زیتون(روان شناسی ازدواج)

دوره عقدبستگی

بسم الله الرحمن الرحیم

پرید عقدبستگی ازجهاتی قابل بررسی است این دوره که اززمان خواندن صیغه عقد بین عروس وداماد شروع وتا شب زفاف (عروسی) طول می کشد بهترین دوره برای خانم هاست آنها هم آغوشی راکه این دوره مختص آن است بر همبستری که در دوره عروسی رخ میدهد ترجیح میدهند در دوره عروسی زنان برای رسیدن به ارگاسم تقلای زیادی می کنند که خیس عرق میشوند و عین ماهی لغزنده داخل دودست همسرانشون می شوند تا به ارگاسم واوج لذت جنسی برسند ومقاربتشون لذت دارودلپذیرشود ومورد پسند آنها قراربگیرد ، ازطرفی مرد خسته میشود وخوابش می برد وادامه هم آغوشی‌مقدورنیست حتی برخی اوقات براثر نرسیدن به انزال خانم هاخون درلگن آنها جمع شده وسبب کمردرد آنها می شود اما دردوره عقدبستگی این زحمت را ندارند بلکه فارغ البال از نزدیکی اند درنتیجه دریک روزکه باهم هستند ده ها بار زن را بر اثر مکیدن ومالیدن ودرآغوش گرفتن به اوج لذت می رساند وغرق خوشی وطراوت می نماید. درمسیری می رفتم یک جوان را سوارکردم گفت دوست دختری داشتم التماس میکرد اوراببوسم چون نامحرم بود نمی خواستم حالاکه شما گفتید روان شناسی خانم راکه تمایلشان به بوسیده شدن  ودرآغوش کشیده شدن است متوجه شدم.

 درزندگی برخی معصومین این دوره یک ماه ذکرشده  است . اما رابطه تا شب عروسی قید نشده است .  برخی مناطق ایران این دوره را ندارند . برخی مناطق این دوره حدود یک سال ودربرخی بطورمعمول دوسال است اما دربین اقشاردانشجو به بیش از دوسال هم میکشد فامیل دوری داریم که درسن 9سالگی عقد بسته و19سالگی عروسی کرده که ده سال طول کشیده است اما درچند سال اول عقدبستگی دیدارداشته اند اما هم آغوشی نداشته اند. بطورمعمول الان که هزینه های مسکن سرسام آورشده وبه تعبیر خانم ابتکار ازدواج مثل رفتن به فضا شده درحالیکه جوانان به دولت نهم رأی دادند تا امکان ازدواج آنها فراهم شود اما  بالعکس شده است .

