات را یاد آنها نمیدهند)

 انتخابات مجلس هشتم خیلی ازاین جهت اهمیت دارد که ما افرادی را به مجلس بفرستیم که مخالف اینگونه لوایح باشند و این با حمایت ازنامزدهای‌ مجمع روحانیون که افرادی مثل سید محمد موسوی بجنوردی(پدرخانم سید حسن خمینی) که نظراتش مثل صانعی است مقدوراست انشاءالله

یک ساعت بیوه نشتن زنهای شوهرازدست داده جزضررجسمی وروحی چیزی عایدشون نمیکنه اگرکسی رو تو محل میشناسید تشویقش کنید که ابتدا افراد مناسب خوب را که مثل خودش هستند بشناسد وپیشنهاد  غیرمستقیم ازدواج با آنها بدهد تا هیچ عزیزی بی بهره ازسلامتی وتندرستی نباشد البته هرکس شرایط خودش را بهترمیشناسه که باید اونو هم درنظربگیره ولی مشورت دادن به اینگونه افراد مثل جام شراب بهشتی به دست آنها دادن است انشاءالله اجازه بدهید اینگونه بیندیشم تا مثبت اندیش باشم ودعای گوی شما عزیزان.نظرات شما هرچقدرهم که تلخ باشد موضوع را جالبترو پخته ترمی کند.به امید روزی‌که آسیب های اجتماعی درجامعه ما قلیل باشد یا نباشد انشاءالله

 

نویسنده : هاشم : ٢:٢۱ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٥
Comments نظرات () لینک دائم

بخشیدن و عفو دیگران می‌تواند برای سلامتی مفید باشد

پژوهشگران آمریکایی می‌گویند: بخشیدن دیگران می‌تواند برای سلامتی مفید باشد. ‌پژوهشگران معتقدند گاهی اوقات بی اعتنایی به اشتباهات دیگران اثرات مفیدی بر کار قلب و سیستم عصبی بدن دارد. ‌همچنین یک پژوهش نشان می‌دهد افرادی که بر دیگران سخت می‌گیرند دچار عوارضی از قبیل فشار خون بالا، تپش ‌قلب، گرفتگی عضلات و بی‌اختیاری در بروز احساسات می‌شوند. عوارضی از این دست زمانی که فرد سعی در بخشیدن ‌می‌کند به مراتب کمتر می‌شوند. ‌این گزارش در عین حال تصریح می‌کند که بخشیدن لزوما به معنای فراموش کردن، صرف نظر کردن و بی‌اعتنایی نیست بلکه ‌پذیرش واقعیت برای فرونشاندن خشم و کاهش رنجیدگی خاطر است. ‌محققان توصیه می‌کنند در چنین مواقعی بهتر است که فرد احساسات خود را با یک دوست در میان ‌بگذارد و یا به یک مشاور مراجعه کند تا راحت‌تر بتواند با موضوع کنار بیاید. یکشنبه,29 دی,1387 - شماره : 2547 آفتاب یزد

نویسنده : هاشم : ٢:٠٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٥
Comments نظرات () لینک دائم

بهشت خانواده

خیلی مطالبتون جالب بود،دست شما درد نکنه بابت همچین مطالبی،اینها هم به درد متاهل ها می خوره هم مجردات!حداقل قبل از ورود به زندگی مشترک دستشون میاد که دنیا دست کیه!و متاسفانه آموزش هایی که در جامعه ی ما ارائه میشه کافی نیست. نویسنده:نگار

میشه گفت اشاره بزرگان و یا قرآن بر 3 یا بیش یا کمتر از آن( نزدیکی) به هم مطابق با حالات جسمی و روانی افراد هم آهنگ شده( روش خدا روش هماهنگی است) . آن‌که در خانه لبالب از توجه گردد در خارج از خانه به دنبال پر کردن ظرف درون‌اش نمی‌گردد. مردخصلتش طوری است که هر کس به خونه اومی‌آید فکر کنه همسرش داره میره بیرون. زن در خانه وقتی خود را می‌آراید نشان بر آن دارد که میل به برقراری نزدیکی دارد و شاید حتی نیاز به شنیدن حرفهای عاشقانه مرد هم نداشته باشد همان‌که توجه شوهر را به اطاق خواب معطوف می‌کنه به مقصود رسیده، حالا زیرکی زنه که چقدر مردش را در اشتیاق نگه داره، طنازی کنه و خود را به اشکال مختلف در معرض دید مرد قرار بده و آتش بر اشتیاق مرد بزنه ( البته باید خیلی دقیق این‌کار رو انجام بده یعنی اینکه خودش متوجه نیست که مثلا قسمتی از بدن‌اش به طرز فریبایی نمایان گشته و درمثل گرگ را گرسنه می‌کند) یک مثل هست که شاید بی مورد نباشد می‌گویند: که تا غذا آماده نشه سگ احساس گرسنگی نمی‌کنه‌(مثال بسیار جالبیه و دقیق هر چند این هاپو ها همیشه گرسنه هستند و میزبانان‌شان همیشه مشتاق سیر کردن شکم‌شان) زن ومردنیزبایدبیاموزندالبته مشروط بر آن‌که پیروز به درآیند و رختخواب و جای جای خانه را مشتاق دیدار این معاشقه کنند. به نظر من مختص به رختخواب نباشه، به طور ماهرانه‌ای مکان‌های دیگر را شکار کنند. این شکار کردن محل‌های تازه مثل هم آغوشی با فردی تازه است ( به نوعی). شیطنت در این امر بسیار موثر است برای برقراری دوباره و سه‌باره . مرد این چنین به وجد میاد و زن از اینکه حس کنه شوهرش به کسی دیگر متمایل است هر چند این کس فرضی باشد زن را به میدان مبارزه می‌کشاند که هیچ کم ندارم و ... حتی اشاره شده در زمان روزه داری می‌شود تا ... دخول کرد یعنی این که هیچ چیزی مانع از این برقراری ارتباط و عشق بازی نیست و نمی‌شود و در راس قرار دارد.گاه ساعتها باید گرگ را گرسنه نگه ‌داشت و هی غذا نشانش ‌دادکه دیگر طاقتش طاق شده به دریدن غذایش اقدام کند . اینطورزن به مقصود می رسد . نویسنده:...

زیتون:نظرروان شناختی جالبی بود.معمولاانسانهادرتغذیه 4طبقه؛ سردبلغمی ،سرد سوداوی،گرم خونی وگرم صفراوی هستند دراحساس نیزآنها چهارطبقه ؛دیداری، شنیداری،لمسی،شنیداری – منطقی هستند.

اغلب زنان شنیداری ومردان دیداری هستند اگرهمدیگررا نشناسند رفتاری جابجاخواهندداشت به جای خوشحال کردن هم ،همدیگررا راضی نخواهندکرد.زن شنیداری دوست داردهمسرش بااوصحبت کند وحرفهای اورابشنود اگراینگونه مردان به زنانش قول دهند فلان هدیه را برایت میخرم(شنیداری)زن خوشحال میشوداما اگرمرد بدون سخن هدیه رابخرد وبدون اینکه چیزی بگویدآنراتقدیم کند زن خوشحال نمیشود.بالعکس مردچون دیداری است اگرزن بااوسخن بگوید و وعده سکس به اوبدهد مردخوشحال نمیشود بلکه به تعبیردوست فوق،بایدزن طنازی کند وخودش  را در دید مردقراردهد یازن لمسی باسخن آرامش نمی یابد بایدهمسرش اورانوازش کند ودرآغوش کشد وببوسد اختصاص به روابط همسران نیزندارد مرد باید دخترش را ببوید وببوسد کاری که رسول الله انجام میداد.قبلانوشته شدعلت فراردختران رابرخی عدم نوازش آنها توسط پدرانشان میدانند.یادرپستهای دختران برای بوسیده شدن مرگ راانتخاب کردند!آمدکه آنهاکه ازسن ازدواجشان گذشته نیازبه بوسیده شدن توسط جنس مخالف دارند. تنهاپول وحرف آنها رااشباع نمی نماید.

چطوربشناسیم که مخاطب ما لمسی یا سمعی(شنیداری) یابصری(دیداری)است!

دیداری هاباشتاب وازآنچه دیده اندسخن میگویند.

ادامه مطلب
نویسنده : هاشم : ۱:۳٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٥
Comments نظرات () لینک دائم

لقاح مصنوعی وباردارشدن وسزارین قبل ازعروسی


یک مادر آمریکایی که صاحب یک فرزند شده است باکره است.( این عمل در یک بیمارستان و تحت نظر 10 پزشک با پاره کردن شکم مادر و تحریک تخمدان ها و انجام عمل لقاح به صورت رسیده . شوهر این زن پس از به دنیا آمدن فرزندش به صورت سزارین اقدام به برداشتن بکارت این زن کرده است)

http://www.rozevahshi2006.blogfa.com/

نویسنده : هاشم : ۱٠:۳٩ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٥
Comments نظرات () لینک دائم

رابطه سرویس طلای خانم ها باسلامت جنسی وسلامت خون آنها

 استفاده از طلا در آقایان باعث کاهش میل جنسی آنان می شود. این امر در خانم ها بر عکس است.

http://www.rozevahshi2006.blogfa.com/

پس خانم هادرزمان نوشتن مهرنامه نسبت به انتخاب سرویس مناسب اهتمام کنند تاهمیشه مورداستفاده انهاباشد

طلایون اهن دارد سبب رفع کم خونی میشه رسیدن به ارگاسم وپیشگیری ازکمردردعصبی زمانی مقدوراست که خون به اندام تناسلی برسد

رابطه مثبت سلامت خون وهمراه داشتن طلامحرزاست ودرایام شرکت درجشن ها که برای رقص مدت زیادی باید بایستند استفاده ازسرویس طلا لازم تر

نویسنده : هاشم : ۱٠:٢٩ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٥
Comments نظرات () لینک دائم

پاسخ وبلاگ مشاوره ازدواج به یک سوال تخصصی درباره ترشحات قرمزوسفیدوقهوه ای

ا سلام و خسته نباشید.

من با نامزدم در روز ۱۳ فروردین رابطه بدون دخول داشتم ولی‌ در لحظهٔ‌ انزال  منی‌ ایشان بر روزهٔ آلت من ریخت که من سریعا خودم را شستشو دادم.۵ روز بعد من تست خون دادم که مقدار bhcg ۰.۲ اومد. از همان شب روز اول من ترشحات قرمز و سفید داشتم به طوری که الان( ۱۹ فروردین و ۱۴ قاعدگی هستم) به ترشحات قهوه تبدیل شده ( البته من قبلا کیست داشتم و همچنین کمرم حساس است و قبلا هم اگر به کمرم فشار وارد میشد دچار خون ریزی میشودم)
۱. این ترشحات نشان چیست؟
۲. آیا من حامل‌ام ؟
۳. با شستشو سریع من چقد احتمال بارداری است؟

 

پاسخ مشاور:

درود و سپاس

ببینید مقدار bgخون حداقل باید 50 باشد تا به بارداری شک کنیم این در صورتی هست که تستی که گفتید مقدار 2 است.

با این توضیحاتی که دادید احتمال تشکیل نطفه بسیار کم و نزدیک صفر است

اما در خصوص ترشحاتی که داشتید باید بگویم این ترشحات که به رنگ قرمز و قهوه ای هستند معمولا در وسط سیکل ایجاد می شوند و مربوط به تخمگ گذاری هستند (بدن خانم ها هر دوره تخمکی را آزاد می کند) لذا اهمیتی نداشته و خطری ندارند مگر اینکه با درد،خارش و سوزش شدید همراه باشند که در این صورت احتمال عفونت زیاد است و باید به پزشک مراجعه نمایید.

در ضمن استرس و اضطرابی نداشته باشید این گونه مشکلات اغلب به وجود می آید

نویسنده : هاشم : ۱٠:٢۱ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٥
Comments نظرات () لینک دائم

اخلاق انسانی کورش با پانته آهمسرآیراداتاس که درجنگ شوش به غنیمت درآمده بود

در لغت نامه ی دهخدا زیر عنوان «پانته آ» بر اساس روایت «گزنفون» آمده است که هنگامی که مادها پیروزمندانه از جنگ شوش برگشتند، غنائمی با خود آورده بودند که بعضی از آنها را برای پیشکش به کورش بزرگ عرضه می کردند.
در میان غنائم زنی بود بسیار زیبا و به قولی زیباترین زن شوش به نام پانته آ که همسرش به نام « آبراداتاس» برای مأموریتی از جانب شاه خویش رفته بود. چون وصف زیبایی پانته آ را به کورش گفتند، کورش درست ندانست که زنی شوهردار را از همسرش بازستاند و حتی هنگامی که توصیف زیبایی زن از حد گذشت و به کورش پیشنهاد کردند که حداقل فقط یک بار زن را ببیند، از ترس اینکه به او دل ببازد، نپذیرفت. پس او را تا باز آمدن همسرش به یکی از نگاهبان به نام «آراسپ» سپرد. اما اراسپ خود عاشق پانته آ گشت و خواست از او کام بگیرد، بناچار پانته آ از کورش کمک خواست.
کوروش آراسپ را سرزنش کرد و چون آراسپ مرد نجیبی بود و به شدت شرمنده شد و در ازا از طرف کوروش به دنبال آبراداتاس رفت تا او را به سوی ایران فرا بخواند. هنگامی که آبرداتاس به ایران آمد و از موضوع با خبر شد، به پاس جوانمردی کوروش برخود لازم دید که در لشکر او خدمت کند.
می گویند هنگامی که آبراداتاس به سمت میدان جنگ روان بود پانته آ دستان او را گرفت و در حالی که اشک از چشمانش سرازیر بود گفت: «سوگند به عشقی که میان من و توست، کوروش به واسطه جوانمردی که حق ما کرد اکنون حق دارد که ما را حق شناس ببیند. زمانی که اسیر او و از آن او شدم او نخواست که مرا برده خود بداند و نیز نخواست که مرا با شرایط شرم آوری آزاد کند بلکه مرا برای تو که ندیده بود حفظ کرد. مثل اینکه من زن برادر او باشم.»
آبراداتاس در جنگ مورد اشاره کشته شد و پانته آ بر سر جنازه ی او رفت و شیون آغاز کرد. کوروش به ندیمان پانته آ سفارش کرد تا مراقب باشند که خود را نکشد، اما پانته آ در یک لحظه از غفلت ندیمان استفاده کرد و با خنجری که به همراه داشت، سینه ی خود را درید و در کنار جسد همسر به خاک افتاد و ندیمه نیز از ترس کورش و غفلتی که کرده بود، خود را کشت. هنگامی که خبر به گوش کوروش رسید، بر سر جنازه ها آمد.
از این روی اگر در تصویر دقت کنید دو جنازه ی زن می بینید و یک مرد و باقی داستان که در تابلو مشخص است
معلوم نیست چرا ایرانیان سعی نمیکنند داستانهای غنی خود را گسترش دهند و به جای آن به سراغ داستانهایی میروند که عربها چگونه زنان را به صیغه خود در میاوردند

http://mininak.blogsky.com/1390/01/23/post-257/

تابلووینسنت لویزاسپانیائی قرن ١٨رادرلینک مذکورببینیم

نویسنده : هاشم : ۱٠:۱۱ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٥
Comments نظرات () لینک دائم

رازرسیدن لیلی به مجنون شکستن اناردل است

لیلی زیر درخت انار نشست.
درخت انار عاشق شد، گل داد، سرخ سرخ.
گلها انار شد، داغ داغ. هر اناری هزارتا دانه داشت.
دانه ها عاشق بودند، دانه ها توی انار جا نمی شدند.
انار کوچک بود. دانه ها ترکیدند. انار ترک برداشت.
خون انار روی دست لیلی چکید.
لیلی انار ترک خورده را از شاخه چید.
مجنون به لیلی اش رسید.
خدا گفت: راز رسیدن فقط همین بود.
کافی است انار دلت ترک بخورد.

---------------------------

باتشکرازکامنت زیبای یاسمن خانم عزیزشعرزیرازوی درج میگردد
http://paktarinehsas.blogfa.com/

زندگی داشتن کلبه کوچک اما

پر ز احساس شب و خاطره هاست

زندگی راز الفبای نگاهیست که باران دارد

و عبوریست که در دهکده سرد غرور عشق می فهماند

زندگی اسمانیست به رنگ باران

و به سرسبزی امواج غریب یک دشت

که به دریای امید

در شب خاطره ها می برد حس تو را

با تپش های دلی

پر ز عشق و عطش و خواهش و اشک

زندگی لحظه بودن در باد و پریدن در ابر

و گذشتن از نور

در افق های نگاهیست که گل می فهمد

زندگی داشتن شب پره ایست

که به شبها سوگند

عاشق شعله خورشید به دست شمع است

و عطش دارد و از عشق نمی داند هیچ

زندگی سوختن شب پره در تاریکیست

زندگی باران است

و به احساس شقایق سوگند

زندگی ناب تر از باران است

نویسنده : هاشم : ۱٠:٠٠ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٥
Comments نظرات () لینک دائم

دانستنی های جنسی

http://www.rozevahshi2006.blogfa.com/post-106.aspx

نویسنده : هاشم : ۱۱:۳٤ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٤
Comments نظرات () لینک دائم

پروستات درزنان

http://memcowomen.persianblog.ir/1388/3/

نویسنده : هاشم : ٦:٥۱ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢۳
Comments نظرات () لینک دائم

روش سگی معاشقه

http://memcowomen.persianblog.ir/post/76/

نویسنده : هاشم : ٦:٤٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢۳
Comments نظرات () لینک دائم

نقاط تحریکی بدن زن

 یکی از تحریک کننده ترین بخش های بدن زن از دید مردان  کلیویج(شکاف عمیق سینه ) است .

http://memcowomen.persianblog.ir/post/77/

ادامه مطلب
نویسنده : هاشم : ٦:۳٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢۳
Comments نظرات () لینک دائم

لاغرکردن موضعی

لاغرکردن باسن و لاغر کردن رانها در درجه اول اولویت آنهایی قرار دارد که برای تناسب اندام می اندیشند . در مر تبه دوم اهمیت لاغری پهلو ها و شکم قرار دارد و این زمانی است که در برخی از باور ها زن خوب باید کمی شکم هم داشته باشد . تمام این مسائل اموری سلیقه ای هستند و هیچ قانون و مقررات خاصی ندارد . برای اینکه به لاغر شده موضعی و لاغر کردن قسمت خاصی از بدن برسید باید یک قانون متابولیکی بدن را بشناسید این قانون به قرار ذیل است :
بدن انسان در طی روند چربی سوزی و آب کردن چربی ها آخرین چربی تولید شده را از بین میبرد و رفته رفته با اولویت و ترتیب شکل گیری چربی های زائد بدن به ترتیب معکوس چربی سوزی میکند . یک فرد وقتی میبیند که شکمش قبل از ران و باسن چاق شده است وقتی میخواهد تا شکم را آب کند باید برنامه را اصولی آغاز کند ولی عجله نکند در اولین گام ران و باسن و بعد از اتمام آن چربی های شکم از بین خواهد رفت . استفاده از چربی سوزهای گیاهی در تسریع این فرآیند می تواند تاثیر گذار باشد .
راه های کوچک کردن باسن
به نظر می رسد که این موضوع این روزها محبوبیت زیادی پیدا کرده است. مخصوصاً خانم ها این روزها خیلی نگران شکل باسن خود هستند و هر لباسی که تن می کنند نگرانند که باسنشان در آن بزرگ جلوه نکند. در این مقاله می خواهیم چند راه بسیار موثر برای شکل دادن و لاغر کردن باسن های چاق عنوان کنیم. نام علمی باسن، عضلات سرینی بزرگ می باشد. این عضلات همان عضلات گرد بالای مفصل ران است که در همه حرکات پاها شرکت دارند.
عضلات باسن از عضلات مختلفی تشکیل شده است که عضلات سرینی خوانده می شوند که قوی ترین آنها عضله سریتی بزرگ است. همین عضله است که برای ساختن یک باسن سفت و شکل گرفته باید روی آن کار کنیم.
کار کردن روی عضله باسن
تمرین کردن روی عضله باسن آنقدرها هم که فکر میکنید سخت نیست. تقریباً هر زمانی که از پاهایان استفاده می کنید روی این عضله کار می شود اما برای شکل دادن به عضله باید همه آن کارها را کمی سخت تر و شدیدتر از معمول انجام دهید.
حرکات و تمرینات زیر به خوبی روی عضلات باسن کار می کنند:
• پله نوردی
• دویدن در کوه
• دوچرخه سواری
• دو سرعت
لانگز
• اسکات
اما با انجام اسکات های ساده و معمولی نمی توانیم به عضلات باسن خود شکل بدهیم، با بالا رفتن عادی از چند پله هم همینطور. درمورد این عضله هم درست مثل همه عضلات دیگر برای رشد باید با اضافه کردن وزنه و شدت به تمرینات خود استقامت را بالا ببرید. یکی از بهترین نمونه ها حمل کردن یک ساک سنگین حین پله نوردی به مدت نیم ساعت است. این حرکت به حدی روی عضلات باسنتان کار می کند که فردای آن حتماً پا درد خواهید داشت.

