زیتون(روان شناسی ازدواج)

کلنیک رایگان مشاوره حقوقی دانشگاه مفیدقم 3و2و 02512925761

 

محمد مهدی مقدادی امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در قم گفت: این وکلا به منظور کمک به مردم نسبت به ارائه خدمات حقوقی ، در این کلینیک خدمات رایگان ارائه میدهند.

وی با بیان اینکه برخی از وکلا در کلینیک حقوقی حضور فعالی دارند، تصریح کرد: 18 نفر از وکلایی که هر کدام در رشته‌ای خاص فعالیت دارند به صورت دائم با این کلینیک همکاری دارند.

مدیر کلینیک حقوقی دانشگاه مفید قم با بیان اینکه تمام خدمات و مشاوره‌های حقوقی در این مرکز به صورت رایگان انجام می‌شود، گفت: در طول هفته از شنبه تا چهار‌شنبه در امور حقوق خانواده، کیفری، ثبت، کار و کودک مشاوره حقوقی ارائه می‌دهند.

وی با اشاره به تبیین موضوعات مشاوره حقوق خانواده تصریح کرد: مردم می‌توانند با مراجعه حضوری و تماس غیر حضوری در زمینه‌های ازدواج،‌ طلاق، حقوق و تکالیف زوجین،‌حقوق زن و حضانت فرزند از وکلا و مشاورین حقوقی کمک بگیرند.

مقدادی اضافه کرد: هر یک از وکلایی که در این کلینیک برای خدمت رسانی به مردم حضور پیدا می‌کنند علاوه بر تخصصی که دارند به مشکلات مردم در امور حقوق خانواده نیز رسیدگی می‌کنند.

وی با بیان اینکه مردم می‌توانند در طول هفته از مشاوره‌های حقوقی در این کلینیک بهره‌مند شوند، گفت: وکلا و مشاورین حقوقی روزهای شنبه و سه شنبه از ساعت 9 تا 13 در امور خانواده و حقوق کیفری به مردم خدمات‌رسانی می‌کنند.

عضو هیئت علمی دانشگاه مفید قم گفت: مردم می‌توانند روزهای یکشنبه در امور ثبتی و حقوق خانواده از کارشناسان متخصص حقوق در ساعت 9 تا 11 مشاوره بگیرند.

وی افزود: وکلای متخصص در روزهای دوشنبه از ساعت 9 تا 13 به بررسی راهکارهای رسیدگی به مشکلات مردم در زمینه حقوق کار می‌پردازند.

مقدادی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات خانوادگی منشأ روانی دارد و با مشاوره‌های روانپزشکی برطرف می‌شود، خاطرنشان کرد: روزهای چهارشنبه از ساعت 9 تا 12 مشاوره روانشناسی و خانواده به مردم ارائه می‌شود.

نویسنده : هاشم : ۱٠:۱٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/٢/۱٤
Comments نظرات () لینک دائم