زیتون(روان شناسی ازدواج)

گیرائی چشم درخواستگاری

 

بسم الله الرحمن الرحیم

شکل پیشانی در زیبایی صورت تأثیر فراوانی دارد زنانیکه دارای پیشانی بر آمده یا فرو رفته اند نمی توانند مردانرا به طرف خود بکشانند بر عکس آنهاییکه دارای پیشانی بلند و براقند بیشتر جالب توجهند.(براق بودن باخوردن غذای سازگارباکبد(طبع)بروزمیکندافرادیکه ناسازگارباکبد غذامیخورند غیربراقند گاه مات وگاه تیره اند]

چشم وابرو- چشم و ابرو در مغلوب کردن مرد بسیار مؤثر است زنانیکه چشم زیبا دارند جاذبه جنسیشان زیاد تر است اگر صورت هم چندان زیبا نباشد زیبایی چشم آنرا تحت الشعاع قرار میدهد زنانیکه دارای چشمانی زیبا هستند در نبرد جنسی فاتحند چون چشم زیبا نگاهش آتشین است و نگاه آتشین مغناطیس جنسی است که فلز مرد را بسوی خود می کشاند.

زیبایی چشم بیشتر بسته به مژگانست زنانیکه مژگان بلندی دارند اغلب چشمشان زیباست و شانس بیشتری در غلبه بر مردان دارند ابرو نیز مانند مژگان در زیبایی تأثیر فراوان دارد و می توان آنرا معاون زیبایی چشم دانست.

ابروانی که کشیده و کمانی باشد بیشتر جالب توجه است و چشم را روحدار می نماید پر پشتی ابرو نیز در زیبایی چشم تأثیر به سزایی دارد.

گونه- گونه نیز از نقاط حساسه ای در بدن زن است در قدیم بیشتر گونه ها را می بوسیدند ولی امروزه بوسه از لب برداشته می شود هنوز هم اغلب مردان گونه زنانرا می بوسند گونه به دو دسته است برجسته و گود دیده می شود.

گونه برجسته علامت شهوت وسلامت میل جنسی است و گونه فرو رفته علامت هوش است چروک شدن گونه ها از زیبایی صورت می کاهد و لطمه ی زیادی به جلب نظر مردان می زند گونه قرمز بیشتر تحریک می کند و در زیبایی صورت تأثیر زیادی دارد.

نبودن دندان آسیا اغلب باعث چروک شدن گونه ها می گردد به همین سبب زنان باید در نگهداری دندانها مخصوصاً آسیاب دقت فراوان کنند زیرا در زیبایی صورت و بالاخره نظر مردان بسیار مؤثر است.

لب- لب عضو مؤثری است زنهایی که لب های قشنگ و دهان کوچک دارند بیش از دیگران در موقع عمل مرد را محظوظ میدارند.

لب نباید زیاد نازک باشد زیرا لب نازک نمی تواند جذب مرد گردد و بوسه از آن زیاد لذت بخش نیست بر عکس زنانیکه لب کلفت دارند مرد را بیشتر تحریک می کنند و بوسه از آنها بیشتر لذت دارد.

شعرا و نویسندگان در وصف لب اشعار و مقالاتی سروده و نوشته اند زیرا لب همواره عامل جذبه و حرارت بوده است.

مو- مو در زیبایی اندام زن مخصوصاً صورتش نقش مؤثری دارد و اگر برداشته شود زیبایی زن به کلی از میان می رود.

موی زیبا مرد را بیش از هر چیز مهار می کند و بدست زن می سپارد کسانیکه فاقد موهای زیبا هستند همیشه در مسابقه عشق می بازند و جایشان را زنان زیبا مو می گیرند مو اگر طلایی باشد در مرد اثر می بخشد و مرد را بیشتر مجذوب زن می سازد مثلی است معروف که میگویند مردها مو طلاییها را دوست دارند!

زیادی و بلندی مو به زیبایی می افزاید و زن را جذاب تر می سازد زنان بایستی موی سر خود را همیشه تمیز و شفاف نگاهدارند و با استعمال ادویه و شامپوهای گوناگون از ریزش و خرابی آن جلوگیری نمایند مو در زنان بایستی با لباس و آرایش صورت تناسب داشته باشد زنانیکه دارای موی بورند بدنشان خوشبوتر از زنان مو خرمایی است و بایستی عطر کمتری استعمال کنند ولی آنهاییکه دارای موی خرماییند بایستی عطر زیادتری استعمال کنند تا جبران کمبود بوی خوش را بکند و حساسیتشان فزونی یابد.

زنان مو بور با لباس مشکی و زنان مو خرمایی با لباس سفید زیباترند اگر زنان طالب جلب نظر مردانند بایستی موقع خرید لباس رنگ آنرا طوری انتخاب کنند که با مویشان تناسب داشته باشد و به زیباییشان لطمه وارد نیاورد.

از قدیم به موی زیبا زیاد اهمیت میدادهاند و در وصف گیسوان پر پشت و زیبا مدیحه سرایی کرده اند.

پستان نیز یکی از نقاط حساسه بدن زنست چهل درصد تحریک مرد به علت پستان زنست.

چنانچه پستان برجسته و زیبا باشد مرد را از خود بیخود می کند ولی اگر چروکیده باشد مرد را منزجر و سرد می سازد.

اگر پستان زیاد سخت بسته شود حالت بدی پیدا می کند و نمی تواند جذب مرد گردد ولی چنانچه صحیح شود در مرد اثر مطلوبی می کند و او را از حال عادی خارج می نماید به محض برخورد دست مرد به پستان دختر لرزشی در بدنش تولید می شود و در حالتی میان انزجار و لذت می یابد ولی اگر همین عمل را با پستان زنی انجام دهد مثل حالت اول تحریک نمی شود

------------------

منبع:female-love.blogfa.com

female-love.blogfa.com/post-130.aspx

 


نویسنده : هاشم : ۱٢:۱٢ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٩/۱۱/٥
Comments نظرات () لینک دائم