اما اینهم کمکی افراطی است. بهترین و قدیمی ترین راه برای شکل دادن به عضلات باسن همان انجام تمرینات بدنسازی و کار با وزنه در باشگاه است.

ساختن یک باسن شکل گرفته و زیبا کاری کاملاً احساسی است. مدت زمان زیادی می برد و نتیجه هم خیلی کند عایدتان می شود. اما، با اطلاعاتی که پاک تب در اختیارتان قرار می دهد، آب کردن چربی های اضافه باسن و شکل دادن به عضلات آن بسیار ساده خواهد بود. برای از بین بردن چربی های باسن به سرعت هرچه تمامتر باید به موارد زیر دقت کنید:

1 - کاهش وزن عمومی بدن

بله، احتمالاً حدس می زدید. اگر می خواهید باسنی خوش فرم و زیبا داشته باشید، باید چربی هایی که احاطه اش کرده است را از بین ببرید. این هم مثل هر ماهیچه دیگر بدن است. اگر می خواهید تفکیک و شکل آن مشخص شود باید لایه چربی روی آن را آب کنید.

اینجا نمی خواهیم به بررسی این بپردازیم که اصلاً باسن بزرگ زیباست یا کوچک. هر دو آنها زیبایی خودشان را دارند. این مقاله مربوط به کسانی است که می خواهند چربی باسنشان را آب کنند و ما فقط روی این تمرکز می کنیم.

نکته ای که باید مثل همیشه متذکر شویم این است که شما نمی توانید فقط چربی یک قسمت خاص از بدنتان را آب کنید. اگر می خواهید باسنی خوش فرم داشته باشید باید چربی همه بدنتان را پایین بیاورید.
برای کاهش سریع چربی به سه چیز نیاز دارید:
1 - رژیم غذایی مناسب
2 - تمرینات بدنسازی
3 - تمرینات ایروبیک یا هوازی
برای کاهش وزن باید بیشتر از آنچه که مصرف می کنید، کالری بسوزانید. این را با بالا بردن متابولیسمتان با خوردن غذاهای مناسب و انجام صحیح تمرینات هوازی می توانید تقویت کنید.
2 - تمرینات شدید کاردیو ( هوازی )
تا به حال یک فوتبالیست یا دونده را دیده اید که باسن زشت و چاق داشته باشد؟ مطمئناً اینطور نیست. این افراد آنقدر می دوند و حرکات مخصوص باسن انجام می دهند که دیگر چربی روی باسنشان نمی ماند. اگر شما هم می خواهید باسنتان را شکل دهید باید همان کارها را انجام دهید.
بهترین نوع تمرینات هوازی مناسب برای باسن، نوع هوازی شدید است. دویدن روی کوه، حرکات لانگز، اسکات با پرش و امثال آن. می بینید وقتی شیب سطح را افزایش می دهید یا ورزش هوازی می کنید که باعث می شود بیشتر از حد معمول خم شوید، از عضلات باسنتان استفاده بیشتری می شود. پس اگر می خواهید باسنتان را شکل دهید باید سخت ترین نوع تمرینات هوازی را انتخاب کنید.
3 - تمرینات بدنسازی
تمرینات بدنسازی برای باسن آنقدرها هم سخت نیست اما ضروری است. تمرینات بدنسازی نه تنها به عضلات باسنتان فرم می دهد بلکه متابولیسم بدنتان را هم بالا می برد و درنتیجه کالری و چربی بیشتری می سوزانید و در طول روز کالری کمتری جذب می کنید. همه اینها برای شکل دادن به عضله مورد نظرتان عالی است.
بهترین تمرینات بدنسازی مخصوص باسن:
همانطور که گفتیم، اضافه کردن استقامت به حرکات عادی بهترین ایده ممکن است. در زیر به بهترین تمرینات بدنسازی مخصوص باسن اشاره می کنیم:
1 - اسکات پرشی: این حرکت آنچنان روی پایین تنه تان کار می کند که حسابی به درد و سوزش می افتد. این حرکت خیلی سریع نتیجه می دهد.
2- لانگز با وزنه: اگر زانو درد دارید این حرکت را انجام ندهید، در غیر اینصورت حرکتی بسیار عالی برای شکل دادن به عضلات باسن است.
3- استپ با وزنه: ابتدا با وزنه سبک شروع کرده و کم کم آنرا سنگین تر کنید.
4- دویدن روی کوه: یکی از بهترین و محبوب ترین حرکات است.
5- دستگاه پرس پا: این دستگاه بدنسازی اغلب کمتر توسط خانم ها در باشگاه استفاده می شود. با کمک این دستگاه و با استفاده از وزنه های سنگین می توانید خیلی خوب روی عضلات باسنتان کار کنید.
اینها نمونه هایی از بهترین حرکات بدنسازی مخصوص باسن بودند که برایتان عنوان کردیم. اگر همین پنج حرکت را هم به خوبی انجام دهید مطمئن باشید که نتیجه عالی نصیبتان خواهد شد

 http://memcowomen.persianblog.ir/

مطلب مرتبط

نویسنده : هاشم : ٦:۳٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢۳
Comments نظرات () لینک دائم

دسته ای ازدردهای جنسی که نیازبه درمان دارند

http://asheghi4u.blogsky.com/1390/01/23/post-1179/

نویسنده : هاشم : ۱:۳۳ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢۳
Comments نظرات () لینک دائم

پاسخ مشاوره ازدواج به سوالات تخصصی (لینک است)

با سلام.من 24 ساله و متاهل هستم.در روز 6 پریود با همسرم نزدیکی محافظت نشده داشتم.البته مایع منی داخل ریخته نشد.همان شب از روش پیشگیری اورژانسی با قرص LD استفاده کردم ولی 2 روز بعد دچار خارش و سوزش شدید شدم و 4 روز بعد مجددا دچار خونریزی به مدت 3 روز شدم.پریود من معمولا 7 روزه است و در سیکل قبلی هم 1 بار از روش پیشگیری اورژانسی استفاده کردم.اگه ممکنه سریعتر راهنماییم کنید که علت خونریزی 3 روزه چی بوده و چند درصد احتمال بارداری وجود داره چون ما اصلا آمادگیشو نداریم.چون به علت تعطیلات به هیچ دکتری نتونستممراجعه کنمو دکتر داروخانه به من 1 کرم واژینال تریپل سولفا و 1 کرم کلوتریمازول برای خارش و سوزش داد و الان 6 روز استفاده کردم و بهترم.زودترین زمانی که از بیبی چک استفاده میشه کرد کی هست؟ممنون میشم سریعتر جواب بدید.

 پاسخ مشاور:

درود

اگر منی وارد واژن نشده است و از روش پیشگیری درست استفاده کردید یعنی 24 ساعت بعد از رابطه جنسی باید قرص بخورید در این صورت اصلا احتمال بارداری وجود ندارد.

اما در خصوص خون ریزی سه روزه »» می تواند دلایل مختلفی داشته باشد اگر رابطه اولتان بود و پرده در این رابطه پاره شده است بدلیل له شدگی پرده بکارت است که معمولا خون ریزی آن تا روزهای بعد ادامه دارد.

ممکن است به دلیل وجود ضایعات واژن باشد،ممکن است ضایعه گوشتی وجود داشته، و یا عفونتی ایجاد شده است. در کل تا معاینه حضوری صورت نگیرد تشخیص قدری سخت است

بی بی جک را حتی می توان یک هفته بعد از رابطه استفاده کرد اما نتیجه دقیق زمانی مشخص می شود که 21 روز بعد از رابطه جنسی استفاده شود.

====================================

سلام من ۲۱ سالمه ...خیلی دوست دارم جند دفه با هم ص کس داشتیم

من علاقه خاصی به لیسیدن دارم اورا به حمام میبرم و میشورم و شروع میکنم بی لیسدن از نوک انگشتان پا تا صورت میخواستم ببینم مشکلی منو تهدید نمیکنه


پاسخ مشاور:

درود

اگر بهداشت را رعایت کنید مشکل خاصی شما را تهدید نمی کند به صورتی که بعد از اینکه از تمیز بودن بدن وی اطلاع یافتید حتما باید بدنشان خشک شود و سپس عمل معاشقه صورت گیرد

در خصوص لیسیدن قسمت واژن توصیه می کنم این کار را با دقت لازمه انجام دهید زیرا ممکن است آن منطقه دارای عفونت یا میکروب های دیگری باشد و به شما هم انتقال یابد.لذا پرسش اولیه از خانم که آیا سابقه درد..خارش..سوزش..ترشح در ناحیه واژن داشتید یا نه ضروری است.

=========================

با سلام.دختری ۲۳ ساله هستم که ۲ روز پیش رابطه جنسی از طریق مقعدی داشتم بدون هیچ گونه آمادگی و پیشگیری

نامزدم  آب منی اش را لای پاها و داخل مقعد خالی کرد ولی حدود نیم ساعت بعد من واژنم را شستم و ۶ ساعبهد نیز همین اتفاق دوباره تکرار شد.حدود ۲۰ ساعت بعد از روش اورژانسی استفاده کردم
آیا احتمال بارداری بعد از استفاده از روش اورژانسی وجود دارد؟تورو خدا زودتر جواب بدین.ممنون....

 

پاسخ مشاور:

درود

اگر از روش اورژانسی درست استفاده کرده باشید یعنی به روش زیر احتمال بارداری بسیار بسیار اندک است در واقع احتمال بارداری نزدیک به صفر است

24 ساعت بعد از رابطه جنسی>>قرص خوراکی ضد بارداری HD همراه با حداقل یک لیوان شیر یا آب بخورید. این نوبت اول است. پس باید طوری برنامه ریزی کنید که نوبت دوم، یعنی ۱۲ ساعت بعد، ۲ قرص دیگر هم بخورید.

=================

سلام من مدتی قبل  رابطه جنسی داشتم اگرچه اجازه ندادم حتی دست به ورودی واژنم بزنه اما بعداز اتمام رابطه خون مشاهده کردم ایا احتمال پاره شدن پرده وجود داره؟


پاسخ مشاور:

درود

اگر هیچ گونه فشار یا ضربه ای سنگین به واژنتان وارد نشده است و شیء هم داخل آن نرفته احتمال پارگی پرده بکارت وجود ندارد بنابراین نگران نباشید آن خون شاید به دلایل زیر ایجاد شده است:

1»»تخمگ گذاری(گاهی تخمگ گذاری در روزی که استرس دارید با خروج خون همراه است)

2»»عفونت و التهاب واژن یا مشکلاتی مانند پولیپ

3»»پاره شدن مویرگ های ریز(در اثر ورزش سنگین.یا فشار به مهبل)

========================

نامزدم ورزشکار و ورزش شنا وهندبال و والیبال پینگ نگ و بد مینتون و چند تا ورزش دیگه میکنه میخواهیم با هم ازدواج کنیم میخوام ببینم احتمال پارگی پرده وجود دارد یا نه ممنون میشم


پاسخ مشاور:

درود

احتمال پارگی پرده بکارت به نوع آسیب بستگی داره،زیرا ممکن است افرادی ورزش های خطرناکی مانند "ورزش های رزمی" را ادامه دهند و هیچ مشکلی آنان را تهدید نکند. احتمال آسیب یا پارگی بیشتر برای افرادی است که ژیمناستیک کار می کنند(بدلیل کشش زیاد در پاها) آنهم هنوز بطور دقیق ثابت نشده است

 لذا اگر به واژن ایشان تا کنون ضربه شدیدی وارد نشده است احتمال پارگی و آسیب پرده بکارت وجود ندارد.همچنین پارگی و آسیب به نوع پرده نیز بستگی دارد

=======================

سلام.

پسری 26 ساله هستم.چند سوال داشتم.
1- استمنا به چه معنا هست؟ آب کمی که بعد از فکرهای ص کسی یا دیدن عکسهای ص کسی ممی آید استمنا محسوب می شود یا آب فراوانی که با جلق بیرون می آید؟ اگر آبی که بعد از تخیلات بیرون می آید استمنا محسوب شود که همه حداقل یک بار استمنا کرده اند.
2- من 10 سال هست که هر 2 ماه یکبار به مدت 3و4 بار جلق میزنم.تازگی هفته ای 5 بار و بعضی اوقات صبح تا شب تخیلات ص کسی می کنم و منی ازم خارج میشه و شب جلق میزنم؟آیا اون تخیلات هم استمنا بوده؟اگه این گونه باشه من روزی 10 بار استمنا میکنم.
3- شما فرمودید برای ترک باید اول تعداد و زمان را کاهش داد.من چند بار این کار را کردم ولی این جوری ذهن بیشتر درگیر میشه چون تمام روزای هفته را در انتظار اون روزی هستی که می خوای استمنا کنی و ممکنه هر روز ازت منی خارج بشه.آیا این درسته؟
4- من آدمی هستم که دوست دارم همه چیز را امتحان کنم.به تازگی اسپری تاخیری و کاندوم خریداری کردم و به وسیله اینها فیلم ص کسی میبینیم تا بفهمم آیا واقعاً اسپری تاخیری کاربرد داره یا نه؟
     ولی هرچی اسپری میزنم بازم در انزالم تاثیری نداره و زود منی خارج میشه.آیا من مریض هستم یا       واقعا اسپری نقشی نداره؟
5- بعضی میگویند ازدواج موقت کنم.آیا ازدواج موقت به قصد ص کس درست است؟ نمیتوانم ازدواج دائم کنم چون خودم را در حدی نمیبینم که یک زندگی را اداره کنم و به نظرم با این کار دختر مردم را بدبخت میکنم. به نظرم استمنا بهتر از ص کس حرام با نامحرم است.چه جوری کسی را برای ازدواج موقت پیدا کنم؟
6- فرمودید که در استمنا فقط یک عضو از بدن کار میکنه ولی در رابطه زناشویی همه اجزا.خوب میشه یه فیلم گذاشت و یک چیزی را لمس کرد و آلت را در چیز نرمی فرو کرد.نمی شود؟
7- یک مشکل بزرگ دارم و اینکه خیلی زودتر از آنچه فکرش را بکنید منی ازم خارج میشه.مثلاً وقتی سوالای این سایت را میخوانم هم ازم منی خارج میشه.یا وقتی 5ثانیه به چیز ص کسی فکر کنم منی خارج میشه و همین امر باعث استمنا میشود.چاره چیست؟
لطفاض جواب این سوالاتم را بدهید.حتی اگه میدونید از نظر عرفی درست نیست فقط به خودم ایمیل کنید چون واقعاً نمیدونم باید چه کار کنم.
ممنونم

 

پاسخ مشاور:

درود

پاسخ1»»عمل خودارضایی(استمناء) در مردان به خارج ساختن مصنوعی و غیرطبیعی منی و رسیدن به ارگاسم با تحریک مصنوعی آلت با هر وسیله و معمولا با شبیه سازی مجازی یک رابطه جنسی در ذهن اطلاق می شود.هر عملی که چه با دیدن فیلم های صکسی و چه از طریق دیگر باعث بشه که شما تحریک شده و از این حالت لذت زیاد ببرید و در آخر با "فشار" ماده ای از شما خارجح بشه استمناء است در غیر این صورت هرچه کردید تنها تحریک محسوب میشه.

 

پاسخ 2»»نه آن تخیلاتی که اشاره کردید استمناء نیست و فقط تصویرسازی ذهنی است

 

پاسخ 3»»اگر تدریجی ترک کنید کم کم این انتظار سرکوب شده و تحریک نقش منفی ایفا می کند به این دلیل میگم که یکباره ترک نکنید چون اولا ممکن نیست و اینکه ترک یکباره مضررات خاص خودش را هم دارد اما اگر شما توان ترک یکباره را دارید حتما از این روش استفاه کنید

 

پاسخ 4»»ابتدا باید نحوی دقیق زدن اسپری تاخیری را بلد باشید یعنی اصلی ترین جایی که باید اسپری زده بشه رگ کلفت پایین آلت تناسلی هست (البته به کل آلت هم اسپری زده میشود) و مدتی صبر کنید سپس شروع به رابطه نمایید.کاندوم بیشتر نقش پیشگیری دارد تا تاخیر در انزال. همچنین تاثیر واقعی اسپری و کاندوم در رابطه جنسی با همسر معلوم میشود

 

پاسخ 5»»به هیچ وجه ازدواج موقت را توصیه نمی کنم زیرا بر مشکلات شما خواهد افزود. بله خودارضایی ترجیح دارد بر رابطه با فرد نامحرم[اگرمراقبت ازبارداری گرددازدواج موقت بازن مطلقه بهترین روش برای اینگونه افراداست من الان دوستی دارم همینطوراست وخیلی موفق است] 

پاسخ 6»»نخیر نمی شود..زیرا در رابطه جنسی واقعی با همسر تمام اعضای بدن درگیر است و همچنین حرارات را از بدن همسر می گیرد

 

پاسخ 7»»برای درمان زودانزالی لینک های زیر را بخوانید در آنان توضیح دادم

لینک 1

لینک 2

 ===========================

سلام. من آسیبای خودارضایی رو که خوندم خیلی نگران شدم. من الان ترک کردم اما می خوام بدونم آیا مالیدن آلت تناسلی به تنهایی و خروج منی باعث آسیب پرده می شه  یا نه؟ کمکم کنید

 

پاسخ مشاور:

درود

اگر از هم اکنون اقدام به ترک یا کاهش خودارضایی نمایید عوارضش به تدریج از بین می رود اما در خصوص پارگی پرده بکارت باید بگویم پارگی بکارت تنها با ضربه شدید به واژن یا داخل شدن یک شیء بدان ایجاد می شود. البته خودارضایی و مالیدن آلت در صورتی که دست درون واژن نرود پارگی کلی ایجاد نمی کند اما احتمال آسیب یا خراش دیدن بکارت وجود خواهد داشت

ادامه مطلب
نویسنده : هاشم : ۱٢:٥۱ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢۳
Comments نظرات () لینک دائم

