زیتون(روان شناسی ازدواج)

تاسیس دانشگاه خنده درشهربانگالورهند

 

بسم الله الرحمن الرحیم

خنده درمانی یک گرایش ازروان شناسی است شیرخواران روزی 400مرتبه می خندند اگربزرگسالان نیزهرروزبخندند مانندشیرخواران سالم خواهندبودهرچندنمی توانندبه اندازه آنهابخندندهندی ها خوش رنگ ترین لباس رنگ روشن رامی پوشند که یک خلاقیت وهنرروان شناسانه آنهاست خنده نیزمکمل خوبی برای آن لباس است درنتیجه مانندایرانی ها عصبی نیستند :

ایسنا: در این دانشگاه نیازی نیست برای امتحانات از خواب خود بزنید و در عوض یاد می‌گیرید که چگونه بی خوابی‌تان را معالجه کنید.

به گفته مسوولان هندی به زودی چنین دانشگاهی در حومه شهر بانگالور در هند تاسیس خواهد شد.

بنابراین گزارش، شهر بانگالور به دلیل اینکه مقر تعداد زیادی از شرکت‌ها و سازمان‌های فناوری اطلاعات است و زنان و مردان جوان بسیاری ساعات طولانی و پر استرس را در این مراکز مشغول به کار هستند، به عنوان پایتخت فناوری هند شناخته شده است.

به گزارش روزنامه تایمز آوایندیا،‌ با توجه به تمام این ویژگی‌های شهر بانگالور اولین دانشگاه خنده در این شهر افتتاح خواهد شد و در آن به دانشجویان آموخته می‌شود که بخندند و به شیوه‌ای مناسب نفس بکشند تا از سلامت جسمی و ذهنی بیشتری بهره مند شوند.

اگر تمام مراحل افتتاح دانشگاه طبق برنامه پیش رود، این مجمع دانشگاهی بین آوریل تا ماه مه سال 2011 میلادی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

تصور کنید در دانشگاهی مشغول به تحصیل هستید که در آنجا به عنوان واحد درسی به جای ورق زدن و حفظ کردن جزوات و کتب درسی به شما می‌آموزند که چگونه لبخند بزنید و یاد می‌دهند که به جای ثروت و رفاه، سلامتی کسب کنید.

خبرخونه 2دی89

نویسنده : هاشم : ۳:۱٢ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱۱/٢٧
Comments نظرات () لینک دائم