ازاینها که بگذریم تبعات منفی دوره عقدبستگی درحامله شدن دختران است که یکی ازدوستان بسیجی جبهه ای اخیرا دخترش دراین دوره حامله شده که صبرکردند بچه به دنیا آمد ودخترش به علت این بی حرمتی طلاق گرفت وبچه را به پدرش داد گاها افراد به علت حامله شدن سریع زمان عروسی را پیش می اندازند عالم محل می گفت این هتک حرمت است که زن درخانه پدرش دراین دوره حامله شود ونباید چنین اتفاقی بیفتد .برخی دراین مدت به تجاربی می‌ رسند وبه علت تفاوتهای خلقی ازهم جدامی شوند طلاق های اینچنینی کم نیست برخی به نتیجه می رسند که شوهرانشون دچار اختلال نعوظ است ونمی تواند مقاربت ونزدیکی داشته باشد طلاق می گیرند برخی درتصادفات شوهرانشان را ازدست میدهند که دچارمشکل حقوقی ارث می گردند هزینه های این دوره گزاف است که برای مردان به بهانه های اعیاد وجشن تولد خود ومامان ها وخواهران وبرادران زیاد است ولی لذت جوئی آن سبب میشود تلخی هزینه ها فراموش گردد.با همه این مسائل وکام جوئی ها هردو طرف دراین دوره کم تجربه هستند وخجالت می کشندکه سوالی درمورد روابط جنسی ازکسی داشته باشند که اینترنت امروزه این معضل را با سرچ کردن سوال مورد نیاز حل کرده است اماهمه به آن دسترسی ندارند ویا نمی دانند چطوراستفاده کنند چه کلماتی را سرچ کنند. زمانی به یک موضوع پی می برند که فرصت به پایان رسیده ودوره عروسی ودلبری آغازشده است وغیرازمعاشقه ولب گرفتن وبوسیدن ولیسیدن ومکیدن لذت دیگری ازهم نبرده اند.بخصوص اینکه دراین دوره که باید فرهنگ روابط جنسی شان را پایه  گذاری کنند تا بعد ازعروسی زندگی لذت بخش ترباشد اما معکوس می شود چون برخی شب عروسی به علت  ناواردی سبب می شوند که همسرشان ازمقاربت اولیه خاطره خوشی نداشته باشد وهمیشه با اکراه به این مسئله تن دهد . برخی نکات را نویسنده وبلاگ شادابی(لینک است) که تخصصش روان شناسی سکسولوژی است نوشته که قابل استفاده دردوره نامزدی(عقدبستگی) می باشد:*س ک س دهانی با زن *«هیچ چیز برای زن شگفت انگیزتر از خوردن اندام جنسی او نیست. این عمل موجب میشود تا او احساس عشق وسکس داشته ودیوانه وار به ارگاسم برسد. بسیاری از خانم ها حتی آنرا به نزدیکی با مرد هم ترجیح میدهند. اگر شما فقط کمی در این باره اشتیاق نشان دهید آنگاه درنظر اویک عاشق افسانه ای بنظر خواهید آمد.

مردها نسبت به ارگان جنسی زن یک احساس عجیب علاقه و تنفر همزمان دارند. بیشتر مردها رغبتی به اینکه سر خویش را مقابل کس همسرشان پایین بیاورند نداشته و حتی ممکن است از آن بیزار باشند! خیلی از زنها این نکته را میدانند و به همین جهت از لذت سکس دهانی محروم هستند. برای یک زن هیچ چیز تحریک کننده تر از آن نیست که مرد طعم کس او را خوشمزه بداند!!

خوشایندترین چیز برای یک زن آن است که مردی با انگشت او را تحریک کند لیس بزند برای اینکه از چشیدن طعم کس بدتان نیاید ابتدا با هم یک دوش بگیرید بدنتان را صابون بزنید و به هم بمالید. بعد فرج و لبهای آنرا باز کرده و کلیتوریس را با ملایمت بشویید. دست صابونی خود را پایین تر برده و باسن او را نوازش کنید تا لذت ببرد. مراقب باشید انگشت صابونی را وارد واژن نکنید. بعد از شستن دست یک یا دو انگشت را [اگرعروسی کرده اید]وارد واژن کرده و دایره وار بچرخانید درست مثل وقتی که داخل یک لیوان را می شویید. آیا لذتبخش نبود؟ حال میتوانید زبانتان را با خیال راحت هرجا که دوست دارید بفرستید.

 

وضعیت های انجام س ک س دهانی:

زن به پشت خوابیده بین پاهای او دراز بکشید و پاهایش را روی شانه تان بگذارید. یا اینکه او روی لبه تخت بنشیند و شما مقابل او روی زمین زانو بزنید. یک راه دیگر اینست که او پاهایش را دو طرف سرتان بازکند و تقریبا" روی صورت شما بنشیند. (در این حالت صورتتان خیلی خیس خواهد شد)حالتهای متعدد دیگری برای فشار دادن صورت شما روی کس وجود دارد که میتوانید بسته به سلیقه خود آنهارا امتحان کنید.