مراحل هیجان جنسی

 ۱ـ مرحله تحریک
۲ـ مرحله اوج
۳ـ مرحله ارضاء
۴ـ مرحله بازگشت

فاز تحریک بر اثر تحریک روانی نیز به وجود می آید. مثلا رنگ چشم، مدل مو، کل شکل ظاهــری، بوسه، نوازش و یا دست زدن مستقیم به دستگاه تناسلی، یک صدا، یک حرکت لطیف و رمانتیک تصویری یا جسمی.
در آمریکا پژوهشی صورت گرفته که طبق آن ۵۸ درصد از زنان بر اثــر نگاه مرد تحریک میشوند. این رقم برای مردان ۷۲ درصد است. ۱۲ درصد زنان و ۵۴ درصــد مردان بر اثر نگاه کردن به تصـویر لخت جنس مخالف تحریک میشوند. به همین دلیل در تبلیغات از زنان برهنه استفاده میشود.یک چهارم زنان و یک سوم مردان بر اثر دیدن عمل جنسی تحریک میشوند. اما زنان و مردان به یک اندازه بـه وسیله دیدن فیلم و کتاب تحریک میشوند. نتیجه این که عکس العمل زن آهسته، آهستــه است. دیدن یک عکس سکسی، زن را شـوکه میکند تا تحریک. اما کتاب یا فیلـــم او را آهسته، آهستــه تحریک میکند.
همان طور که رویاهای جنسی در مورد مردان منجـر به میل جنسی میشود در مورد زنان نیز میل جنســی ایجاد میکنـد. میل جنسی احتمالا به همان اندازه تحریک فیزیولوژی به سابقه آموزشی شخص وابستگی دارد.میل جنسی متناسب بامیزان ترشح هورمونهای جنسی افزایش می یابد. میل جنسی در جریان دوره عادت ماهانه تغییر میکند و در نزدیکی زمان تخمک گذاری به حداکثــر خود میرسد. این امــر احتمالا ناشـی از زیاد بــودن ترشــح استــروژن در جـریان مرحلــــه قبــل از تخمک گذاری است. تحـریک جنســی موضعــی در اندام های جنسی و مجرای ادرار موجب بـروز احساس های جنسی میشود. این علایم از طریق عصب به نخاع و از آن جا به مغزانتقال می یابد.
وقتی زن از نظر جنسی تحریک میشود، جریان گردش خون درپوست شدت می یابد،قسمت های مشخصی از پوست قرمز میشود، پستان ها بزرگ و نوک آنها برجسته میشوند، غددی که در زیــر لبهای کوچک آلت تناسلی هستنــد موجـب ترشـح مایـع لزجــی به نام «موکوس» در مدخـل واژن میگردند. موکوس عامل اصلی عمل لغزنده سازی در جریان عمل جنسی است. این لغزنده سازی به نوبه خود برای برقراری یک احساس مالش دهنده لذتبخش به جای یک احساس ناراحت کننده که ممکن است براثر یک واژن خشک به وجود آید،ضروری است.یک احساس مالش دهنده بهترین احساس را برای تولید رفلکس های مناسب که منجر به اوج لذت جنسی میشوند، ایجاد میکند. ۱۰ تا ۳۰ ثانیه پس از تحریک، مـاده لزجــی در واژن ترشح میشود و بر اثــر ترشــح ماده لـزج، واژن مرطوب میگردد. به این عمل Lubrication میگویند.دستگاه تناسلی قرمز و واژن بزرگ میشود. در مرحله تحریک:
انقباض عضلات شدت میگیرد. ماهیچه های دستگاه تناسلی و لگن خاصره بدون اراده منقبض میشوند.
باعث جمع شدن مقدار زیاد خون در لگن خاصره و دستگاه تناسلی میگردد. فشار خون افزایش می یابد، ضربان قلب شدت میگیرد و حرکت تنفسی بالا میرود. در واقع در تحریک جنسی کل بدن دخالت میکند.
۲ـ مرحله اوج
تغییرات فوق باقی میماند. اعصاب پاراسمپاتیک، شریان های بافت واژن را گشاد و وریدهای آن را تنگ میکند و موجب تجمع سریع خون میشود به طوری که مدخــل واژن تنگ میگردد. واژن بـر اثــر ازدیاد خون به نصف تقلیل می یابد و به دور پنیس حلقه میزند. این امر به برقراری تحریک جنسـی کافی در مرد کمک میکند و تحریک را افزایش میدهد. کلیتوریس برای ایجاد احساس های جنسی حساسیت دارد. کلیتوریس بزرگ نمیشود بلکه به اطراف استخوان شـرم گاه کشیــده و به عقـب رانـده میشود، به طوری که لمس مستقیم آن مشکل میگردد.
این فاز بسته به تحریک روانی و یا فیزیکی میتوان کم و بیش طول بکشد و یا به مرحله بالاتــر که ارضاء جنسی است برسد، یا آرام آرام پایین آمده و پایان یابد.
۳ـ مرحله ارضاء
این مرحله در مقایسه با مراحل ۱ و ۲ بسیار کوتاه است و در چند ثانیه انجام میگیرد. در یک ارضاء ساده ۳ تا ۵ و در یک ارضاء شدیدتر ۸ تا ۱۲ انقباض عضلات میتواند انجام گیرد. ارضاء تشکیل شده است از انقباض ریتمیـک عضلانــی خارج واژن در مقابل بافت های وریـدی به دور واژن و بافت های جلویی لب های کوچک.درواقع انقباض موزونی عضلات مختلف بایکدیگرارگاسم رابه وجودمی آورد. به عبارت دیگردرجریان ارگاسم عضلات پرینه زن به طورهماهنگ منقبض میشود.هماهنگی کشش عضلات باعث فشار و جاری شدن خون در رگ ها و باعث ارضاء میشود.
در کتاب پزشکی منتشره در ایران چنین آمده است:«هنگامـی که تحریک جنسی موضعـی به اوج شدت میرسد و بویژه هنگامی که احساس های موضعی به وسیله سیگنال های شرطی ـ روانی مناسب از مغز تقویت میشوند، رفلکس هایی بروز میکننـد که موجب اوج لذت جنسی یا ارگاســم میشوند.»
زنان در تحریک کامل میتوانند چند بار پشت سر هم ارضاء شوند. از طریق مقاربت واژنی این عمل میتواند ۶ بار یا بیشتر باشد. اگر کلیتوریس به صورت مستقیم تحریک شود و زن آن را هدایت کند، در مدت یک ساعت زنان میتوانند تا چند بار ارضاء شوند.
تفاوتی بین ارضاء جنسی از طریق واژن و ارضاء از طریق کلیتوریس وجود ندارد. به نظر Masters و Johnson وجود ارضاء جنسی بدون وابستگی به محل تحریک که باعث آن شده باقی میماند.
فروید معتقد بود اگر تحریک کلیتوریس به روی واژن منتقل شود، زن به تکامل زنانگی خود رسیده است. امروز این تئوری ها رد شده است، ما امروز از ارضاء واژنی، ارضاء از طریق کلیتوریس، و یا از طریق رویا صحبت میکنیم. از نظر فیزیولوژی همه این ها به هم شبیه هستند.

۴ـ مرحله بازگشت
در مرحله بازگشت، کل تحریک به حالت اولیه برمیگردد. فشار خون، ضربان قلب و تنفس به حالت اولیه برمیگـردد، عضلات دوبـــاره منبسط میشــود. کلیتـــوریس به حالت قبل باز میگــردد. سرعت بازگشت بستگــی به ارضاء شدن دارد. اگر زن ارضـاء شود در عرض چند دقیقه همه چیز به حالت اول برمیگردد. در غیر این صورت خون مدت طولانی در واژن میماند و میتواند احساس نامطبوعـــی ایجاد کند که تا یک ساعت به طول بیانجامد. البته این حالت،به شکلــی که فرد به طورآگاهانــه در ایجاد آن تلاش کند، نیست.
کل سیستم دریافت در مرحله بازگشت محدود میشود. زن در برخی دقایق بی حال و بی هوش میشود.
دو دانشمند مذکور در سال ۱۹۶۶ ثابت کردند که جمع شدن خون پس از اوج جنسی در عرض چند دقیقه به حالت اول برمیگردد وگرنه ساعت ها طول میکشد تا به حالت اول برگردد. یک سوم زنان دست به خودارضائی میزنند تا این گرفتگی جنسی را که نتیجه عشق بازی است به حالت اول برگردانند.
مرد در مجموع قدری زودتر به ارضاء میرسد. ارضاء جنسی زن طولانی تر از مرد است. زن بلافاصله پس از ارضاء میتواند به یک نقطه اوج دیگر برسد، در حالی که مردان در مجموع پس از سپری شدن مدت زمانی، به تحریک تازه پاسخ میدهند.
توانایی عکس العمل جنسی زن نه به طور کمی و نه کیفی ضعیف تر از مرد نیست. این که زن در رفتار جنسی خجالتی و کم روست به مسئله فیزیولوژی وی برنمیگردد. این نظر که زن در توانایی، حساسیت جنسی پایین تر از مرد دارد، در واقع به پیشداوری جامعه مردسالار برمیگردد.
Masters و Johnson به این نتیجه رسیدند که در مدت حاملگی و پس از زایمان بعد از بهبود زخم ها دلیلی برای عدم روابط جنسی وجود ندارد.
حتی بین ۳ تا ۶ ماهگی بسیاری از زنان خواست تمایل جنسی شان افزایش می یابد و ارضــاء جنسی شدیدتری را تجربه میکننــد. در سه ماه آخــر حاملگی تمایل جنســی کم میشود. اگــر احتمال سقط جنین وجود نداشته باشد،زن تاچندهفته قبل ازوضع حمل هم میتواندروابط جنسی داشته باشد.

http://fa.parsiteb.com/news.php

نویسنده : هاشم : ۱۱:٥۱ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢۳
Comments نظرات () لینک دائم

افزایش ابتلابه سندرم نقص ایمنی اکتسابی بخاطررفتارهای انحرافی جنسی

سایت کلمه- دبیر کمیته پیشگیری و کنترل ایدز سازمان بهزیستی کشور با بیان این که ایران در کنترل شروع HIV در معتادان تزریقی موفق بوده است، در عین حال از آغاز موج سوم این بیماری ناشی از انتقال ویروس HIV از طریق رفتارهای پرخطر جنسی ابراز نگرانی کرد.
دکتر مجید رضازاده در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به این که طی دهه هفتاد شروع ایدز در میان معتادان تزریقی روز به روز افزایش می‌یافت، عنوان کرد: بر اساس تازه‌ترین گزارش وزارت بهداشت، در سال‌های اخیر چنین وضعیتی را در میان افرادی که دارای رفتارهای پرخطر جنسی هستند، شاهدیم.
وی آن دسته از زنان آسیب‌دیده اجتماعی که به هر دلیل ممکن است نسبت به رفتارهای پرخطر جنسی اجباری یا اختیاری مبادرت ورزند را در معرض ابتلا به HIV عنوان و اضافه کرد: سازمان بهزیستی به همه این افراد دسترسی ندارد.
رضازاده ادامه داد: از آنجا که کلیه گروه‌های آسیب دیده اجتماعی همچون دختران فراری و زنان آسیب دیده چنین رفتارهایی ندارند، نمی‌توان آمار دقیقی از تعداد افراد در معرض HIV از طریق رفتارهای پرخطر جنسی ارائه داد.
دبیر کمیته پیشگیری و کنترل ایدز سازمان بهزیستی کشور با بیان این که این افراد اغلب از طریق مراجع قضایی به بهزیستی معرفی می‌شوند، خاطرنشان کرد: عده‌ای از آنها نیز به صورت خودمعرف و یا با مراجعه به اورژانس اجتماعی شناسایی می‌شوند.
وی ارائه آموزش از طریق گروه‌های همسان زنان و دختران در معرض HIV را یکی از مهمترین برنامه‌های کاهش آسیب سازمان بهزیستی برای این دسته از افراد برشمرد و افزود: گروه‌های همسان پس از کسب آموزش‌های لازم نسبت به آگاه‌سازی زنان و دختران در معرض HIV شناسایی شده از سوی بهزیستی اقدام می‌کنند.
وی در توضیح گروه‌های همسان، اظهار کرد: این افراد از میان زنان و دختران آسیب دیده‌ای انتخاب می‌شوند که رفتارهای بهتری نسبت به دیگر زنان و دختران آسیب دیده دارند.
به گفته رضازاده، در مواقع لزوم اقلام بهداشتی نیز در اختیار این گروه قرار می‌گیرد

نویسنده : هاشم : ٧:۱٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٢
Comments نظرات () لینک دائم

توی گسترده رویا ای سوار اسب ابلق

یه روز صبح حین اینکه توی هوای بارونی که خورشید خانوم ناز کنان داشت با ابرها کنار میومد که راهی برای پیش اومدنش تو آسمون باز کنند قدم زنان میومدم به محل کارم این ترانه تو ذهنم مدام تکرار میشد:

توی گسترده رویا ای سوار اسب ابلق

دنبال کدوم مسیری توی تاریکی مطلق

ای به رویا سر سپرده با تو ام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری آخه با این اسب چوبی

با تو ام ای که تو فکرت با هر عشق و با هر اسمی

رهسپار فتح قلب ماه پیشونی طلسمی

توی دستای نجیبت عکس ماه پیشونی داری

واسه پیدا کردن جاش دنیا رو نشونی داری

ماه پیشونی تو قصه فکر بیداری تو خوابه

خورشید هفت آسمون نیست عکس خورشید توی آبه

از خواب قصه بلد شو اسب چوبی تو رها کن

ماه پیشونی مال قصه ست مرد من من و صدا کن

اگه از افسانه دورم اگه ماه پیشونی نیستم

اگه با زمین غریبه اگه آسمونی نیستم

واسه خواب خستگی هات مثل یک قصه لطیفم

به صداقت تو مومن مثل قلب تو شریفم

http://gahemehrbani.blogsky.com/1390/01/22/post-45/

نویسنده : هاشم : ۱:٤٢ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٢
Comments نظرات () لینک دائم

خواستگاری راازکجامتوقف کنیم

لی لی:

چقدر لذت داره وقتی آخر هفته می رم خونه بابام (بابای لی لی نه بابای علی!)

همیشه میگم خونه پدر آدم، خونه امنِ آدمه.

 آرامش غیر قابل وصفی داره...

۵ شنبه اونجا بودم. صحبت از درس و نمره و دانشگاه بود کلی حرف و خاطره، نمیدونم چی شد بحث به اینجا کشید که بابام گفتن: زمانی که دانشجو بودم (قبل از انقلاب)، احساس کردم داره از یکی از دختر های دوره مون خوشم میاد. منتها دختر خیلی آزادی بود و با معیارهای من جور نبود. دیدم باید یه جوری جلوی این حس رو بگیرم اگر نه...

خلاصه اینکه بابام یه ترم دانشگاه نمیرن. به هیچکی هم از دوست گرفته تا مامان و باباشون چیزی نمیگن. فقط تا لنگ ظهر میخوابیدن تو خونه و غر غرهای مامان بزرگمو تحمل میکردن!

تا اینکه کلا این حس برطرف میشه و به خودشون مسلط میشن.

وقتی تموم شد پرسیدم:

حالا بابا، خدایی، هیچوقت دیگه بعدانا به اون فکر نکردین؟چشمک

بدون کمترین تامل و تردید بلافاصله گفتن: هیچوقت!

من با یه لبخند موزیانه نگاهشون میکردم (اسمایلی این تن بمیره نبود؟)

بعد برای اینکه به من بفهمونن این مثال رو زدن.

 گفتن: ببین وقتی یه گیاه کوچولو تو گلدون گلت جوونه بزنه، اگه همون اول که تازه است بکنیش، نه زور زیادی میخواد، نه سختی داره برات، نه مشکل خاصی برات بوجود میاره.

ولی اگه آبش دادی، بهش رسیدی، ریشه داد ، رشد کرد، بعد ببینی آخ آخ همه گلدونت رو گرفته،جای گلت تنگ شده، اونوقت اگه بخوای بکنیش هم زور زیادی میخواد هم چون ریشه دوونده با درآوردنش کلی از خاک گلدونت قاطی ریشه هاش در میاد.

نه تنها کثیفی زیادی به بار میاره، تازه ممکنه  اگه خیلی ریشه دوونده باشه وقتی بکنیش  گل اصلیت هم صدمه ببینه...

تا شب فکرم درگیر این قصیه بود.

کارهایی که ما میکنیم، مسائلی که اجازه میدیم وارد زندگیمون بشن، عادت های غلط رفتاری، همه اولش یه نهال کوچیکن.

باغچه دل هر کسی رو فقط خود اون نفر میتونه هرس کنه.

کاش حواسمون باشه چی به سر خودمون و زندگیمون میاریم...

نویسنده : هاشم : ۱:۱٢ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٢
Comments نظرات () لینک دائم

خواستگاری وقانون هم جواری

همجواری دوچیزگاه مارابه خطامی اندازد

وقتی خواستگاربرای دختری می آید نباید دختردیگری درکنارش باشد شاید دخترمذکورزیباترازدختری که میخواهدشوهرکندباشد ومادریاخواهرپسر یاخودخواستگاررابه خطابیندازد که منصرف شوند ازاین ازدواج

خواهرکوچکتردختری که خواستگاربرایش امده باید دورازچشم خانواده ای که به خواستگاری امده اند باشد تا چشمشان بجای او خواهرکوچکتررانگیردودچارپالس  خطانماید

درجلسه مهربرون خواهرکوچکترمیتواند شرکت کند چون مراحل مقدماتی پایان یافته است وخطای دیدی  صورت نخواهدگرفت

نویسنده : هاشم : ۱٢:٤٠ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٢
Comments نظرات () لینک دائم

روداگرعاشق نباشه اسیره - زبان زن تن اوست رقص است عشوه است کرشمه است

. رد می شن آدمای بی تفاوت

. از رو پلای عابر پیاده

. یه لحظه آسمونو حس می کنن

. ببین چقد دلخوشیا زیاده

. تو زندگی فکرای دور و نزدیک

. فرصت دیدن بهارو کم کرد

. غمای بیخودی بزرگ و کشدار

. زیاد شد و حوصله ها رو کم کرد

. بهار اگه عطر تو رو نیاره

. گل از گل شکوفه وا نمی شه

. مثل پرنده عاشق بهاریم

. هیچکی تو دنیا مث ما نمی شه

. رود اگه عاشق نباشه اسیره

. یه جا تو مرداب می مونه می میره(زتی که رقص بلدنیست مرده وافسرده]

. سر می زنه به سنگ و خار و خاشاک

. می خواد که دریا رو بغل بگیره[فطرت زن هم آغوشی است دل مردبایددریائی باشددر٣٧فرهنگ دنیازن مردقوی رامی پسندد]

. تا دل داری دنبال چیزی بگرد

. که زندگی از تو نکرده پنهون

. کلاف گنجشکای روی شاخه

. ردیف کفترای دور ایوون

. کی از تماشای جوونه سیره

. کی از تولد پرنده شاده

. وقتی که شاخه ها به هم می خورن

. کی عاشق زمزمه های باده

. رد می شن آدمای بی تفاوت

. پشت همین پنجره های بسته

. می خوام سکوتو بشکنم تو کوچه

. می خوام بگم کی عاشقه کی خسته

                                                           ( ترانه سرا : عبدالجبار کاکایی )

http://majid-85.persianblog.ir/

. زدو دیده خون فشانم " زغمت شب جدایی

/ چه کنم که هست اینها گل باغ آشنایی

. همه شب نهاده ام سر چو سگان بر آستانت

/ که رقیب در نیاید به بهانه ی گدایی

. مژه ها و چشم یارم به نظر چنان نماید

/ که میان سنبلستان چرد آهوی حنایی

. در گلستان چشمم ز چه رو همیشه باز است ؟

/ به امید آنکه شاید تو به چشم من در آیی

. به کدام مذهب است این ؟ به کدام ملت است این ؟

/ که کشند عاشقی را " که تو عاشقم چرایی ؟

. به طواف کعبه رفتم به حرم رهم ندادند

/ که برون در چه کردی که درون خانه آیی ؟

. به قمار خانه رفتم " همه پاکباز دیدم

/ چو به صومعه رسیدم همه زاهد ریایی

. در دیر می زدم من " که یکی زدر در آمد

/ که : در آ " در آ عراقی " که تو خاص از آن مایی

                                                                      << فخرالدین عراقی >>

ان الله لایضیع اجرالمحسنین

نویسنده : هاشم : ٧:٥۸ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٢
Comments نظرات () لینک دائم

تفاوت های فردی درامورزناشوئی

خانم اول:

١٨سال است دیابت دارم چندسال قرص میخوردم والان چندسال است انسولین تزریق میکنم اما هنوزنگذاشتم شوهرم متوجه شودتابگوید ازمادرت ارث بردی وسرزنشم کند

خانم دوم:

من باید به نامزدم بگویم استرس دارم تا بعدکه ازدواج کردیم نگوید به من نگفتی ان موقع - بالاخره به نامزدمیگوید ونامزدمیگوید مشکلی نیست ولی خانم تاکیدمیکند خیراین بیماری است وشمابایدبپذیری که من بیمارم

خانم اول دارای اعتمادبه نفس بالاواجتماعی است وزندگی شیرینی دارند خانم دوم فاقد رشد اجتماعی است که سریع زندگی اش  منجربه طلاق گردید

نویسنده : هاشم : ۱۱:٠٧ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢۱
Comments نظرات () لینک دائم

بهارم دخترم ازخواب برخیز

     بهارم دخترم از خواب برخیز              

                                      شکر خندی بزن شوری بر انگیز

                         گل اقبال من ای غنچه نو

                                     بهار آمد تو هم با او بیامیز

صدا با همه شور و غوغا و لطافتش به گوش می رسید . انگار گرامافون بود و حکایت صفحه و سوزن . پیرمرد ، پشت به آن خانه ای که پانصد متر دور تر دریچه به کوچه گشوده بود ، غریبانه و شرمگینانه سر بر دیوار ساختمان بهزیستی ! نهاده بود . ناودانی که موسیقی جر جر باران را از پشت بام خانه هاجر به گوش رهگذران می رساند ، با ناودانکهای چشمان پیرمرد همکاری و همصدایی می کرد . پشت سر پیرمرد صفحه گذاشته بودند (!) ، امّا او همچنان سینه و سر بر سنگ ساختمان می سایید و با ابر جگر خون می بارید و دعا می کرد که آن صفحه و آن سوزن تا ابد از یکدیگر جدا نشوند و بخوانند : بهارم دخترم صحرا هیاهوست

       چمن زیر پر و بال پرستوست

                                     کبود آسمان همرنگ دریاست

                    کبود چشم تو زیباتر از اوست                                                                                                                                                                                                                                                   

(( صفحه و سوزن )) هر چه می گفتند ، نشانه های دختر او بود . آه بابا ، چشمهای کبود و آسمانی ات همه جا مرا تعقیب می کند . مادرت دیری است که رفته است . بر صلیب عمر کوتاه خویش مصلوب شد و رفت . عروج کرد . بالا و بالاتر رفت . حالا با ابر ها است . با آنها زندگی می کند . با ابر ها می آید و با ابر ها می بارد . امّا باید زنده تر از ابر باشد . پرستو است . با پرستو ها است . چمن زیر پر و بال پرستو است .

