زیتون(روان شناسی ازدواج)

آمار 10ماه سال 1390مرگ 695نفر براثر گارگرفتگی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرد در ۱۰‌ماهه سال‌جاری حدود ۷۰۰ شهروند جان خود را بر اثر استشمام گاز منوکسیدکربن از دست دادند که نسبت به سال گذشته افزایش ۴۰درصدی داشته است.
سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرد: «در ۱۰ماهه امسال ۶۹۵ نفر بر اثر مسمومیت با گاز منوکسیدکربن در کشور جان خود را از دست دادند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که تعداد فوتی‌های ناشی از گازگرفتگی ۴۹۷ نفر بوده، ۸/۳۹درصد بیشتر شده است.» بر اساس این گزارش از کل فوتی‌های ناشی از مسمومیت با منوکسیدکربن در ۱۰ماهه امسال، ۵۰۱ نفر مرد و ۱۹۴ نفر زن بودند. همچنین بیشترین مرگ ناشی از مسمومیت با گاز با ۱۴۵ نفر در آذر امسال و کمترین آن با ۱۲ نفر در شهریورماه ثبت شده است.
گفتنی است در ۱۰ماهه امسال به ترتیب استان‌های تهران با ۱۸۶ مورد، خراسان رضوی با ۶۸ مورد و آذربایجان شرقی با ۵۸ مورد بیشترین و استان‌های خراسان جنوبی و کهگیلویه و بویراحمد هر کدام با یک مورد کمترین آمار مرگ ناشی از مسمومیت با گاز منوکسیدکربن را به خود اختصاص داده‌اند. این در حالی است که در این مدت استان‌های هرمزگان و بوشهر هیچ مورد مرگ ناشی از مسمومیت با گاز نداشته‌اند.

نویسنده : هاشم : ٢:٢۸ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱٢/۱٤
Comments نظرات () لینک دائم