زیتون(روان شناسی ازدواج)

پاداش کارشرافتمندانه روفتگربجنورد

داریوش مهرجویی کارگردان فیلم «نارنجی‌پوش» با اهدای ۱۰ میلیون ریال از احمد ربانی رفتگری که یک میلیارد تومان را بعد از پیدا کردن به صاحبش برگرداند، تقدیر کرد.

مهرجویی در مراسم تقدیری که با حضور سازندگان فیلم نارنجی پوش، در سینما آزادی برگزار شد، گفت: «این ۱۰ میلیون ریال تحفه ناقابلی است که از طرف عوامل فیلم تقدیم ایشان می‌کنم. امیدوارم همه نارنجی‌پوش‌ها و مردم از این رفتگر یاد بگیرند.»

وی ادامه داد: «برای من بسیار عجیب است که در مقابل فداکاری این فرد، صاحب پول، تنها مبلغ ناچیز ۲۰۰ هزار تومان برای این کار بزرگ پرداخت کرده است. پیشنهاد شد که مردم یک حساب بانکی برای این رفتگر فداکار باز کنند و اگر این کار انجام شود من اولین کسی هستم که به این حساب کمک می‌کنم.»

به گزارش خبرآنلاین، مهرجویی درباره احمد ربانی، گفت: «کار این رفتگر فداکار، کاری شرافت‌مندانه بود و امیدوارم همه دزدان و کلاهبرداران، شرافت را از این فرد پاک و صادق یاد بگیرند. من به آقای ربانی مرحبا می‌گویم، در شرایط کنونی که همه دچار مشکلات مالی هستند و ایشان هم درآمد زیادی ندارد، این کار بسیار قابل ستایش است. ایشان نارنجی‌پوشی شریف هستند.»

 اقدام شایسته اعضای شورای شهرتهران درتقدیرازروفتگر شهربجنورد

نویسنده : هاشم : ۱٢:٢۳ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/٢/۱٦
Comments نظرات () لینک دائم