                      بهارم دخترم نوروز آمد     

                                   تبسّم بر رخ مردم کند گل

                       تماشا کن تبسمهای او را

                                  تبسّم کن که خود را گم کند گل

فریدون مشیری نمی دانست که آنروز با حضور در مهمانی آن کوچه و آن دریچه ، چگونه بر سر هفت سین بارانی پیرمردی حاضر و ناظر شده است که بهار چهارده ساله اش را در پس دیوار ساختمان بهزیستی جستجو می کند و نمی داند که در آستانه بهار نو برای دخترکی که سالها پیشتر با مرگ مادر و فقر پدر به خاک یتیمی نشست و در حجله یتیمخانه آرمید ، کدام هفت سین خوشبختی و بهزیستی را به ارمغان ببرد . دخترش نباید او را می دید . (( من ؟ من ، پدر و مادرم زیر آوار زلزله مرده اند )) . بهار به همه کسانی که از او سئوال می کردند ، همیشه همین را می گفت . به دختران هم کلاس و هم خانه اش مریم و نسرین و شقایق و مرضیه هم همین  را می گفت . مرضیه ، بهار را می پرستید . امّا آنروز به مرخصی رفته بود . با پدرش . آه که آنروز کنسرت کوچه بهار ، چه تماشایی بود . ابر و باران و ناودان و نوروز و فریدون مشیری و پرستوی پنهان شده در پناهگاه و صفحه و سوزن و آنگاه صدای سوزناک و غریبانه بابای بهار . کاش مرضیه هم بیعت با بهار را نشکسته بود و همچنان در دامن بهار باقی می ماند و در هماوازی صفحه و سوزن و باران و ناودان ، تابلوی زیبای فریدون مشیری را تماشا می کرد . پیرمرد سر بر سنگ می کوفت و به گوش سنگ می گفت :

                        بهارم دخترم دست طبیعت

                                      اگر از ابر ها گوهر ببارد

                        و گر از هر گلش جو شد بهاری

                                       بهاری از تو زیباتر نیارد

_ پدر جان ! دخترت با بچه های همین ساختمان است ؟ ما به دیدن آنها می رویم . بیا با هم برویم . (( سال تحویل )) نزدیک است . بهار می آید .

صدا ، صدای رهگذری بود که هدیه در دست ، می خواست  صدای پای بهار باشد در خانه کودکان بی سرپرست . پیرمرد در پاسخ او دست و پایش را گم کرد و هر گونه نسبتی را میان خود و دخترکانی که آینده خانه بختشان نباید آسیب ببیند انکار کرد .

_ نه ، شما بفرمایید . خدا بهار را هم برای دیگران آفریده است . بهار برای من معنا ندارد . من لایق بهار نیستم . خزان را چه نسبت با بهار ؟

لحظاتی بعد ، نه در کوچه کسی بود و نه در دریچه صدایی . رویا بود ؟ تابلو بود ؟ خیال بود ؟ رهگذر ، همدوش با پسرش قدم به صحن و سرای کودکان گذاشت . شادی و شیدایی کودکانه و نجیبانه مثل موج از در بیرون ریخت . بچه های بهزیستی ناهار می خوردند . چه با صفا ،  چه با وفا ، چه معصوم  و چه غمی عمیق در دل . چشمها دریچه هایی شکفته شده و کنجکاو و پرسشگر .

_ بهار کیست ؟

دخترکی زیبا تکان خورد . رهگذر به او چشم دوخت . عمیق تر و دقیق تر . حالا سکوت همه جا را گرفته است . رهگذر به سالها پیشتر می نگرد . شب ، زمستان ، اسفند ، باران ، فرودگاه ، بیمار ، موج اشکهایی که چشمها را ناودان کرده بود ، سفر ، ابهام ، سیاهی ، تلخی ، مرگ و بد تر از مرگ ، زلزله و بد تر از زلزله ، جدایی و بد تر از جدایی ، بحران و بد تر از بحران ، و ... پسری که مادر را به سوی سرنوشت همراهی می کرد . پسری که همسّن بهار بود . پسری که عین بهار بود . نگاه رهگذر ، پرده نشین اشکهایی بود که می ریخت و تمام نا شدنی بود . قامتش قطره قطره می خمید . انگار بهار برای همیشه می رفت . ناگهان طاقت ا کف داد و دریچه سینه را گشود و از مغز استخوان فریاد کرد :

خاکستر خزان است خاک بی بهار بی تو بی آفتاب و ماه است لیل و نهار بی تو

        بزم بهار و نوروز ، باغ بهشت و فردوس

                      چون دوزخ است با من این هر چهار بی تو               

         با ابر گریه کردم با رعد ضجّه کردم

                     رفتّی و رفت یکسر از کف مهار بی تو

       ای عشق آسمانی با من اگر نمانی

                      هر گز نمی شود رام ، این نفس هار بی تو

          بعد از تو ای مسافر این جسم را چه حاصل

                         کافتاده در سمرقند یا قندهار بی تو                 

         با یک نوا دل من سر مست می شد امّا  

                         دیگر اثر ندارد صوت هَزار بی تو

... بچه های بهزیستی هم داشتند همراه با مرد رهگذر همان آواز را می خواندند . دخترکان یتیم ، فریاد زدند : بابا ! بابا ! باز هم بخوان . رهگذر ، در جستجوی پسر به اطراف نگریست . سفره عقد را دید و انگشتری را که در انگشت بهار می درخشید . و صدایی را شنید که از پشت دیوار بهزیستی می آمد :

                  بهارم دخترم چون خنده صبح

                               امیدی می مد در خنده تو

                   به چشم خویشتن می بینم از دور

                                 بهار دلکش آینده تو

http://www.jalalrafie.blogfa.com/

نویسنده : هاشم : ٦:٤٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢۱
Comments نظرات () لینک دائم

اگراین علائم راداریم به فکردرمان خودمان باشیم البته باغذا

امروز 2 باره حس کمبود محبت تو همه وجودم رخنه کرد ، وقتی اینطوری میشم دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه و میشم عین یه آدم عقده ای که از شکست دیگران و بدبختیشون خوشحال میشه ، شاید این خوشحالی واسه اینه که حس میکنم فقط من ستم کش این عالم نیستم ، چون فقط و فقط تو این لحظه هاست که این حسو دارم و غیر از این مثل الاغ عاشق واسه هر چی اشک میریزم.[هرنوع اشک ریختن نشانه افسردگی است یعنی کمبودکلسیم بدن وکم خونی،شب باید غذاهای کلسیم دارمثل کنجد-پنیر-بادام - نخود- باقلا- شیرمحلی- ...استفاده کرد اگراین باتنفرازشوهرهمراه باشد نشانه اختلال جنسی شمااست یعنی دوست نداری هم آغوشی وهمخوابی داشته باشی بااکراه به بسترمیروی گاه بامشاجره
سعی کن هرروزناشتا یک نوک قاشق چای خوری اسپند بااب قورت
بده
حرارت بدن رابالامیبردوگرمی اش سبب دوست داشتنت توسط خودت وهمسرت میشه
تنوع داشته باش بیش ازیک رکابی ودامن کوتاه مقابل چشم همسرکه هستی نپوش وهرروزرنگ دیگرانرابپوش سبب جلب توجه شوهرت میگردد
فرم وحالتهای سکست راهرشب که سکس داری تغییربده مثلااگردفعه قبل تو ازپوزیشن به پشت خوابیدن استفاده کرده ای این دفعه اوبه پشت بخوابدتو روباش
...
تنوع غذائی بیشترداشته باش ویتامین ب دارها درالویتت باشد
--------------
 وبگردی موضوعی اسان بامراجعه به لینکهای این وبلاگ
لینک پوز2زن وزنانگی که تخصصی است باتحریمشکن فعال است
وبلاگ شادابی نیزبابهترین مطالب تخصصی درصفحات ثابت فعال است

نویسنده : هاشم : ٥:٥٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢۱
Comments نظرات () لینک دائم

 

دل من یه روز به دریا زد و رفت
پشت پا به رسم دنیا زد و رفت

پاشنهء کفش فرارو ور کشید
آستین همت رو بالا زد و رفت

یه دفعه بچه شد و تنگ غروب
سنگ توی شیشهء فردا زد و رفت

حیوونی تازگی آدم شده بود
به سرش هوای حوٌا زد و رفت

دفتر گذشته ها رو پاره کرد
نامهء فرداها رو تا زد و رفت

زنده ها خیلی براش کهنه بودن
خودشو تو مرده ها جا زد و رفت

هوای تازه دلش میخواست ولی
آخرش توی غبارا زد و رفت

دنبال کلید خوشبختی می گشت
خودشم قفلی رو قفلا زد و رفت

یه دفعه بچه شد و تنگ غروب
سنگ توی شیشهء فردا زد و رفت

شاعر:محمد علی بهمنی

منبع:زندگی منشوری است درحرکت دوار-خانم دکترشیما

نویسنده : هاشم : ۸:۳۸ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢۱
Comments نظرات () لینک دائم

تعریف عملیاتی دیگرازاضطراب:دخترم باید مهریه اش 60کیلوطلابوزن خودش باشد

مثل همیشه در وبت مسائل جالب و به روزی رو مطرح میکنی ولی متاسفانه کو گوش شنوا
معیار ها متاسفانه غیر انسانی و غیر عقلانی شدن
جوانها بیشتر از روی شهوت و هوس تصمیم میگیرن و بزرگتر ها هم از روی چشم و هم چشمی
خانواده ای رو میشناسم که تا به حال چند بار برای دخترشون خاستگارهای خوبی اومده که مادر دختر اصرار داره مهریه حتما 60کیلو طلا باشه ( هم وزن دخترش) اونوقت توجیهش چیه ؟اینکه میخواد یه نوآوری تو فامیل بکنه که همه دهناشون وا بمونه !!!!!!به اینم میشه گفت مادر !!!!!
متاسفانه دختره روز به روز هم داره لاغرتر میشه طوری که در حال حاضر52 کیلو شده و با قد 165 بسیار بیریخت و بد قواره شده و ظاهرا دچار افسردگی هم شده که خدا انشالله به مادرش عقل بده که داره با آینده دخترش بازی میکنه چون میخواد مهریه دخترش تو فامیل تک باشه !!!!!
مسائلی رو که مطرح کرده بودید برای این دختر ایمیل کردم تا به مادرش هم اطلاع رسانی کنه شاید انشالله مفید فایده واقع بشه
تا ببنیم خدا چی میخواد

نویسنده: شیما [http://avaieshiva.blogfa.com]

 

---------------------------------------
١٣کیلوزیروزن خطرناک است بایک کم خونی دچارغش میشه وبدون شک عصبی است این مادراضطراب خودش رابااینگونه رفتارسرکوب میکند متاسفانه اینگونه افرادمشورت پذیرهم نیستند والابایک مراجعه به روان شناس مشکلش حل میشد
نویسنده : هاشم : ۸:٢۱ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢۱
Comments نظرات () لینک دائم

چگونگی بالابردن کیفیت روابط جنسی

http://asheghi4u.blogsky.com/1390/01/20/post-1178/

نویسنده : هاشم : ٧:٥٢ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢۱
Comments نظرات () لینک دائم

پاسخ وبلاگ مشاوره ازدواج به سوالات تخصصی افراد- سردمزاجی یاناتوانی جنسی زن ؟

دختری ۲۰ ساله هستم . ۱ ماهه که نامزد کردیم با ب افم . با اینکه خیلی دوسش دارم ولی از نزدیکی با او می ترسم . اضطراب از پارگی پرده بکارت دارم در ضمن دچار خود ارضایی هم هستم . چون نامزدم هر کاری میکنه نمی تونه منو به لذت برسونه . و من با اینکه میخواهم با او رابطه داشته باشم ولی نمی توانم .
در ضمن نمی تونم به التش حتی از روی شلوار دست بزنم در حالی که او به اوج لذت میرسد و حتی منی از آلتش خارج میشود و گرم مزاج است !
چه کنم تا بتوانم لذت ببرم ؟

 پاسخ مشاور:

درود و سپاس

ببینید عدم لذت بردن و به ارگاسم نرسیدن در زنان علل مختلفی دارد که عبارتند از:

1> مشکلات جسمی و عصبی

2>مشکلات روحی و روانی

3>تجربه تلخ دوران کودکی  یا دوران قبل

با توجه به توضیحاتی که دادید به نظر می رسد مشکل جسمی یا عصبی نیست و باید به دنبال مشکلات روانی باشیم. همین اظطرابی که دارید خود مانع به اوج رسیدن است زیرا اظطراب مانع از ترشح هورمون جنسی میشه.

سوالی که از شما دارم این است که آیا در کودکی یا قبلامورد آزار و اذیت جنسی قرار نگرفته اید؟

برای اینکه مقداری از این اظطراب کاهش پیدا کند ابتدا بهتر است به ماما مراجعه کنید تا او تشخیص دهد پرده شما از چه نوعه ای است اگر پرده شما حلقوی باشد که در هنگام پارگی درد خاصی احساس نمی کنید و این خود از با روانی شما می کاهد.

دومین قدم این است که در هنگام عشق بازی با نامزد خود به او بگویید در ابتدا لخت نشود و ندتی با همدیگر در مورد علایق ها و رابطه جنسی حرف بزنید سپس ایشان کم کم موها و بدن شما را نوازش کنند و بعد از اینکه شما قدری تحریک شدید لخت شوند. در ضمن بعد از لخت شدن هم آلت ایشان نباید تماسی با بدن شما داشته باشد چند روزی به همین منوال ارضاء شوید سپس در روزهای بعد کم کم ایشان آلت خود را با شما تماس دهند.

توصیه می کنم اگر توانش را دارید حتما به یک روان شناس مراجعه نماید.

-------------------------------------------

با سلام

نمیدونم چه جوری سوالمو مطرح کنم
متاسفانه من به انزال زودرس دچارم
واصلا نمیتونم رابطه ی خوبی با همسرم داشته باشم
این خیلی عذابم میده
این امر به نحوی هست که حتی وقتی فیلم ببینم بی اختیار آبی بی رنگ ترشح میشهپ
خسته شدم
بگید  چکار باید بکنم ممنون

 

پاسخ مشاور:

با سلام

این مشکل را بسیار از افراد دارند و نسبت به شدت و ضعف آن فرق می کند

ابتدا توصیه می کنم به ورزش رو بیارید تا هم آن انرژی اضافی تخلیه شود و هم به تعادل ذهنی برسید چون بسیار جالب است بدانید در یک رابطه جنسی آلت تناسلی فرد تنها ده الی بیست درصد نقش را ایفا می کند و بقیه کارها و نوع شروع و مدت انزال توسط مغز ساخته و پرداخته می شود.. در نتیجه به ورزش رو بیارید از شدت اظطراب خودتون بکاهید

اما راهکارهایی عملی 1:(شاید این راهی که می گویم عجیب است اما انجام دهید)

قبل از همبستر شدن با همسرتون در اتاق خواب آرام مشغول درست کردن بالش ها و جای خواب باشید و مدتی وقت خود را صرف نظم و ترتیب دادن به بالش ها و رختخواب کنید (این در هنگامی باید صورت بگیرید که شما قصد دارید آن شب رابطه جنسی داشته باشید) سپس به طرف همسر خود رفته و رابطه را آغاز کنید سعی کنید مدت معاشقه شما زیاد باشد

 

راهکار عملی 2: از همسر خود درخواست کنید آلت شما را تحریک کند اما مثلا چند ثانیه ماندن به ارضا شدن تحریک را بلافاصله متوقف کند و سر آلت شما را با شدت فشار دهد... این کار را به صورت پنچ بار هر بار به مدت یک دقیقه انجام دهید(البته در ابتدا سخت است و شاید شما فورا ارضا شوید اما ادامه بدید در هفته های بعد)

 

راهکارعملی 3:هنگام برقراری رابطه جنسی از "کاندوم" استفاده کنید این امر به نوبه خود طول ارضاء را افزایش می دهد در هنگام دخول مانند راهکار شماره دو قبل از اینکه که ارضا شوید آلت خود را خارج کنید و دوباره داخل.....این کار را ادامه دهید تا وقت ارضاء

در آخر اگر هیچ کدام از مراحل بالا جواب نداد (البته زمان میبرد باید تمرین کنید) به پزشک متخصص مراجعه نماید.

http://moshavereh3.blogsky.com/1389/08/17/post-201/

من 27 سال دارم و همسرم 28 سال و 1سال نیم است که با هم ازدواج کردیم ولی من نتونستم رابطه بر قرار کنم و فکر می کنم بیشتر به علت ترس باشه  البته هر بار که شروع کردیم من در همون ابتدا درد زیادی احساس کردم و نتونستم ادامه بدم ممکنه که من مشکل جسمی داشته باشم یا فقط ترس باعث این درد میشه؟

 

پاسخ مشاور:

این مشکل هم می تواند جسمی باشد و هم اظطراب ناشی از ترسی که دارید.

اگر درد شما به طوری هست که اصلا همسرتان نمی توانند آلت یا حتی انگشت خود را وارد مهبل شما بکند احتمالا شما دچار "واژینیسموس" (انقباض دردناک و غیرارادی ماهیچه های واژن به هنگام دخول) شده اید.که در این صورت باید به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید در ضمن باید صبور باشید زیرا درمان این مشکل به زمان و تلاش زوج ها بستگی دارد.

توصیه می کنم برای درمان چند روز اول بدون اینکه هیچ گونه دخولی انجام شود با همسرتان همبستر شوید و تنها حرف های عاشقانه زده و به صورت سطحی ارضاء شوید و به هیچ وجه دخولی صورت نگیرد در کل بهتر است قسمت آلت همسرتان در این زمان پوشیده باشد.

سپس روزهای بعد که کمی آرام تر شدید با همسرتان معاشقه طولانی مدتی داشته باشید و بدون اینکه دخولی صورت گیرد به همسرتان بگویید تنها یک بند انگشت(به اندازه ناخون انگشت) را آرام آرام وارد واژن شما سازد بهتر است از مواد و کرم های نرم کننده نیز استفاده کنید حدود چند روز به همین ترتیب و بدون هیچ دخولی ادامه دهید تا اینکه همسرتان بتواند تمام انگشت خود وارد مهبل شما سازد و شما نیز دردی را احساس نکنید.

اگر به این گونه ادامه دهید کم کم مشکل شما حل شده و همسرتان می تواندکل آلت را وارد مهبل سازد.

علت دیگر مشکل شما می تواند اظطرابی باشد که از رابطه جنسی دارید که در این صورت مراجعه به روان شناس برای درمان توصیه می شود.