 

یکی از بهترین وضعیتها برای س ک س دهانی حالت 69 است. وقتی زن به حالت وارونه روی شما قرار بگیرد میتوانید هر دو یکدیگر را تحریک کنید و از زبان و دستتان همراه هم استفاده کنید. گاهی میتوانید در این وضعیت جای خود را با یکدیگر عوض کنید. وضعیت 69 را میتوان بصورت: مرد در بالا زن در بالا یا پهلو به پهلو انجام داد. خیلی از زوجها راحتتر هستند تا سکس دهانی را در حالتی که به پهلو کنار یکدیگر خوابیده اندانجام دهند. بعضی از خانمها علاقه دارند تا در همه این وضعیت ها س ک س دهانی داشته و لیسیده شوند. عده ای در حالتی که مرد در بالاباشد احساس خفگی میکنند. هر چند در این حالت زن میتواند به راحتی سرآلت را در بمک گیرد و لذت ببرد!

 

نحوه انجام:

در واقع کلیتوریس مهمترین اندام جنسی زن است. بدون توجه کافی به کلیتوریس زن هیچ لذتی از سکس نمیبرد. خانمها در مورد تحریک کلیتوریس شان احساس و درک متفاوتی دارند. عده ای عاشق آن هستند که کلیتوریس شان به سختی مکیده شود ولی ممکن است این کار برای بعضی دردناک باشد. تحریک با زبان لیسیدن و مکیدن ورودی واژن زن را به اوج آسمان میبرد.

لیسیدن را از واژن شروع و به سمت کلیتوریس بروید. در یک طرف لب بزرگ و کوچک واژن را با دو لبتان بگیرید زبان خود را شل کرده بین آن دو بکشید. سپس زبان را داخل واژن برده و موقع بیرون آوردن به دورادور آن بکشید.

اینک لب خارجی را با دست کشیده و با زبان به آن محکم ضربه بزنید. بعد زبان را کاملا" روی آن کشیده و دوباره به سوی کلیتوریس برگردید. انجام این عمل زن را از خود بیخود کرده و حتی ممکن است به ارگاسم برساند.

حال کلیتوریس را به دهان برده و خیلی کوتاه و سریع بمکید و با زبان به اطراف آن ضربه بزنید. گاهی در همین موقع فرو کردن انگشت در واژن میتواند باعث ارگاسم شدیدی شود. اگر این عمل را در وضعیت 69 انجام دهید لذت زیادی خواهد داشت.

بهترین راه به ارگاسم رساندن زن از طریق س ک س دهانی استفاده از ضربات ریتمیک و پشت سر هم زبان به کلیتوریس است.

خیلی از مردها دوست دارند صورت خود را لای پای زن برده و با لیسیدن کس او عشق را ابراز کنند . گاهی انجام این عمل مرد را هم بیشتر تحریک کرده و موجب می شود او در مراحل بعدی سکس لذت بیشتری ببرد.

برای اینکه طعم و بوی دستگاه تناسلی زن برای شما آزار دهنده نباشد، بهتر است ابتدا با هم به حمام رفته و ضمن عشق بازی موهای آنرا تراشیده و یکدیگر را با صابون بشویید. بعضی از زنها ترجیح میدهند قبل از سکس دهانی مورد نوازش و معاشقه قرار بگیرند.

بهتراست برای شروع مقابل هم نشسته و یکدیگر را ببوسید. سپس با نوازش نقاط حساس بدن اورا تحریک کنید. بتدریج دست خود را پایین برده و رانها و بعد از آن ناحیه تناسلی را بمالید. اگر این عمل را خوب انجام دهید همسر شما برای س ک س دهانی کاملا" آماده شده و حتی ممکن است با دست خودش سر شما را به سمت پایین ببرد!

روش انجام:

1- زبان خود را دور کلیتوریس بکشید.

2- کلیتوریس را با لبتان بمکید.

3- زبان خودرا به شکل عدد 8 دور کلیتوریس و لبهای واژن بکشید.

4- با زبان خود به آهستگی به کلیتوریس ضربه بزنید.

5- زبان خودرا داخل واژن برده و درون آن بچرخانید.

این مقاله توسط یک زن به نامKoi نوشته شده است. وازوبلاگ شادابی کپی شده است.

داستان

نویسنده : هاشم : ۱٢:۳۱ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٩/۱۱/٥
Comments نظرات () لینک دائم