نویسنده : هاشم : ٧:۱٧ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢۱
Comments نظرات () لینک دائم

معیارهای ازدواج ازروزنامه آرمان

یکی از بارزترین خواسته‌های انسانی افراد در سراسر دنیا و در جوامع گوناگون برگزیدن همسر و همراه برای تشکیل یک زندگی مشترک است. زنان و مردان ساکن کره خاکی فارغ از جنسیت، رنگ پوست، بینش و اعتقادات و سطح سواد و نیز طبقه خود از تمایل به این حقیقت انسانی مستثنی نیستند. مرجان کاظمی؛ دانشجوی رشته حسابداری در گفت‌وگو با دی نا، در خصوص معیارهای انتخاب مردان به عنوان همسر برای زنان گفت:

معیارها و خواسته‌های زنان برای برگزیدن مردان در هنگام تشکیل زندگی مشترک فراخور ویژگی‌ها و خصوصیات فردی و تربیتی آنان متفاوت است، اما با وجود این تفاوت، آنچه میان همه زنان مشترک است، تلاش برای بهره جویی از راه و امکاناتی در جهت برخوداری از زندگی آرام و به دور از تنش، توأم با آسایش خیال و سلامت جسم و روان است. بهروز کریمی، یکی دیگر از دانشجویان حاضر در گفت‌وگو گفت: بی تردید، عوامل بیرونی و خارجی متعدد و زیادی نیز در شکل گیری باورها و معیارهای انتخاب شریک در طول زندگی مؤثر هستند که نباید آنان را از نظر دور داشت. عاطفه محمدی، کارشناس روان شناسی بالینی در‌خصوص موضوع مورد بحث گفت: بررسی معیارها و ایده آل‌های زنان جوامع و کشورهای مختلف در باره شیوه همسرگزینی زمانی از استانداردهای مطلوب و نزدیک به واقعیت برخوردار است که سن، میزان شعور، بلوغ فکری و آمادگی زنان برای تشکیل زندگی مشترک در سطح رضایت بخش قرار داشته باشد. وی در ادامه تصریح کرد: هنگامی که خانواده‌ها با باورهای سنتی و دور از ملزومات زندگی در دنیای امروز از دختران کم سن و سال خود می‌خواهند تا با یکی از خواستگاران خود ازدواج نمایند و این در حالی است که دختر آن خانواده نه تنها آمادگی برای انتخاب و شروع زندگی مستقل را دارا نیست، بلکه انگیزه ای برای این امر ندارد و چرایی و چگونگی این کار را آگاهانه بر نمی‌گزیند. محمدی خاطرنشان کرد: با وجود نیاز به ابزارها و ملزومات این امر، چنانچه میزان بالایی از زنان را در سطح مطلوب آمادگی لازم از نظر جسمی و روانی برای ازدواج بدانیم، توجه به این موضوع ضروری است که زنان اغلب مردانی را برای زندگی مشترک برمی گزینند که به امنیت روانی آنان کمک شایان توجهی نمایند و در صورت نیاز به دخالت دیگران با مشورت زنان خود و در هنگام لزوم مشاوره با افرادی بدون غرض مانند مشاوران رابطه و خانواده برای زندگی تصمیم گیری کنند و هرگز همسران خود را در امور مهم زندگی به حاشیه نرانند و شخصیت آنان را مستقل، قابل احترام و برخوردار از حقوق انسانی محسوب نمایند و این اصل را نه تنها به عنوان یک باور بلکه به صورتی عملی و اجرایی نشان دهند. محمدی گفت: اگرچه برخی از زنان با توجه بیشتر به مسائل مادی و ظاهری زندگی، ملاک و معیار خود را برای انتخاب همسر ثروت، مدارک تحصیلی و طبقه و همچنین وضعیت خانوادگی آنان نام می‌برند، با این حال این زنان در قیاس با زنانی که مسائل پایدار، اثرگذار و ماندگار شخصیتی و رفتاری مردان برخوردار از سلامت روانی و فکری را معیار خود می‌دانند بسیار قلیل بوده و در خصوص تغییر نگرش زنان دسته اول باید به اطلاع رسانی و شفاف سازی فرجام زندگی زنان با الگوهای مذکور همسر گزینی به اصلاح باورها و عقاید آنان پرداخت تا زنان و مردان و کودکان در کشورهای مختلف در دنیایی بهتر زندگی کنند. وی افزود: عموم زنان به سلامت روانی خانواده بیش از هرچیز دیگر اهمیت می‌دهند و از منظر انتخاب صحیح همسر به این هدف نیل خواهند کرد، لذا زنان در اغلب موارد پس از خودشناسی درباره انتخاب همسر تصمیم گیری می‌کنند. کارشناس روان شناسی بالینی، با جداسازی زنانی که از روی اجبار یا به دلیل مشکلات مالی و یا معذورات خانوادگی بی بهره از حق انتخاب ازدواج می‌کنند، از زنانی که آگاهانه و خودخواسته تصمیم به ازدواج می‌گیرند اظهار کرد: عزم و اراده زنان برای تشکیل زندگی مشترک موضوعی بسیار مهم است که نمی‌توان به آسانی آن را نادیده گرفت. بیژن زندی، مددکار اجتماعی در خصوص ویژگی‌های مردان ایده آل زنان گفت: برخورداری از سلامت رفتاری و ثبات شخصیت مردان برای زنان یکی از ملاک‌ها و معیارهای بسیار مهم است. وی در ادامه تصریح کرد: زنان، از مردان می‌خواهند تا پناهگاه و تکیه گاهی امن برای آنان در طول زندگی باشند و این امر فارغ از استقلال اقتصادی زنان در بین اکثر آنان عمومیت دارد، چرا که دیگر در دنیای امروز تأمین مالی خانواده امری تنها مربوط به مردان نیست و زنان به خوبی مردان می‌توانند از عهده مخارج زندگی برآیند. زندی، مردان ایده آل زنان را مردانی راستگو و صادق برشمرد و افزود: زنان مردان لاف زن و پرمدعا را به عنوان همسرانی مطمئن و قابل اطمینان نمی‌دانند و نیز مردان بی اراده و دهن بین، دمدمی مزاج و راحت طلب و تن پرور نمی‌توانند از جذابیت‌های شخصیتی برای جلب نظر زنان امروز برای ازدواج بهره داشته باشند. محمدی؛ معیارهای زنان امروز را در بسیاری از موارد جدا از زنان سنتی و متعلق به نسل‌های گذشته ندانست و اظهار کرد: مردان گوشه گیر و منزوی، رنجور، بدبین، شکاک و وسواسی نمی‌توانند در طول زندگی مشترک نقش سازنده و مثبتی را ایفا کنند و بالعکس، زنان، همسرانی مثبت اندیش، اجتماعی، خونگرم را ترجیح می‌دهند که با رفتاری توأم با احترام متقابل فضای خانه و روابط خانوادگی را به محیطی قابل اتکا و فضایی دوستانه تبدیل کنند. زندی در پایان گفت‌وگو، مردانی که از بروز تنش‌های شخصیتی و تغییرات دائمی در تصمیم گیری‌ها به دور باشند را مردانی خوش اقبال تر برای انتخاب زنان برای ازدواج دانست و افزود: موارد فوق الذکر زمانی میسر و ممکن است که مردان و زنان پیش از ازدواج زمان کافی برای برخورداری از شناخت نسبی از یکدیگر را بیابند.

روزنامه آرمان

نویسنده : هاشم : ٧:٤٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٠
Comments نظرات () لینک دائم

هشدار!!!!!!!!!!!!!!!!!اغلب دوستی ها نشان ازاختلال کمبودتوجه است نه سلامت جنسی

وقتی مادچاراختلال جنسی هستیم بجای روابط سالم عاشقانه به دنبال بهانه تراشی هستیم

برقراری رابطه دوستی ناشی ازاختلال کمبودتوجه است عاطفی هستیم

اگردختریم بدون معیارهای عینی وتعریف عملیاتی ازنامزدخوب هزاران عیب ازاومی گیریم وردش میکنیم

معیارهای عینی وعملیاتی نامزدخوب:

یک وجب بلندازدخترباشد(در٣٧فرهنگ دنیادختران پسران قوی ترازخودرامی پسندند)

اضافه وزن نداشته باشد

پدرومادرش قهرومشاجره طولانی  نداشته باشند یعنی دچاراختلال جنسی نداشته باشند که به فرزندان سرایت کرده باشد

رنگ رخسارش سفیدکدرنباشد براق باشد

اهل مشورت باشند نگویداگربه مشاوره رجوع کنیم می گوینددیوانه است

کم خون نباشد

...

 

 

نویسنده : هاشم : ٦:٢۳ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٠
Comments نظرات () لینک دائم

نکات روان شناختی درمجموعه تلوزیونی ستایش وفردوس

وقتی مردازمحل کاربرمیگردد دختربجای زدن اف اف حضوری درب رابازمیکند که یک دستورروان شناختی ازپیغمبراست

وقتی مردواردخانه میشه بهتره زن تادقایقی مقابل چشم اوباشد چون مرد دیداری است وبادیدن خانم به ارامش میرسد

---------------------

 

 

نویسنده : هاشم : ٥:٢٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٠
Comments نظرات () لینک دائم

سن عشق

رئیس روحانی یک محضرازدواچ باتوجه به تجربه اش میگوید:

سن عشق واوج غریزه جنسی وتمایل به جنس مخالف دریک دختراز١۵سالگی تا٢٠سالگی است

واین درپسراز١۵سالگی تا ٢۵سالگی

بعدافول وفروکش کردن تمایل به جنس مخالف است که اختلافات رابیشترمیکند وطلاق بیشترمیگردد

نویسنده : هاشم : ٥:٢٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٢٠
Comments نظرات () لینک دائم

پاسخ وبلاگ مشاوره ازدواج به سوالات تخصصی زناشوئی وجنسی3

http://moshavereh3.blogsky.com/page/2/

با سلام

ببخشید آیا فشر دادن رنهای پا به یکدیگر که ایجاد نوعی رعشه و تپش در بدن دختران می شود خود ارضایی محسوب می شود
اگر چیزی به بدن فرو نرود و فقط در همین حد فشردن پاها این عمل انجام شود منجر به آسیب پردهبکارت می شود؟

 

پاسخ مشاور:

درود

ببینید این عملی که شما گفتید اگر باعث تحریک دختر شود و بر اثر همین تحریک ماده ای با فشار از او خارج شود و بعد از خارج شدن ماده ایشان به نوعی بدنشان راحت شود بله اسم این عمل خودارضایی است اما اگر ماده ای خارج نشه تنها تحریک محسوب میشه.

فشردن پاها به هم به پرده بکارت اسیبی نمی رسونه اما اگه زیاد تکرار بشه احتمال داره در برخی دختران که پرده از نوع نزدیک دارند باعث خراش برداشتن پرده شود البته احتمالش کم است.

=============================

پسری هستم21ساله.با پدر و مادر و خواهر بزرگترم زندگی می کنم.به تازگی خواهرم به من بیش از حد محبت می کنه.هر چند وقت هدیه گرون قیمت برام می خره.هر روز صبح قبل از اینکه بره سر کار میاد منو می بوسه.ظهرها که از دانشگاه میام خونه این کار روتکرار می کنه.پشت میز کامپیوتر که هستیم دستاش دور گردن منه.
شبها که فوتبال می بینم میاد پیشم و به زرو سرمو میزاره روی پاهاش.
از همه بدتر چندبار sms  و ایمیل ص ک سی هم برام فرستاده.من باید چیکار کنم ؟

پاسخ مشاور:

درود

این رفتارهایی که از خواهر شما سر میزنه طبیعی نیست و نشون دهنده یک انحراف هست که می تونه دلایل مختلفی داشته باشه، کاری که باید انجام دهید این هست که بطور جدی به خواهرتون بگید این اعمال رو تکرار نکنه چون باعث ایجاد سوء تفاهم میشه،اگر بازهم ادامه دادن به شکل جدی تر برخورد کرده و تهدید کنید که خانواده را در جریان این محبت بی اندازه قرار می دهید.

---------------------------------------

سلام خدمت شما و بسیار سپاس گذارم ار سایت خوب شما

من ۲۲ سالمه و همسرم ۲۱ ساله ۶ماهه که باهم ازدوج کرده ایم بعضی وقتها که با همسرم ص کس دارم آخراش گریه میکنه خودش که میگه چیزی نیست خواستم شما راهنمایی کنید در ضمن خواستم بدونم در آینده مشکلی پیش نمیاره؟دوم اینکه وقتی از پشت رابته داریم میگه سوزش داره خواستم بدونم علتش و درمانش چیه بازم ممنون

 

پاسخ مشاور:

درودو سپاس

علت گریه ایشون می تونه متفاوت باشه،امکان داره از هیجان تولیدی باشه یا از عدم ارضاء شدن و یا  از بار روانی که ایشان را آزرده می کنه. اگر همسرتون بعد از اتمام رابطه دوست داشت بازهم در آغوش شما باشه یا باز به لمس شما ادامه داد بدونید از رابطه جنسی بسیار راضی هست.

اگر در تمام رابطه هایی که داشتید ایشون بعد از ارضاء شدن گریه می کنند قدری غیرطبیعی هست و بهتره صادقانه باهاشون حرف بزنید و بگید آیا از رابطه جنسی با شما راضی هست یامثلا دوست داره به چه شکلی ارتباط برقرار کنید

در خصوص نزدیکی از پشت، دردو سوزش طبیعی هست چون مقعد از واژن تنگ تر است و همچنین احتمال خراش یافتن این ناحیه هنگام دخول زیاد بوده لذا رابطه مقعدی رو توصیه نمی کنم.

بهتره برای قطع سوزش از کرم ها یا ژله های نرم کننده استفاده کنید،کاندوم نیز بسیار موثر است

-----------------------------------------------------------

در درجه اول تشکر میکنم از اطلاع رسانیتون و با عرض تاسف مجبورم مشکلمو باهاتون درمیون بزارم.
دختری هستم 24ساله که از 16سالگی با یکی از همسایه ها آشنا شدم و با اون پسر دوست شدم و عاشقش شدم. اوایل میل جنسیم خوب بود و حتی وقتی کنارش تو ماشین می نشستم خیس میشدم (ولی ارضا نه) این خیس شدن ها و خجالتم از بیان میل جنسیم باعث شد از همون 16سالگی به خودارضایی رو بیارم. بعد از مدتی دیگه کنار اون نشستن و نزدیک بودن دیگه منو برانگیخته نمیکرد ولی متاسفانه من معتاد به این کار شده بودم. به فیلم پورن دیدن رو آوردم تا 5-6 سال هی با تخیلات و این چیزا خود ارضایی میکردم ولی دیگه مثه سابق نبودم. اوایل مایع زیادی از واژنم ترشح میشد و این عمل با چندین بار ارگاسم صورت میگرفت ولی بعد از این سالها زودارضا میشدم و مقدار مایع خیلی خیلی کم شد حتی انگار خشک شده. خیلی احساس بدی داشتم و به امید رهایی از خودارضایی با اون پسر پنهانی صیغه کردم. ولی اصلا فایده نداشت تازه نا امیدتر هم شدم. آخه هر کاری میکرد نمیتونست منو ارضا کنه و من با مالش اون بیشتر احساس درد میکردم و اصلا دوست نداشتم و عصبی میشدم. البته عمل دخول رو اجازه ندادم انجام بده. مهلت صیغمون تموم شده بود و قرار بود با هم ازدواج کنیم و من چند ماه تونستم این عمل رو ترک کنم. ولی فهمیدم اون بعد از این همه سال عاشقی با یه نفر دیگه رابطه داشته. که البته انکار میکرد. ولی من دیگه نتونستم بش اعتماد کنم و دوستیمونو بهم زدم و اون خیلی عصبانی شد.و گفت هیچوقت نمیذاره من ازدواج کنم. با توجه به اینکه ما تو شهر کوچیکی زندگی میکنیم دیگه کسی نماد خواستگاریم و به هر کس برا تحقیق میاد خرابش میکنه. و الان یک ساله من دوباره خودارضاییرو شروع کردم و لی دیگه مثل اوایل روزی چندبار انجام نمیدم و هفته ای یکبار ولی نمیدونم چرا دیگه اون آب ترشح نمیشه و دیگه با دیدن فیلم هم اصلا تحریک نمیشم.
دیگه دیوونه شدم من عاشق بچم شنیدم خودارضایی ممکنه باعث نازایی بشه چیکار کنم؟ نمی تونم ازدواج هم کنم. اصلا حتی اگه سوژش هم باشه میترسم. میترسم نتونم نیازایه شوهرمو برآورده کنم و اینکه نتونم ارضا بشم یا مهبلم خیس نمیشه :(
1-آیا چاره ای برای برگشتن آب به حالت عادی وجود داره؟
2-آیا همسرم از دیدن قیافه ی اندام تناسلیم متوجه میشه قبلا خود ارضایی داشتم؟
3-آیا 8سال خود ارضایی من می تونه باعث بچه دار نشدنم بشه؟ باتوجه به اینکه 3،4 سال روزی چندبار این عملو انجام میدادم. و الن پریودم نامنظم شده و چند ماه یکبار شده و خونریزیشم خیلی نسبت به دبیرستان کاهش پیدا کرده
4-چرا من دیگه هیچجوری تحریک جنسی نمیشم و درمان دارویی داره؟ البته تا حالا عمل دخول رو انجام ندادم اون می تونه تفاوتی ایجاد منه؟
5-ممکنه ناتوانی جنسی گرفته باشم؟
واقعا ممنونم من تو این شهر کوچیک حتی نمیتونم مشاوره برم

 

پاسخ مشاور:

بادرود

خوشحالم که حرف دلت رو مطرح کردی و یک قدم برای اصلاح برداشتی این خوبه، مشخصه مشکلات زیادی رو تحمل کردی و بعد خیانت دیدی و..... این ها همه بر قوه جنسی و روانی شما تاثیر بدی گذاشته و یکی از دلایل کم شدن لذت جنسی همین مشکلات روانی است که گرفتارش شدی. پس اصلا نگران نباش جای امید بسیار است

پاسخ سوال یک>>بله وجود داره،باید مدتی خودارضایی رو ترک کنید

پاسخ سوال دو>>نخیر متوجه نمی شوند،مگراینکه شما خودتان لو بدهید

پاسخ سوال سه>>شما بچه دار خواهید شد به شرطی که از هم اکنون اراده کنی و خودارضایی رو کاهش بدی در این صورت بدنت رفته رفته آن توان قبلی خودش رو می یابه

پاسخ سوال چهار>>ببینید شما یک دوره فشرده روانی رو پشت سر گذاشته اید از طرفی مورد بی وفایی قرار گرفتی از سویی دیگر با احساس گناه به خودرضایی پرداختی همه این ها دست به دست هم دادن و مایع منی شما کاهش یافته لذا اگر خودارضایی را کاهش دهی و دیگر وارد رابطه های بی هدف نشوی مطمئن باش به حالت قبلی برمی گردی.(هرچند با افزایش سن مقدار مایع منی کمتر میشود)

پاسخ سوال پنچ>>همه چیز ممکنه اگر باز به این صورت افراطی به خودارضایی ادامه بدی و همچنین روحیه ات را ببازی....شما براحتی می توانی آن توان جنسی قبلی را باز یابی به شرطی مه به جای گلایه ، روش زندگی خودت را تغییر بدی..ورزش کن..مواد مقوی مثل عسل و خرما بخور...رابطه معنوی خودت رو با خدا افزایش بده...بخند.

همچنین بعد از کم کردن خودارضایی، از داروخانه افشرده گل سرخ تهیه کن...این ماده بصورت قطره ای همراه با غذا مصرف مصرف میشه توان جنسی رو افزایش داده و درمان خوبی برای افسردگی هست

 

نویسنده : هاشم : ٢:۱٢ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۱٩
Comments نظرات () لینک دائم

پاسخ های وبلاگ مشاوره ازدواج به سوالات تخصصی زناشوئی2

باسلام و خسته نباشید

مدتی است که به هنگام نزدیکی هیچ گونه حسی نسبت به همسرم ندارم و آلت هیچ گونه عکس العمل از خود نشان نمی دهد گویا که نه نعوظ میشود و نه سکس برایش اهمیت خاصی داشته باشد . خیلی عذاب به طرف مقابلم می دهم آیا راهی یا داروئی برای رفع این مشکل وجد دارد تا من را راهنمائی کنید. ممنون

 

پاسخ مشاور:

درود و سپاس

مشکل نعوظ دلایل مختلفی دارد از جمله روانی،عصبی،و...

بنابراین ابتدا باید بدانیم که شما اکنون درگیر چه مسائلی هستید

شغلتان دشوار است و همیشه خسته اید؟

ایا کار عاطفی خوبی با همسر ندارید و ایشان را به حد کافی دوست ندارید؟

آیا این مشکل یک دفعه به وجود آمده یا قبلا هم بوده؟

اگر این اطلاع در اختیار من باشد می توانم دلیل را فهمیده و راهنمایی کنم وگرنه راهنمایی اکنون بنده مشکلی را حل نخواهد کرد.

دارو خاصی که مصرف نمی کنید؟

زیتون:بااستفاده ازغذاهای گرم وخشک وتقویت اعصاب می توان تاحدودی مشکل رابهبودبخشیدمصرف سیاه دانه بشکل خوردن وبااب قورت دادن وروی تخم مرغ نیمرو...

خرما- مویز- شیره انگور- پیاز- سیب درختی- ...

پرهیزازغذاهای استرس زاوهورمون دار...

http://moshavereh3.blogsky.com/page/2/

من دو ساله ازدواج کردم. یک بار هم سقط کردم.(ارادی در حاملگی 4هفتگی) بعد از اون سه ماه پریود من نامنظم بود تا اینکه با خوردن قرص دقیقا به حالت عادی خود برگشت. 15 ام بهمن اخرین قاعدگی من بوده و الان که چندتا بی بی چک گرفتن اولی منفی نشون داد ولی دومی بعد دو روز که از تست اولی گذشت مثبت نشون داد. 21ام آزمایش بتا دادم و 9.4 (منفی) شد. دوباره بی بی چک گرفتم و بازم بلافاصله مثبت نشون داد. الان موندم که بالاخره حامله ام یا نه . و تا الان هم پریود نشدم. واقعا گیج شدم. احتمال اینکه آزمایش خون اشتباه باشه درسته؟

 

پاسخ مشاور:

درود

ببینید نتیجه دقیق آزمایش بتا و بهترین نتیجه اون زمانی که بعد از 7تا 10 روز پس از تاخیر در خونریزی آزمایش انجام بشه. یعنی تقریبا دو هفته بعد از تاخیر در خون ریزی.

در خصوص تست بی بی جک این تست زمانی جواب دقیق میده که حدود 12 روز بعد از آخرین رابطه جنسی مورد استفاده قرار بگیره.

لذا در هر دو تست امکان اشتباه وجود بخصوص در تست بی بی جک، شما بهتره یکبار دیگه آزمایش خون یا آزمایش ادرار بدید تا نتیجه دقیق بدست بیاد.

=====================

من یه بار دیگه سوال کردم اما جواب ندادید. 2 تا سوال دارم.

من با جی افم (گریل فرند"دوست دختر")مقاربت از جلو داشتم، اما هیچ خونی مشاهده نکردم، به نظر میرسه که پردش حلقوی بوده باشه، سوال من اینه که اگه پرده حلقوی باشه و مقاربت صورت گرفه باشه بازم ممکنه پرده سالم مونده باشه؟
سوال دوم این که اگه پرده از بین رفته باشه و با هم ازدواج نکنیم چه مشکلاتی برای ایشون بعد از ازدواج پیش خواهد امد؟ همچنین برای من که هیچ کسیرو به اندازه ایشون دوس ندارم مشکلی پیش خواهی آمد؟ منظورم هرگونه مشکلی است.
یه سوال دیگم دارم: با توجه به اینکه فقط دکتر میتونه تشخیص بده پرده وجود داره یا نه معمولا داماد ها پرده بکارت عروس را پیش پزشک ازمایش میکنن؟ چند درصد این کارو میکنن؟

 

پاسخ مشاور:

درود،بابت تاخیر در پاسخ ها عذرمی خواهم بسیار درگیر هستم

من معمولا برای همین بسیار توصیه می کنم که قبل از ازدواج رابطه جنسی عمیق نداشته باشید چون آن هنگام در حالت هیجانی کارهایی انجام می دهید که بعدا پشیمان میشید.

پاسخ سوال 1>>بله چون پرده حلقوی کاملا از بین نمیره ممکن هست حتی بعد از دخول پرده کاملا از بین نرفته باشه اما مشخص میشه که آسیب دیده.

پاسخ سوال 2>>مشخص هست چون هردوی شما از نظر روانی و جنسی به هم وابسته شده اید و چون احتمال داره پرده بکارت ایشون از بین رفته ممکن هست از نظر روانی دچار افسردگی و حتی بی میلی جنسی بشید(البته در صورتی که واقعا همدیگر را دوست داشته باشید)، در این موارد دخترخانم ضربه بیشتری را می بیند چون بکارتش از بین رفته.

پاسخ سوال 3>>آمار دقیقی از این مورد در دست ندارم زیرا بستگی به فرهنگ و محلی هست که فرد در اونجا زندگی میکنه،درشهرهای بزرگ مثل تهران اگر دو نفر همدیگر رو دوست داشته باشند و پسر عاشق دختر بشه معمولا کمتر به این آزمایش ها اقدام میکنه اما نمیشه قطعی گفت همان طور که گفتم بستگی به عوامل فرهنگی داره.

 

یک توصیه می کنم اگر واقعا نمی خواهید با ایشان ازدواج کنید از همین الان به ایشان بگویید هرچند شما در حقش نامردی می کنید اما بهتر است از همینک برای آینده خود تصمیم بگیرند.

قدری هم آینده نگر باشید روابط جنسی قبل از ازدواج اصلا به صلاح شما نیست

نویسنده : هاشم : ٢:٠٠ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۱٩
Comments نظرات () لینک دائم

تعریف عملیاتی اضطراب توسط یک بیمارروانی ازخودش:آلتم تناسلی ام بدشکل است

با سلام . دختری 25 ساله هستم و مجرد . یکی از مسایلی  که باعث شده از ازدواج وحتی دوستی با پسری پرهیز کنم این بوده که فکر میکنم آلت تنالسی بد شکلی دارم  متاسفانه این موضوع باعث شده اعتماد به نفسم رو از دست بدم و از روزی که همسرم منو به خاطر این موضوع پس بزنه بترسم . از طرفی هم به شدت به رابطه جنسی احتیاج دارم و دچار بیماری خود ارضایی شدم ولی همیشه و هر روز بیشتر از روز قبل دچار عذاب وجدان میشم . چطور میتونم بفهمم شخص مقابلم چقدر به این موضوع اهمیت میده

 

پاسخ مشاور:

درود

ببینید شکل آلت تناسلی دختران با یکدیگر تفاوت دارد همان طور که شکل ظاهری فردی با فرد دیگر متفاوت است لذا این تفاوت ها طبیعی است. اغلب ما بدلیل تمرکز زیاد بر موضوعی از آن یک مشکل بزرگی می سازیم همان گونه که آلت تناسلی پسران با یکدیگر متفاوت هست و هیچ دختری نیست از این تفاوت از پسری زده شود قطعا کمتر پسری هم پیدا می شود که بخاطر این تفاوت از شما زده شود.

در ضمن با مراجعه به پزشک متخصص زنان  و گفتن مشکل موردنظر  بار روانی ایجاد شده در شما کاهش پیدا می کند لذا نگران نباشید و بر خود برچسب نزنید.

اگر واقعا این موضوع شما را آزار می دهد به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا درمان صورت گیرد هر چند معتقدم مشکل خاصی وجود ندارد.

تنها سوالات جنسی خود را از طریق وبلاگ ارسال کنید ،سایر سوال ها را در سایت زیر مطرح نمایید

---------------------------

زیتون:این تعریف ازبدشکلی الت خودیعنی توهم جذابیت وزشتی که یک اختلال عصبی وبیماری روانی است ودرمانش غذاهای حاوی ب ١٢وکلسیم دار

===================================

سلام من دختری ۱۹ساله هستم در ۱۲پسرعموی من به من تجاوز کرد ولی من نمیتونستم از خودم دفاع کنم و مانع این کار اون شوم نکته قابل توجه هم این است که من در ان موقع پریود هم نمیشدم ایا پرده بکارت من پاره شده یانه میترسم به دکتر هم برم از ترس اینکه بهم بگه پاره شده الان موقعیت های زیادی هم برای ازدواج دارم ولی برای این مشکل به همه جواب منفی میده خواهش میکنم کمکم کنید تا از این کابوس همیشگی رها شوم باتشکر

 

پاسخ مشاور:

درود

درک می کنم تجربه تلخی را پشت سر گذاشتی و شاید سال ها این ترس ذهن تو را مشغول ساخته اما نگذار این ترس بر تو غلبه کند زیرا هنوز جوانی و چه بسیار فرصت های طلایی برای پیشرفت و ازدواج سالم.

اینکه در آن رابطه پرده شما پاره شده است یا نه مشکل اصلی است بلکه مشکل اصلی این است که تو داری با خودخوری جسمت را نابود میکنی و این برای جوانی به مانند تو بدتر از نداشتن بکارت است. توصیه می کنم حتما به یک ماما یا پزشک متخصص زنان مراجعه نمایی زیرا تو اولین کسی نیستی که با این مشکل مواجه شده ای. اگر تشخیص دکتر پارگی باشد نباید خود را ببازی زیرا در این پارگی نقشی نداشتی.احتمال دارد پارگی وجود نداشته باشد و پریود نشدن شما مشکل ناشی از مشکل دیگری باشد.

فرصت را از دست نده جوانی دیگر تکرار نمی شود به نظرت آیا یک مراجعه و شکستن ترس یکباره نمی ارزد به این همه کابوس و درد؟؟

حتما به دکتر مراجعه کن و ترسی نداشته باش این مشکلات برای همه وجود داشته و خواهد داشت.

تنها سوالات جنسی خود را از طریق وبلاگ ارسال کنید ،سایر سوال ها را در سایت زیر مطرح نمایید

 آدرس سایت>>  www.taahod.com

نویسنده : هاشم : ۱:۱٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۱٩
Comments نظرات () لینک دائم

پاسخ وبلاگ مشاوره ازدواج به سوالات جنسی شما ونظرزیتون

http://moshavereh3.blogsky.com/

سلام خسته نباشید

همسر من از زمانی که بچه دار شدیم که الان یک سال و نیم میگذره زیاد میلی به رابط جنسی نداره حدودا هر دو هفته یکبار اونام به هانه اینکه بچه نمیزاره
اگر هم تن به اینکار بده دوست داره بدون لمس و هرکار دیگه باشه و فقط دخول انجام شود از دادن لب هم تفره میره ( البته قبلا هیچکدام از این خصوصیات را نداشت ) در ضمن دوست داره زودتر کار تموم بشه و از طولانی شدن گریزان است لطفا من را راهنمایی کنید

پاسخ مشاور:

درود و سپاس

ببینید دلایل کاهش میل جنسی در خانم ها می توانند نشات گرفته از عوامل مختلفی چون:

1> بچه دار شدن

2>جراحی لگن خاصره...بیرون آوردن رحم

3>بالا فشار خون...سیگار کشیدن

4>استرس..فشارکاری و غیره باشد

بنابراین شما در اولین گام باید دلیل این کاهش میل جنسی را بدانید ممکن این کاهش مربوط به زایمان و بچه دار شدن باشد در صورت باید همسر شما به پزشک زنان جهت جک آپ مراجعه نمایند.

اما دلایل بسیار جزئی تری هم وجود دارد که اغلب افراد از آن غافل هستند: اگر شما و همسرتان عاشق و معشوق همدیگر باشید یعنی به آن حد عاشق باشید که همه علایق و سلایقتان با هم یکی شده باشد در این صورت از رابطه جنسی خوبی برخوردار نخواهید بود چرا؟

چون در این صورت با ملاحظه رفتار می کنید و تازگی در رابطه جنسی از بین خواهد رفت. توصیه می کنم همیشه در بند نزدیک بودن و یا مالش همسر خود نباشید راه های دیگر را هم امتحان کنید مثلا یک روز بدون بوسیدن و نوازش رابطه را انجام دهید،، مدتی دیگر کمی با جدیت،، مدتی دیگر خیلی عاشقانه بصورتی که اول حدود یک ربع در اتاقی آرام و معطر که موسیقی آرامی هم در آن پخش است با هم خلوت کنید و حرف بزنید یا همدیگر را تماشا کنید سپس رابطه را شروع نمایید.در کل باید تنوع را رعایت نماید.

اما با توجه به توضیحاتی که دادید به نظرم مشکل جسمی هست و بعد از بچه دار شدن اتفاق افتاده که در این صورت باید برای تشخیص دقیق حضوری به پزشک متخصص زنان مراجعه نمایند.

==================

زیتون :علت کاهش میل جنسی بعدزایمان کم خونی است پاسخ های شماهم پیچاندن مسئله است غذاهای حاوی ب 12بخوره می پره رومرده
قدیم عشایروروستاهابعدزایمان کره محلی که ب 12داردمیل میکردند بعدزایمان راه می افتادند حالاغذای ب 12مثل کره محلی وجگروشیرمحلی وتخم مرغ محلی راکه می بینند اوغ میزنند نتیجه اش هم همین است

پس هیچ نیازبه مراجعه به بیمارستان وپزشک ندارد اگرخانمی کم خون باشد غرغروپرخاشگروعصبی است هیچ کس جرات دوستی بااوراندارد کودک ازاروهمسرازاراست

بعدغذاهای ب ١٢وکلسیم داربایدطبع خودرابشناسدوغذای سردوترنخورد

ازغذاهای تقویت کننده میل جنسی بیشتراستفاده کند

 

نویسنده : هاشم : ۱:٠۳ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۱٩
Comments نظرات () لینک دائم

میل جنسی

http://moshavereh3.blogsky.com/1390/01/19/post-545/

سوال مراجع:

سلام ببخشید .

بعضی کامنتها رو که میخونم واقعا؛ میگم وحشت میکنم .
آیا میل جنسی من کمه . یا اینکه این افرادی که اینجا کامنت میذارند میل جنسی بسیار زیادی دارند ؟
آیا این اشخاص در زندگیشون فقط به میل جنسی توجه دارند ؟
منظورم اینه که اهل هنر و ورزش و مطالعه و عبادت خدا و کمک به همنوع و ....نیستند ؟
و تمام دلمشغولیشون فقط میل جنسیشونه ؟
به خدا قصد توهین به هیچ کدوم از خوانندگان وبتونو ندارم .
اما واقعا" میگم از خوندن این کامنتها احساس بدی میکنم و حتی یه ذره میترسم .

 

پاسخ مشاور:

درود

ببینید آیا شما می توانید به یک بیمارستان مراجعه کنید و انتظار داشته باشید همه از سلامت جسمی خوبی برخوردار باشند؟ اگر این چنین بود چرا در بیمارستان بستری بودند؟

این وبلاگ محلی است که مراجعان عزیز تنها بخشی از مشکلات خود را مطرح می کنند در واقع تنها محلی است برای پاسخ دادن به مشکلات دیگران. لذا تمام مراجعانی که سوال های خود را مطرح می کنند تنها یک بعد از زندگی خود را به نمایش می گذارند قطعا آنان در سایر زمینه ها رشد و پیشرفت بسیاری دارند.

دلیل وجود یک مشکل نمی تواند ملاکی باشد برای قضاوت درباره دیگران.

خدا همواره در دل این مراجعان وجود دارد ولی هرکس از خدای خود تعبیری دارد. موفق باشید

زیتون:میل جنسی داشتن وتمایل به جنش مخالف داشتن یکی ازنشانه های سلامت روان است دختری ازبستگان نمازجماعتش ترک نمیشه 20سالش است اما وقتی شوهرکردبه شوهرگفت من درآغوش تونمی خوابم وپاتوی کفش طلاق کرد علتش تغذیه انحرافی است که میخورند بجای هیدروکربات مدام پروتئین وامثالهم میخورند
بیماری راداخل خودش ریخته بود تصورکرده بودحالاکه نگوید سالم است وقتی خانواده دونفرفهمیدنددرمحل پخش شد ومثل بمب منفجرشد همه فهمیدند بیماری رانباید پنهان کرد گندش بالاخره درمی اید
اختلال جنسی رتبه اول بیماری ها ی کشوراست وهفته گذشته دراصفهان نیمی ازجمعیت بالای 20تا60دچاراختلال جنسی اعلام شد یعنی پسرالتش سیخ نمیشه تادرالت دخترفروکند ودختروزن ازشوهرخودیاازمردمتنفرند وتمایلی به جنس مخالف ندارند

نویسنده : هاشم : ۱٢:٥٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۱٩
Comments نظرات () لینک دائم

اضطراب چیست ،تعاریف عملیاتی اضطراب-مضطرب کیست؟

اگرشوهری آلتش سیخ نشودونجنبدتادرآلت همسرش فروکنداین فردمضطرب است بالعکس اگرهمسرازشوهرش تنفرپیداکند وازهم آغوشی وهمخوابگی اکراه داشته باشد این فردمضطرب است اضطراب یک اختلال روانی است بایداعصابش راباغذاهای حاوی ویتامین ب وغذاهای سازگارباکبد(طبع)درمان کند

دارودرمانی دراین زمینه کاری عبث وبیهوده  است چون یک عمرنمیشه داروخوردهمانطورکه بی توجهی به این بیماری، بی شرمانه واحمقانه است وسبب مشاجره وطلاق ودرهم ریختگی دوخانواده وگاه دویاچندطایفه میشود

تعریف عملیاتی اضطراب قسمت اول

نویسنده : هاشم : ٩:٢۸ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۱٩
Comments نظرات () لینک دائم

معنی عشق چیست ،کودکان ازعشق چه میگویند

http://s8411502341.blogfa.com/

نویسنده : هاشم : ٤:۳٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۱٧
Comments نظرات () لینک دائم

بازنده !!!

نوشته ندا،دانشجوکارشناسی ارشد

- قاطعانه می گویم. تو بازنده ای.   

 

به مردها یاد می دهند جایی که عاشق می شوند  تکیه گاه باشند. باید متوجه میشدی که عاشق نیست. او عاشق مریم و سودابه هم نیست. حتی هنرپیشه خوبی هم نیست. او تو را هم نشناخته است. تو با اخلاقیات زنانه ات زیبا و دوست داشتنی هستی. این برای هر مردی مهم است. مهم است که همسرش زنی با خصوصیات کامل زنانه باشد. او هزار کار دیگر برای جلب اعتماد تو باید می کرد که نکرد.  

 

 

مرد عاشق که می شود هزار تغییر در وجودش احساس می کند. برای عشقش حاضر می شود کوه را جا به جا کند. حساسیت زنانه طرف مقابل را ملاحظه می کند. عاشق همین حساسیت می شود. برایش نوعی غرور بحساب می آید. سعی می کند در مراحل مختلف با گرفتن دست دختری که عاشقش شده است در مشکلات به آن دختر نشان دهد که تکیه گاه مناسبی هست. تا آن دختر بداند که دیگر باید خیالش از سختی های روزگار راحت باشد. یک مرد را در کنارش دارد و شب به آغوش کسی می رودکه دستش نه فقط برای جسم دختر که برای تمام مشکلات و فراز و نشیب زندگی او هم باز است.   

 

 

اگر تو را می خواست، وقتی می دید با حرکتش یا حرفش باعث عصبانیت تو شده سعی می کرد با روی باز پذیرای عصبانیتت باشد. تو بگویی و او گوش دهد. تا وجود تو خالی شود. این شیوه مرد عاشق هست.  

 

 

ولی اگر مرد عاشق نباشد، عصبانی می شود. تشر می زند. چون تو را غریبه می بیند. نمیخواهد مقابل یک غریبه، آن هم یک زن، کم بیاورد. قصه به همین سادگی است.  

 

 

او یعنی مرد عاشق، برای خنده های تو زندگی می کند، نه برای مردانگی کردن برای سودابه نامی. اگر عاشق باشد، اصلا سودابه نامی را نمی بیند که تنهاست یا نه، گناه دارد یا ندارد، چون تو تمام توجهش را به خودت جلب کرده ای.  

 اگر عاشق باشد، از خصوصیات مردانه ات نمی گوید، بلکه از زیبایهای زنانه ات می گوید، می گوید عاشق این زیباییها شده است. 

 اگر حتی یکبار عاشق شده بود، به روحیه حساس یک دختر آشنا بود. می دانست یک دختر وقتی عاشق مردی می شود، بسیار ضربه پذیر هست و شکننده. پس دیگر کاری با دختران دیگر نداشت. 

 اگر عاشق بود، تو الان میتوانستی ده ها مورد از مواقعی را که به او تکیه کردی نام ببری و از نگاه عاشقانه اش بگویی.  

 دلت را به ارزانترین قیمت در اختیارش گذاشتی. چه بهایی برای دلت پرداخت کرد؟

نویسنده : هاشم : ٤:٢٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۱٧
Comments نظرات () لینک دائم

لاله های واژگون زاگرس

http://food4u.blogsky.com/1390/01/17/post-209/

نویسنده : هاشم : ٤:٢٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۱٧
Comments نظرات () لینک دائم

قهرکردن نشانه بازگشت بکودکی،گفتگو وس.ک .ص.درزندگی زناشوئی حل کننده مسئله،نه قهر

http://asheghi4u.blogsky.com/1390/01/16/post-1176/

نویسنده : هاشم : ٤:٢٠ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۱٧
Comments نظرات () لینک دائم

فهرست

http://a-abracadabra.blogfa.com/

اجی مجی لاترجی

http://www.toofane-saket.blogfa.com

درس های زندگی

http://www.jaman22.blogfa.com/

مطالب جغرافیائی

http://balagerive00.blogfa.com/

یوتاب =پرستاره

http://www.palmira1387.blogfa.com/

رویاهای من وآقای لبخند

http://hosnayebaba.blogfa.com/

ملوس خانمی

نازنین دخترهرات

http://m00543.blogfa.com/

http://www.tavasool.parsiblog.com/

راه فضیلت

http://www.12345k.blogfa.com/

فامیل دور

http://loghman-121.persianblog.ir/

لقمان

http://gorganvarzesh1.persianblog.ir/

فرشیدنیک نژاد مصاحبه

http://www.bigharar.blogfa.com/

سروش تنهاترین تنها

http://www.ghorbani89.blogfa.com/

ر مشاوره

http://aramesh5.blogsky.com

ر و مشاوره

http://www.ravanshenasan.com/news.php

آموزش روان شناسی وبهداشت روانی

http://www.taranehayeberahne.blogfa.com/

ترانه های برهنه مرضیه لیان

http://dnn.blogfa.com/

دنیای فشن دخترونه

http://www.varesaneentezar14.blogfa.com/

وارثان انتظار

http://dokhmale-shitoon.blogfa.com/

نوشته های دختر15ساله

http://khodawaman.blogfa.com/

آناهیتا حال منه بی تو

http://strange1.blogfa.com/

غریبه عاشق

http://www.drawastickman.com/gallery.htm?p=54

گالری کاریکاتور

http://art.persianblog.ir/post/30/

هنر آمد حقانی

http://niloo--hollywood.persianblog.ir/

تازه ترین خبرهای هالیوود

http://www.favanews.com/

فاوا

http://www.tim.ir/

انجمن تحقیقات طب سنتی

 

نویسنده : هاشم : ۳:٢٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۱٧
Comments نظرات () لینک دائم

پیدایش زیبائی

یک کاغذ سفید زیباتر است یا یک نقاشی زیبا؟ البته که نقاشی چون کاغذ طرح ساده ای دارد و ما را از خود خسته می کند. خیلی خب حالا نقاشی خیالی را مچاله کنید. پیچیدگی بیشتر می شود و زیبایی دیگر وجود ندارد چون باز هم ما را خسته می کند.

انسان موجودی است میان آشفتگی و سکوت، بی نظمی و اجبار، برای همین است که یک انسان حق دارد اشتباه کندف انتخاب کند اگر چه بهترین نباشد، حقیقت معجونی است میان ظلم و اجبار تا بند و افسار.

می دانی به کجا خواهم رفت؟ به خانه چون که دیگه باید بخوابم. توی یک مهمانی هستم و دارم روی یک تکه کاغذ زیبایی را تعریف می کنم. خسته شدم، مدت هاست که خسته هستم. اینو می دونم که هر پایان یک آغاز است. از کجا معلوم که اصلا آغازی وجود داشته باشد همچنان که پایانی وجود ندارد. این می تونه یه سرگرمی باشه چون روح انسان از یکنواختی می میره.

دیشب سعی کردم زیبایی را تعریف کنم. چیزی که انسان را سرگرم می کند آیا همان حادثه است؟

ما با حواس 5 گانه می توانیم لذت را احساس کنیم و بدون آن هم می توانیم. با دیدن تصویر یک شیرینی جسم آن برایمان تداعی می شود. مزه و عطر آن و لذت خلاصی از گرسنگی معده را هم احساس می کنیم.

تصویر یک باغ در عین حال احساس وزش نسیم را برای ما دارد.

گفته شده زیبایی نوعی تناسب است. یا می گویند در یک جسم زیبا اجزا با هم تقارن دارند و اگر ندارند آن دو جزء شباهت کمتری با هم دارند شاید برای این که ضمیر ناخودآگاه انسان تفاوت دو جسم خیلی مشابه را به حساب نقص و خرابی یکی از آن دو می گذارد.

چه دلیلی دارد عنصری را زیبا بنامیم و و چه دلیلی دارد از آن خوشمان بیاید؟

هر گوشه از خوشبختی را کم کنی بدبختی حاصل می شود، پس شر تنواع بیشتری از خیر دارد. یک تصویر مچاله شده ظرافت بیشتر و یک رنگ کهنه پیچیدگی بیشتری دارد.

باید گفت انسان هم از تکرار خسته می شود و زیبایی را آن می خواهد که درک آن راحت تر و قانون مند تر باشد در صورتی که بی نظمی و پلیدی یک عالمه چهره و باطل یک دنیا منظره دارد.

یک سوالی که در این مورد مطرح می شود این است که اگر زبان ها و ملت ها یکی می شد پیشرفت جهان بیشتر می شد یا کمتر؟

از یک نگاه ارتباطات تسریع می شد ولی در عین حال تحقیقات و خلاقیقت کاهش می یافت. چون وقتی یک اصل به عنوان فرهنگ وارد جامعه می شود کمتر انعطاف می پذیرد و بسیار پیش می آید جامعه در مقابل حقیقت ایستاده و از باطل دفاع می کند. در علم و هنر همین طور از سبک های قدیمی در مقابل جدید دفاع می شود. زبان مرزهایی درست کرد تا جوامع مستقل از هم به تکامل برسند و رقابت کنند تا برترین باشند.

در نقاشی ها که انسان های عصر کهن را با موی بلند و لباس پلنگ تصویر می کنند اگر یک نفر رستم را با موی کوتاه بکشد موجب تعجب خواهد بود.

چون برای انسان سخت است یکنواختی و تکرار را تجربه کند مایل است خود را مشغول کند اگر چه با تکرار دیگری باشد به جز آهنگ زندگی.

منظره ها نغمه ها و حتی عطر ها انسان را به وجد می آورند چون ذهن را مشغول می کنند و به فکر وامی دارند. ولی صداها و عطر های ناخوشایند را نمی پسندیم هم چنان که برخی ها به صداهای مهیب علاقه دارند؛ شاید نوعی واکنش برای حفاظت از بدنمان باشد.

نقاشی های زشت را در نظر بگیرید. اگر بدانیم توسط کودکی کم سن و سال کشیده شده است بی شک از دیدن آن ها انرژی می گیریم.

یک تصویر یا صدا باید هر چه قدر پیچیده باشد. از اجزای آشنا تشکیل شده باشند. ترجیحا با واژگان زبان قابل بیان باشند وگرنه برای انسان ملال آور خواهند بود.

اجسام ساده درک راحت تری دارند. اجسام نو و زنده از رنگ های ساده تری تشکیل شده اند. اجسام کهنه و فرسوده پیچیدگی تصویری بیشتری دارند. همین ها برای برخی که دقت بیشتری دارند بسیار شاعرانه خواهند بود.

منبع :وبلاگ فانوس

این یادداشت شما منطبق برفطرت بشراست واسلام انراامضاکرده است
مرددیداری است لذابه زن گفته خیلی زیباباش یاامام علی میفرماید جهادزن رسیدگی به زیبائی خودش است

گفته شده امروزت متفاوت ازدیروزباشد که خانم ها باتغییررنگ لباس داخل منزل که بیش ازیک دامن کوتاه وزیرپوش نیست انرابرای تسخیرچشم مردورهائی ازخستگی انتخاب میکنند
تغییرغذاها دریک روزتوسط امام علی سفارش شده که دومرتبه پشت سرهم یک غذارانخورید وامام صادق به دوروزدرمیان تاکیدکرده است

فطرت زن نیزبیتوته وهم اغوشی است که باماندن درزیرسقف وعریان بودن این تنوع راتجربه وباتسخیرچشم مردقلب خودرابه اوهدیه میدهد ودرآغوش کشیده میشه وبالمس شدن به ارامش میرسد
مرددیداری وزن لمسی شنیداری است
زنان علاوه برلذت ازلمس همینکه میشنوند که شوهردوستشان دارداوج می گیرند وتااوج وسدره المنتهی پروازمیکنند وبرخودمی بالند وروحیه می گیرندوشادمیشوند
واقعامردزن رابصورت منظره می بیند وعطروجودزن مردرامست میکند اگرمردی پشت به پنجره ومنظره نشسته باشد جایش رابقول یک خانم روان شناس تغییرمیدهدتا روبروی منظره باشد

نویسنده : هاشم : ۳:٤۱ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۱٦
Comments نظرات () لینک دائم

آشنائی باروحیات دوقلوها برای ازدواج

کسی که بادختری دوقلوازدواج میکند باید ازابتداذهنیت داشته باشد که دوخواهردوقلوبخصوص که یک تخمکی باشند تعلق فکری باهم دارند وبیشترازدخترتکی که باخواهرانش ارتباط برقرارمیکند باهم ارتباط رفت وامدی خواهندداشت

پس خواستگارباید ملاحظه کند که شرایط رفت وآمدراسخت نگیردیامانع رفت وآمد آنهانشود

طبیعی است اگریک جفت خواهردوقلودردوشهرمستقرباشند ترددزیادسخت است وآنهابیشترتلفنی باهم تماس خواهندداشت یا کامنتی وایمیلی که بهترین فرمش ایمیل است .

بارعایت نکات فوق برای ازدواج بایکی ازدوقلوها اگرآمادگی ذهنی داشته باشیم آرامش خانواده بیشترتامین میشودولی اگرآمادگی ذهنی وپذیرش این موضوع رانداشته باشیم مشاجره بیشتری رخ خواهنددادتاشرایط برای هر دوطرف نهادینه گردد.

معمولادوقلوها بامشورت باهم تصمیم می گیرند وبه یک تصمیم می رسند چیزی میخرند درکاری شرکت میکنند که این پدیده دردختران غیردوقلو متصورنیست

عدم پذیرش این موضوع سبب آسیب روحی دوقلوها میگرددومحیط خانواده ناآرام میگرددبالعکسش چون بامشورت کاری راانجام میدهندآرامش بهتری درخانواده حاکم است انشاالله

 

 

نویسنده : هاشم : ۸:۳٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۱٥
Comments نظرات () لینک دائم

اسلام به پایداری ازدواج ها می اندیشد

اغلب مراجع معظم تقلید اجازه میدهند پس ازاینکه دختروپسربه توافق کامل رسیدند ومهریه تعیین شد وازمایشان انجام گرفت پسرموی سردختریابیشتررابرای یک لحظه ببیندبااینکه هنوزصیغه عقدخوانده نشده است

حکمت این کارچیست؟

درجامعه اسلامی باصطلاح همه غیرت دارندودیدن نامحرم برای یک لحظه هم برای انهاقابل قبول نیست اماچرااسلام این کارراتجویزکرده است؟!

اهم ومهم

مهم ندیدن نامحرم است امااهم پیشگیری ازطلاق است درحال حاضرازهر۴ازدواج یکی طلاق میشود این نشانه تحجراست متحجرانه نباید به مسائل نگاه کرد ومتحجرنبایدبود

پایداری واستحکام خانواده مهمترازاحساسات ما است

برخی جوانان مذهبی همینکه عقدتمام شد موی سرخانمشان رامی بینند ازاوابرازتنفرمیکنند وپاتوی کفش طلاق میکنند درصورتیکه اگر ان یک لحظه رارعایت کرده بودند یک عمربرای دوخانواده مشکل ایجادنمیکردند وتبعات اقتصادی طلاق وازدواج دامنگیرشان نمی شد واین حماقت است اسلام مخالف حماقت است اسلام روشن ضمیررادوست دارد ولی احمق رادوست ندارد

نویسنده : هاشم : ٦:۱٠ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۱٥
Comments نظرات () لینک دائم

فهرست

نویسنده : هاشم : ۱٠:٥٢ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۱٥
Comments نظرات () لینک دائم

ان الله لایضیع اجرالمحسنین

http://tanhamonji.persianblog.ir/post/159/

برنادت مقدس

نویسنده : هاشم : ٦:٥٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۱۳
Comments نظرات () لینک دائم

ناکامی زنان ازهمبستری

http://asheghi4u.blogsky.com/1390/01/13/post-1175/

نویسنده : هاشم : ٤:٢۳ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۱٢
Comments نظرات () لینک دائم

چندتناسب برای ازدواج

http://www.dakhili.blogfa.com/

نویسنده : هاشم : ٩:٠٤ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۱٠
Comments نظرات () لینک دائم

44درصدمردم اصفهان اختلال جنسی دارند

http://asheghi4u.blogsky.com/1390/01/07/post-1174/

نویسنده : هاشم : ٥:۳٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٩
Comments نظرات () لینک دائم

طنزهفت سین


خانمــی با همســــــرش گفــت اینچنیـــــن :
کای وجــــــودت مــــایه ی فخـــــر زمیــــــن !
ای که هستـــی همســـری بس ایــــده آل !
خواهشــــی دارم .. مکُــــن قال و مقـــــال !
هفــــت سیـــــن تازه ای خواهــــــم ز تـــــو
غیـــــــر خرج عیـــــد و ...  غیــــر از رختِ نو
"سین" یک ، سیّاره ای ، نامــــش پـــــراید
تا برانـــــــــم مثـــــــل بـــــرق و مثــــــل باد
"سین" دوم ، سینــــه ریـــــزی پُر نگیـــــــن
تا پَــــرَد هــــوش از سر عمّـــــه شهیــــن !
"سین" سوم ، یک سفـــــر سوی فـــــرنگ
دیـــــــــدن نادیــــــــده هـــــــای رنـگ رنـگ
"سین" چارم ، ساعتی شیـــــک و قشنگ
تا که گویـــــم هست سوغـــات فرنــــــگ !
"سین" پنجـم ، سمــــع دستـــورات مــن !
تا ببالــــــم مـــــن به خــود ، در انجمــــن !
....
آنگه ، آن بانـــــو ، کمـــــــی اندیشــــه کرد
رندی و دوز و کلَـــــــــک را پیشــــــــه کرد !
گفــــــت با ناز و کرشمـــــه ، آن عیـــــال !!
من دو  "سین" کم دارم ، ای نیکـو خصال !
....

گفت شویش : من کنــــــــــون یاری کنم
با عیال خویـــــــــش ، همکـــــاری کنم !!
"سین" ششم ، سنگ قبـــری بهر من !
تا ز من عبـــــــرت بگیرد مـــــــــرد و زن !
"سین" هفتم ، سوره ی الحمد خوان ...
بعد مرگــــــم ، بَهر شــــوی بی زبان !!!

نویسنده : هاشم : ٥:٥٧ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۸
Comments نظرات () لینک دائم

ختنه زنان درویکی پدیا

ختنه زنان

نویسنده : هاشم : ٥:٤۳ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۸
Comments نظرات () لینک دائم

کلک برای مژه ها

 

 مژه ها را ۳ مرتبه فر کنید. نزدیک به ریشه ها - وسط مژه ها و نزدیک به ریشه و هر بار فر مژه را برای ۵ ثانیه نگهدارید. البته خانمهای با موی فر احتیاج به این کار ندارند.

یک لایه از ریمل زخیم کننده را روی مژه های بالائی بمالید مخصوصا گوشه های داخلی چشمها. و اجازه دهید برای ۳۰ ثانیه خشک شود.

یک لایه ریمل مخصوص بلند کردن مژه ها را از ریشه تا نوک مژه ها بزنید.

۴- همان طور که هنوز ریمل خیس است یک دست از ریمل سیاه که به مژه ها حالت ضخامت میدهند به تمام مژه ها بمالید.ولی توجهتان بیشتر به ریشه ها باشد. خیلی با دقت و ظریف سعی کنید که خط اصلی مژه را تیره تر کنید.

۵- قبل از اینکه ریمل کاملا خشک شود اضافی های انرا از روی مژه ها بردارید.

۶-قسمت پائین مژه ها را با ریمل مخصوص بلند کننده بصورتی که براش ریمل را بصورت افقی نگه داشته اید بمالید. و دوباره اضافه ریملها را پاک کنید.

۷- با یک مداد نوک نازک یا با پودر سایه چشم و براش خودش بین ریشه مژه ها بصورت نقطه بکشید این نقطه ها باید کملا تمیز باشند تا حالت خود را روی مژه ها نشان دهند

http://mehrabooon.persianblog.ir/

نویسنده : هاشم : ٥:۳٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۸
Comments نظرات () لینک دائم

تناسب اخلاقی تان را اندازه بگیرید

قلب

 

 


 

 

اخـلاق هـرکدام از ما به طور مستقیم در زندگى شخصی و اجتماعیمان موثراست. اما وقتی پای خانواده به میان می آید، این تأثیر به دلیل وجود مسائل عـاطـفـى محسوس‌تر می شود. به عبارت دیگر مـحـیـط خـانـواده بـیـشـتـر بـر مـبناى خصوصیات اخلاقى اعضاى آن شـکـل مـى‌گـیـرد تـا عـوامـل دیـگر.

 


 

 

 

 

 

 

به طور کلی اخلاق به معنای صفات پسندیده مثل صداقت، قناعت، عطوفت و... است که اگر در کسی وجود داشته باشد، او را متخلق می گویند. به تعبیر پیامبر گرامی اسلام همسر بااخلاق بالاترین نعمت پس از اسلام است که نصیب انسان میشود.

البته اخلاق در جریان زندگی قابل تغییر است و این تغییر هم می تواند مثبت باشد و هم منفی. اما نکته مهم در ازدواج این است که تا حد ممکن به خوب و بد شدن اخلاق طرف مقابل در گذر زمان و به خصوص بعد از ازدواج فکر نکنید و با کسی ازدواج کنید که اصول اخلاقی متناسب با شما داشته باشد. بزرگترین اشتباه شما در ازدواج می تواند این باشد که با کسی ازدواج کنید به امید روزی که تشابه اخلاقی پیدا کنید یا اخلاق او به مرور زمان بهتر شود.

 

ما تناسب داریم؟

شاید برایتان سوال باشد که چطور باید بفهمید با همسر آینده تان تناسب اخلاقی دارید یا نه؟

قبل از آن باید بگوییم که اخلاق از دو جهت در ازدواج تاثیر گذار است:

 1) داشتن اخلاق خوب

 2) داشتن تناسب اخلاقی

کلوب

اخلاق خوب شامل تمام ویژگیهای پسندیده شرع وعقل می شود. پیامبرگرامی اسلام در این باره می فرمایند: «باکسی که اخلاق و دینش مورد پسند باشد، ازدواج کنید و اگر چنین نکنید فتنه و فساد بزرگی در زمین به وجود می آید.»

اما علاوه بر آن باید بدانید که ارزشهای اخلاقی افراد به دلیل اینکه در خانواده هایی متفاوت بزرگ شده اند، متفاوت است. نگاهی به این تمرین بیندازید تا متوجه شوید که تناسب اخلاقی بین شما و طرف مقابلتان وجود دارد یا نه.

ابتدا لازم است ارزشهای اخلاقی یا انسانی را در خودتان بررسی کنید تا بفهمید که جزء افراد خوش اخلاقید یا بد اخلاق؟

در جدول زیرانواع ویژگیهای اخلاقی قید شده است. ویژگیهای اخلاقی خود را پیدا کرده و در ستونهای مربوطه اش بنویسید. بعد سعی کنید صفات بدتان را اصلاح و صفات خوبتان را تقویت کنید.

 

 

بد زبانی

 

حسادت

بزگواری

زبان درازی

خوش برخوردی

فحش دادن

حق پذیری

 

 

نیش زبان

حسن ظن

 

 

بی ادبانه

 

فروتنی

وقار

کج خلقی

 راستگویی

  سوءظن

کینه توزی

 

 

با محبت

ترس

 

 

گذشت

تکبر

صبور

شجاع

دروغگویی

عجول

نرمخویی

 

 

لجاجت

خشونت

 

 

سنگدلی

 

وفاداری

سخاوت

خسیس

خوش زبانی

 قناعت

هرزگی

حریص

فداکاری

 

 

 

                            

 

صفات بد من                        صفات خوب من

                                                            -----                                       -----

                                                            -----                                       -----

 

بعد از انجام تمرین بالا، حدود صفات اخلاقیتان را مشخص کنید.

 حالا پس از انجام تمرین بالا و شناخت کامل خود می توانید فرد مقابلتان را به صورت دقیق بررسی کرده و میزان تناسبتان با یکدیگر را ارزیابی کنید.

 سوال: چگونه می توان به خلق و خوی افراد که یک صفت باطنی است، پی برد؟

اخلاق

برای کشف صفات اخلاقی افراد چند روش وجود دارد:

1) گفتگو و معاشرت: اگر دختر و پسر چند جلسه در مورد برنامه زندگی، هدف ازدواج، وظایف زن و شوهر، امیدها و توقعات، مشکلات احتمالی، راه حل های آنها و... با یکدیگر صحبت کنند تا مقدار زیاد میتوانند با اخلاقیات یکدیگر آشنا شوند.

افراد برای آشنایی بیشتر با ویژگیهای اخلاقی فرد مقابلشان حتی میتوانند سوالاتی خاص بپرسند. مثلاً آیا نقطه ضعف اخلاقی در خود سراغ دارید؟

2) تحقیق از نزدیکان: راه دیگر شناخت اخلاق فرد مقابل تحقیق از دوستان، همکلاسیها، همسایگان و خویشان اوست. البته درستی این روش مشروط بر این است که از افرادی تحقیق شود که مورد اعتماد، امین و راستگو باشند.

3) بررسی اخلاق خانواده فرد مقابل: اخلاق فرزندان تا حد زیادی به اخلاق پدر، مادر و سایر اعضای خانوادهشان شبیه است؛ زیرا پسر ودختر غالباً با اخلاق و رفتار پدر و مادر پرورش مییابند و از آنها سرمشق میگیرند. به همین دلیل بررسی اخلاق خانواده افراد روش مناسب دیگری برای شناخت اخلاق و روحیات آنهاست. 

 

 

 

اکرم اشرفی نژاد و پروانه یارمحمدی

 

بخش کلوب ازدواج


http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=158392

نویسنده : هاشم : ٥:۱۸ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۸
Comments نظرات () لینک دائم

ده نکته برای اولین جلسه خواستگاری

http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=159840

نویسنده : هاشم : ٥:۱٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۸
Comments نظرات () لینک دائم

هفت سلام درقرآن

1- سلامٌ قولاً مِن رَبِّ رحیم.( یس/58)

" از جانب پروردگار [ی] مهربان [ به آنان] سلام گفته می شود."

این ندای روح افزا و نشاط بخش و مملو از مهر و محبت خدا ، چنان روح انسان را در خود غرق می کند و به او لذت ، شادی و معنویت می بخشد ، که با هیچ نعمتی برابر نیست ، آری شنیدن ندای محبوب ، ندایی آمیخته با محبت و آکنده از لطف ، سرتا پای بهشتیان را غرق سرور می کند ، که یک لحظه ی آن بر تمام دنیا و آنچه در آن است برتری دارد.

از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله روایت شده : " در همان حال که بهشتیان غرق در نعمتهای بهشتی هستند نوری بر بالای سرایشان آشکار می شود ؛ نور لطف خداوند که بر آنها پرتو افکنده است.

پس ندایی بر می خیزد که "سلام بر شما ای بهشتیان" ، نظر لطف خداوند چنان بهشتیان را مجذوب می کند که از همه چیز جز او غافل می شوند ، و همه نعمتهای بهشتی را در آن حال به دست فراموشی می سپارند.

2- سلامٌ علی نوح ٍ فی العالمین . ( صافات /79)

" درود بر نوح در میان جهانیان."

چه افتخاری از این برتر و بالاتر که خداوند بر حضرت نوح علیه السلام ، سلام می فرستد ، سلامی که در میان جهان و جهانیان باقی می ماند و تا دامنه قیامت گسترده می شود ، سلام خدا توأم با ثناء جمیل و ذکر خیر بندگانش در قرآن کریم ؛ کمتر سلامی به این گستردگی و وسعت درباره کسی دیده می شود ، به خصوص اینکه لفظ " العالمین" معنی وسیعی دارد که نه تنها همه انسانها ، بلکه عوالم فرشتگان و ملکوتیان را نیز در برمی گیرد.

3- سلامٌ علی اِبراهیم . ( صافات/109)

" درود بر ابراهیم."

در آیات پیش از این آیه ، به چگونگی بشارت دادن فرزندی بردبار و پراستقامت بر حضرت ابراهیم ، و جریان دستور ذبح اسماعیل - فرزند ایشان - و تسلیم بودن هر دوی آنها بر این امر به میان آمده است ک پس از یاد آوری این قضایا ، خداوند می فرماید: سلام بر ابراهیم [ آن بنده مخلص و پاک باد.]

4- سلامُ عـَلی موُسی و هارون . (صافات/120)

" درود بر موسی و هارون."

درآیات پیش از این آیه ، خداوند ضمن آیاتی ، جریانات حضرت موسی و هارون را نقل می فرماید:

- ما این دو برادر و قوم آنها را از اندوه بزرگ رهایی بخشیدیم . ( صافات/115)

- ما آنها را یاری کردیم تا آنها بر دشمنان نیرومند خود پیروز شدند . ( صافات/116)

- ما به آن دو ، کتاب آشکار دادیم . ( صافات/117)

- ما آن دو را به راه راست هدایت نمودیم . ( صافات/118)

- ما ذکر و یاد خیر آنها را در اقوام بعد باقی وبرقرار ساختیم . ( صافات /119)

و بعد از یادآوری موارد فوق خداوند برآن دو سلام می رساند.

سلامی از ناحیه پرودگار بزرگ و مهربان.

سلامی که رمز سلامت در دین و ایمان در اعتقاد و مکتب، و در خط و مذهب است.

سلامی که بیانگر نجات و امنیت از مجازات و عذاب این جهان و آن جهان است.

5- سلامُ علی آلِ یاسین . ( صافات/130)

" درود بر پیروان الیاس"

خداوند می فرماید: ما نام نیک الیاس را در میان امتهای بعد جاودان کردیم.( صافات /129)

امتهای دیگر ، زحمات این انبیاء بزرگ ( الیاس وسلاله ی او ) را که در پاسداری خط توحید، و آبیاری بذر ایمان منتهای تلاش و کوشش را به عمل آوردند ، هرگز فراموش نخواهند کرد ، و تا دنیا برقرار است یاد و مکتب این بزرگ مردان فداکار زنده و جاویدان است.

تعبیر به " ال یاسین" به حای" الیاس" یا به خاطر این است که ال یاسین لغتی در واژه " الیاس" بوده و هر دو به یک معنی است ، و یا اشاره به الیاس و پیروان او است که به صورت جمعی آمده است.

6- سلامٌ عـَلیکُم طِبتُم فادخـُلوُها خالدین . ( زمر/73)

" ... سلام برشما ، خوش آمدید ، در آن درآیید [ و] جاودانه [ بمانید]

در این آیه ، خداوند می فرماید که بهشتیان وقتی به بهشت می رسند ، در حالی که درهای آن گشوده شده است ، در این هنگام نگهبانان بهشت ، آن ملائک رحمت به آنها می گویند : سلام بر شما ، گوارا باد این نعمتها بر شما ، داخل بهشت شوید و جاودانه بمانید.

7- سلامُ هیَ حتّی مَطلَعِ الفـَجر. ( قدر/5)

" [ آن شب] تا دم صبح ، صلح و سلام است . "

این آیه ، در توصیف شب قدر است . آن شبی است که قرآن درآن نازل شده و عبادت و احیاء آن معادل هزار ماه است ، خیرات و برکات الهی در آن شب نازل می شود و رحمت خاص الهی شامل بندگان می گردد و فرشتگان و روح در آن شب نازل می گردند.

هفت سین محمدی صلی الله علیه و اله


1- السَّعیدُ مَن اِختارَ باقیَةً یَدُومُ نَعِیمُها علی فانِیَةٍ لا یَنفَدُ عَذابُها ، وقَدَّمَ لما یَقْدَمُ علَیهِ مِمّا هُو فی یَدَیهِ قَبلَ أن یُخَلِّفَهُ لِمَن یَسعَدُ بِإنفاقِهِ وقَد شَقِیَ هو بِجَمعِهِ. اعلام الدین ، 345

سعادتمند و خوشبخت کسی است که سرای باقی را که نعمتش پایدار است به سرای فانی که عذابش بی پایان است برگزیند و از آنچه در اختیار دارد برای سرایی که بدانجا خواهد رفت پیش فرستد قبل از آنکه آنها را برای کسی گذارد که وی با انفاق آن خوشبخت شود ولی خود او با گردآوردن آن بدبخت شده باشد.

2- السَخِی قَریبٌ مِن الله، قَریبٌ مِن الناس ، قَریبٌ مِن الجنة. بحار الانوار، ج73

سخاوتمند و بخشنده هم به خداوند و هم به مردم و هم به بهشت نزدیک است.

3- السُوالُ نِصفُ العِلم. کنزل العمال

سوال کردن و پسشگری نیمی از دانایی است.

4- السُوقُ دارُ سَهوٍ وَ غَفلةٌ فَمَن سَبَّحَ فیها تَسبیحَةً کَتَبَ اللهُ لَهُ بِها اَلف الف حَسنةٍ. کنزل العمال

بازار سرای فراموشی و غفات است لذا هرکه در آنجا خدا یکبار تسبیح گوید خداوند برایش هزار هزار حسنه می‌نویسد.

5- سَابُّ المُومنِ کَالمُشرفِ عَلی الهَلَکَة. کنز العمال

کسی به مومنان ناسزا و دشنام می‌دهد، همچون کسی است که در معرض هلاکت است.

6- سَمُّوا اولادَکُم اَسماءَ الانبیاءِ. مکارم الاخلاق، ص474

فرزندانتان را به نام انبیا بنامید.

7-سَیدُ القَومِ فِی السَفرِ خَادِمُهُم فَمَن سَبَقَهُم بِخِدمَةٍ لَم یَسبِقُوهُ بِعَمَلٍ اِلا الشَهادَة. کنز العمال

سرور مردم در سفر کسی است که به آنان خدمت می‌کند پس هرکه در خدمت به همسفران خود بر آنان پیشی گیرد هیچ کارشان به پای ارزش او نمی رسد مگر شهادت. کنز العمال


هفت سین باستانی : سیب سرخ ، سنجد ، سماق ، سرکه ، سمنو ، سبزه ، سیر

هفت سین رزمندگان در زمان جنگ : سرنیزه ، سیم خاردار ، سنگر ، سیم چین ، سنبه ، سجاده ، سینه خشاب

هفت سین روستایی : سبزه ، سنبلاتیو ، سه پایه ، سبد ، سیل بند ، سبو ، سبوس

هفت سین رایانه ای : سرور ، سی پی یو ، سیستم ، سوکت ، سی دی رام ، سی دی رایتر ، سیم

هفت سین بدن : سر ، سیاهرگ ، سرخرگ ، سر انگشت ، سنگ کلیه ، سینه ، ساق

هفت سین حیوانات : سگ ، سوسمار ، سنجاقک ، سنجاب ، سوسک ، سار ، سمور

هفت سین مورد علاقه خانم ها : سبزه ، سکه ، سرمه ، سفیداب ، سرخ آب ، سفره ، سوزن


هفت سین آقایان : سیادت ، سربازی ، سرمایه ، ساعت ، سفر ، سپر ، سمند 

هفت سین حافظ :
1- سالها دل طلب جام جم از ما میکرد
آنچه خود داشت زبیگانه تمنا می کرد

2- سحرم دولت بیدار به بالین آمد
گفت برخیز که آن خسرو شیرین آمد

3- سرو چمان من چرا میل چمن نمی کند
همدم گل نمی شود یاد سمن نمی کند

4- سلامی چو بوی خوش آشنایی
بر آن مردم دیده روشنایی

5- ساقی حدیث سرو و گل و لاله میرود
این بحث با ثلاثه غساله میرود

6- ساقی بیا که یار ز رخ پرده برگرفت
کار چراغ خلوتیان باز درگرفت

7- سالها پیروی مذهب رندان کردم
تا به فتوای خرد حرص به زندان کردم


هفت شین : شب ، شیرین پلو ، شمع ، شیر ، شکر ، شیرینی ، شمعدانی

http://www.noremarefat.blogfa.com/8912.aspx

نویسنده : هاشم : ۱٢:۱۸ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٥
Comments نظرات () لینک دائم

طنز

طرز تهیه زن:
1 مقداری اکسید صداقت
2نیترات کلاس
3_کیلو مهربانی
4گاز باهوشی
5سولفور زیرکی
6کاتلیزور خوش صحبتی
طرز تهیه مرد:
1مقداری اسید درغگویی
2سولفات مکاری
3سولفور کلک
4کلرید غرور
5نیترات وقاحت و شرارت6کربنات هیزی
کلرات خساست

http://chomoskhh.blogfa.com/

نویسنده : هاشم : ۱۱:۳۳ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۱/٤
Comments نظرات () لینک دائم

لینک


2. عاشق خیابونی
3.همینه
4. پری دریایی
5.دوباره عاشقی
MESSI6.
7.غریبه ی صمیمی
8. نه دلم گرفته...نه هوای گریه داره
9. الهه ناز
10.قاصدک
love11.
12.شعر
13.قلبم مال تو
14.نیلوفرانه
love is15.
16. زندگی عاشقانه
17.شریک بی کسی ( هستی)
18. عسل جووووووووووووووووووون
19.چشمه سار
ღ❤eshgh❤ღ20.
21. دختری از دیار آفتاب
23.عاشقانه های سهیلا
24. آن روز ها دات بلاگفا دات کام
25.ندا
godisnowhere26.
27.بغض کوچک یک ابر...
28.ترانه
29. وبلاگ عشق
30.چند لحظه لطفا
31. آسمون آبی (مهسا)
32.مایسا
33.دل نو شته های من(مرجان)
34.بادبادک75
35.عشق آبی
36.دل نوشته
MOON GIRL37.
38.خون بها
39.غریبه ای از واد ی غربت
40.**ستاره های پنهان**
41.همه چیز
42.تک دختر تنها
43.آرزو جوووووووووووووووووووووون
44.سایه
45.دنیای آرزوها
46.ببخشید...من شما رو یه جایی ندیدم؟!
ღ♥ღ47.زیر بارانღ♥ღ
ُ48.ستاره تنها
49.شهر کاغذی
50.نگار خانه من
mahsa_tanha51.
52.@اینجا کسی تنهاست@
53.انتهای دنیا...
54. دختر تنها
55.عشق
56.غزل (دختر تهرونی)
57.دیگه آدم شدم...آرامش واقعی یعنی خدا
58.چشم به راه
59.غزال (آهو)
60.هانی
61.پله پله تا ملاقات خدا
62. * کلبه عشق!*
63.بنده خدا
64.همه جا با من است / معبود من
65.خوسگلترین دختر دنیا
66.قلبهای شکسته
67. جمشید بهترین خواننده
68.لیلی
69.وخدایی که در این نزدیکیست....
70.عاشقانه
71.کلبه ی آفتاب
72. عاشق تنها
o m3l omid73.
74.تنها ترین تنهای عاشق
LoVe AlWaYs WiNs75.
76.جیغ های یه دختر جیغ جیغو!!!!
77.زنگ آخر
i ❤ u78. ســــــــــارینا جون i ❤ u
79....همیشــــــــــــــه باران
ღ80.◄فقط کامران و شادمهرو عشقه►ღ
ღ81. رفیقم خداست ღ
82. ♥★ فکرای من★♥
83.دل نامه
84.کلاس درس قاصدک ها
CЯAZY GIЯLS85.
86.ܓܨ رویـــ♥ـــاهای شیــ♥ـــشه ایܓ
love87.
88.زندگی
Baran & Ensi89.
dania90.l
91.بدون شرح
92.کلبه ی دوستی
davidvilla793.
94.★★★★★❤WelcoMeeee❤★★★★★
95.زنگوله پا
96.یگانه
97.با رویا تا بی نهایت
98.دوست داشــــتنی هـــــــــــــــــــآ
99.یاسوج - پایتخت طبیعت ایران
100. سارا جوووووووووووووووووووووووووووووون
101..صدای بی قراری
102.یک نکته یک دوست2
103.عاشقانه
104.❤★ღقـــــــــــلــــب یـــــــخـــــیღ❤★
sky_girl105.
106......::::: فقط در ایران :::::.....
ADAM LAMBERT(MARYAM107.
108.سرزمین عجایب
109.★ミܓܨپسر....بی....پسرܓܨミ★
110.صداقت
111.این نیز بگذرد...
112.عشق اول
113.(◡‿◡)♀♂دانبِورد کوچولویِ بامِزِِ♂♀(◡‿◡)
114.عشق نا فرجام
115.عاشقانه
116.LOVE
117.وبلاگ عشق
118.ظهوراندیشه
119.قلب یخی
120.فرض محال
121.آلبالوچه
122.GOD&GOD

نویسنده : هاشم : ٧:٤٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۱
Comments نظرات () لینک دائم

فهرست

گل اندام می‌شویم (گل اندام جونم)
معبد روحم را زیبا می کنم (فافا جونم)
روزمره های یک دختر تپل (ماتوشکا جونم)
من میخوام لاغر بشم (سوگند جونم)
ونوس جونم
توئیـــــگی جونم
Mrs.North(نورث جونم)
پَر (شیوا جونم)
ستاره های نقره ای چشمک زن (رها جونم)
میخوام لاغر شم! (عاطفه جونم)
دختـ ـ ـ ـ‌ ـر بارونـ‌‌ــــی... (بارون جونم)
آرزوهام...آرزوهایی که میدونم بهشون میرسم (رویای خوش اندام جونم)
پنجره ای رو به آسمان (شکیبا جونم)
به امید لاغر شدن (ماه بانو جونم)
آغاز یک زندگی جدید (گلابی جونم)
زندگی رژیمی و سالم من (شراره جونم)
موفقیت پیش روست (دریا جونم)
قدرت خواستن و معجزه ی توانستن (پرستو جونم)
من تا عروسی لاغر خواهم شد (سوما جونم)
ورژن جدید من(الماس جونم)
من.زن.مادر.انسان(زیبا جونم)
روزهای زیبای من (سبا جونم)
احساسی بهتر با تناسب اندام (بیتا جونم)
همدلی از همزبانی خوش تر است. (فرح جونم)
نارنج باید خوش اندام شود (نارنج جونم)
رز صورتی (رز جونم)
تولدی دیگر (ترانه جونم)
پیش به سوی آینده (صورتی جونم)
زیبا و دوست داشتنی (ساناز جونم)
فراز و نشیب های زندگی من (بانو جونم)
یک تپل خوشحال (شادین جونم)
سال 89 ... (مرجان جونم)
انگیزه (ففلی جونم)
بادبادک ... ( زی زی جونم )
حرفهای یک سایه (زی زی جونم 2)
گردو (پروا جونم)
شانون در راه زیبایی (شانون جونم)
پری پیکر (سما جونم)
هیچ چیزی خوشمزه تر از احساس لاغری نیست (شادی جونم)
نیروی برتر (نیاز جونم)
مثـل آبنبـات ، شیرین و خوردنـی (آب نبات جونم)
××--کسی با نخوردن نمی میرد--×× (دنیا جونم)
Wanna Be Healthy (جسیکا جونم)
رژیم و موفقیت (شیما جونم)
گل اندام (سامیا جونم)
خواسته هایم برآورده میشوند .(نکست باربی جونم)
45کیلو بار اضافه(شادی جونم)
هدف بزرگ من ...(تلاش جونم)
دلا خوشتیپ میشود(دلا جونم)
بدون اضافه وزن(هما جونم)
سمیرا لاغر میشود(سمیرا جونم)
درد و دل(آقا بهنام)

 

نویسنده : هاشم : ۱:٠٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۱
Comments نظرات () لینک دائم

فهرست

گل اندام می‌شویم (گل اندام جونم)
معبد روحم را زیبا می کنم (فافا جونم)
روزمره های یک دختر تپل (ماتوشکا جونم)
من میخوام لاغر بشم (سوگند جونم)
ونوس جونم
توئیـــــگی جونم
Mrs.North(نورث جونم)
پَر (شیوا جونم)
ستاره های نقره ای چشمک زن (رها جونم)
میخوام لاغر شم! (عاطفه جونم)
دختـ ـ ـ ـ‌ ـر بارونـ‌‌ــــی... (بارون جونم)
آرزوهام...آرزوهایی که میدونم بهشون میرسم (رویای خوش اندام جونم)
پنجره ای رو به آسمان (شکیبا جونم)
به امید لاغر شدن (ماه بانو جونم)
آغاز یک زندگی جدید (گلابی جونم)
زندگی رژیمی و سالم من (شراره جونم)
موفقیت پیش روست (دریا جونم)
قدرت خواستن و معجزه ی توانستن (پرستو جونم)
من تا عروسی لاغر خواهم شد (سوما جونم)
ورژن جدید من(الماس جونم)
من.زن.مادر.انسان(زیبا جونم)
روزهای زیبای من (سبا جونم)
احساسی بهتر با تناسب اندام (بیتا جونم)
همدلی از همزبانی خوش تر است. (فرح جونم)
نارنج باید خوش اندام شود (نارنج جونم)
رز صورتی (رز جونم)
تولدی دیگر (ترانه جونم)
پیش به سوی آینده (صورتی جونم)
زیبا و دوست داشتنی (ساناز جونم)
فراز و نشیب های زندگی من (بانو جونم)
یک تپل خوشحال (شادین جونم)
سال 89 ... (مرجان جونم)
انگیزه (ففلی جونم)
بادبادک ... ( زی زی جونم )
حرفهای یک سایه (زی زی جونم 2)
گردو (پروا جونم)
شانون در راه زیبایی (شانون جونم)
پری پیکر (سما جونم)
هیچ چیزی خوشمزه تر از احساس لاغری نیست (شادی جونم)
نیروی برتر (نیاز جونم)
مثـل آبنبـات ، شیرین و خوردنـی (آب نبات جونم)
××--کسی با نخوردن نمی میرد--×× (دنیا جونم)
Wanna Be Healthy (جسیکا جونم)
رژیم و موفقیت (شیما جونم)
گل اندام (سامیا جونم)
خواسته هایم برآورده میشوند .(نکست باربی جونم)
45کیلو بار اضافه(شادی جونم)
هدف بزرگ من ...(تلاش جونم)
دلا خوشتیپ میشود(دلا جونم)
بدون اضافه وزن(هما جونم)
سمیرا لاغر میشود(سمیرا جونم)
درد و دل(آقا بهنام)

 

نویسنده : هاشم : ۱:٠٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۱
Comments نظرات () لینک دائم