زیتون(روان شناسی ازدواج)

همسرخوب

بسم الله الرحمن الرحیم

وبلاگ همسرخوب که لینک است نویسنده اش چندسال است آن رارهاکرده ،چون ممکن است مثل سایروبلاگهاحذف شود مطالبش اینجادرمنتشرمیگرددتاقابل استفاده باشدانشاالله

هر سوالی که در مورد مسائل آموزش داده شده و یا مسائل دیگه در رابطه با موضوع سایت دارید میتونید از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید ویا اگر از خواندن آن توسط دیگران ناراحت نمیشوید در قسمت نظرها قرار دهید

در انتها از شما خواهش میکنیم با نظرات سازنده ی خود ما را در بهتر کردن مطالب و محتوای سایت یاری کنید.

E-Mail : hamsare_khoob@yahoo.com

نوازش

از لذت بخش ترین و زیبا ترین اوقات یک زندگی مشترک زمانی است که همسر تان را نوازش می کنید. بی شک لذت چنین احساسی قابل مقایسه با لذت هم آغوشی نیست با این وجود بسیار تاثیر گذار تر است. اگر تا کنون امتحان نکرده اید اکنون زمان مناسبی است تا این لذت را در یابید.

هر زمانی از روز که باشد و در حال هر کاری که باشید فرقی ندارد. به آرامی همسر تان را نوازش کنید و در این نوازش تمام تلاش تان بر آن باشد که همسر تان لذت بیشتری ببرد اینگونه مطمئن باشید لذت بیشتری نصیب خودتان خواهد شد.

یکی از دلچسب ترین حالتها " حالت قاشق " نام دارد. در این حالت هر دو نفر به پهلو دراز میکشند به طوری که پشت نفر جلو با سینه نفر عقب تماس داشته باشد. معمولا زنان بیشتر تمایل دارند که نفر جلو باشند. در این حالت مرد میتواند یک دست را مانند بالش در زیر سر همسرش قرار دهد و با دست دیگر همسرش را نوازش کند و پای بالا را بر روی پای همسرش قرار دهد زن نیز با دستان آزادش می تواند دست و ران پای مرد را نوازش کند.

از حالات بسیار مورد علاقه همسران حالتی است که زن در آغوش مرد بنشیند به طوری که پشت زن با سینه مرد در تماس باشد و مرد دستان اش را مانند حلقه ای به دور همسرش قرار دهد. در این حالت زن احساس امنیت بسیار دلچسبی دارد و هر دو می تواند به آرامی با صورت شان صورت طرف مقابل را نوازش کنند و یا همدیگر را ببوسند. از حالات دلچسب دیگر میتوان به حالتی مشابه حالت اول اشاره کرد با این تفاوت که در این مورد هر دو نفر رو در رو قرار دارند. این حالت دلچسب تر از دو حالت قبل است با این وجود چون حالت اول برای خوابیدن بسیار لذت بخش تر است طرفداران بیشتری دارد. به یاد داشته باشید که " حالت مناسب " یک قانون نیست و بسته به نظر شما و همسر تان می تواند هر حالتی که در آن احساس آرامش می کنید حالت مناسب تلقی شود.آقایان فراموش نکنید که همسران تان از اینکه شما او را در آغوش بگیرید بیش از هر چیز دیگری لذت می برند و احساس آرامش و امنیت می کنند.خانمها فراموش نکنید که همسران تان نیز گاهی نیاز دارند شما آنها را در آغوش بگیرید و آنها در پناه دستان شما بیارامند

نیروی فکر/هم آغوشی زمانی کامل خواهد بود که مغز به اندازه بدن در تلاش باشد. در همنگام هم آغوشی به همسر خود بیاندیشید و با خود بیاندیشید که دوست دارید چگونه با او هم آغوش شوید. خواهید دید که لذت هم آغوشی تان بیشتر خواهد شد. در طول روز زمان کافی را به همسرتان اختصاص دهید کنار او بنشینید و او را در آغوش بگیرید و نوازش کنید( مردان نیز از بودن در آغوش زنان لذت میبرند از آنها دریغ نکنید ). همسرتان را ببوسید و مرتبا به او بگویید که تا چه حد او را دوست دارید. نقاط حساس بدن همسرتان را نوازش کنید و از او بخواهید لذت بخشترین نقطه را به شما نشان دهد.برای او از خود و از بدنتان بگویید از حالاتی که در طول روز دارید و زمانهایی که به او نیاز داشته اید. در مقابل همسرتان به آرامی لباسهایتان را در آورید و با بدن خود بازی کنید و به یاد داشته باشید که هم آغوشی هر چه غافلگیرانه تر باشد لذت بخش تر است

نقطه جی/این محل تحریک پذیر ترین نقطه جنسی در بدن زنان است به طوری که با فشاری کافی در محل دقیق زن به ارگاسم میرسد. معمولا زنان خود به تنهایی قادر نیستند با انگشتشان در محل دقیق این نقطه و یا با فشار کافی آن را بفشارند بنابر این توصیه میشوند مرد این لذت را برای همسرش به ارمغان بیاورد.به یاد داشته باشید که فشار کنترل نشده و بیش از حد میتواند صدمات زیادی در پی داشته باشد.

حالت 69//این روش بارها و بارها آزمایش خود را با موفقیت گذرانده. در این روش که یکی از بهترین حالات برای سکس دهانی محسوب میشود زن و مرد بر خلاف جهت یکدیگر بر روی هم قرار میگیرند به شکلی که آلت تناسلی هر یک مقابل صورت دیگری قرار گیرد.

همسران این حالت را بسیار می پسندند چرا که هر یک از دو طرف زمانی که به لحظه انزال نزدیکتر میشوند سرعت خود را افزایش میدهند و طرف مقابل را نیز به آن لحظه نزدیکتر میکنند از این رو در واقع هر یک برای رسیدن به ارگاسم می بایست طرف مقابل را از لذت بیشتری بهره مند کند.

راه های اصلی انتقال ایدزیکی از مسائلی که ذهن بسیاری را به خود مشغول ساخته و جامعه ما نیز با آن دست و پنجه نرم می کند بیماری ایدز و ویروس حقیری است به نام اچ-آی-وی.

در این جا می خواهیم موارد انتقال این ویروس را از نظر اهمیت طبقه بندی کنیم:راههای انتقال با درجه ریسک بسیار بالا :

1- مقاربت جنسی از راه مهبل بدون استفاده از کاندوم./2- مقاربت جنسی از راه مقعد بدون استفاده از کاندوم./3- سکس دهانی توسط زن برای مرد خصوصا اگر به همراه ارگاسم مرد باشد./4- هرگونه فعالیت جنسی که موجب خونریزی شود./5- استفاده مشترک از آلات مقاربت مانند کاندوم و ویبراتور./6- فرو بردن انگشتان یا دست در مقعد./7- استفاده از هر وسیله ای که خون آلوده را به هر طریقی وارد بدن شما کند مانند سرنگ مشترک/راههای انتقال با درجه ریسک محدود :

1- مقاربت جنسی از راه مهبل با استفاده از کاندوم.2- بوسه و یا هر عمل عاشقانه ای که سبب شکافته شدن و یا کشیدگی شدید پوست شود.3- بوسیدن و یا لیسیدن مقعد.4- هر گونه فعالیت جنسی که منجر به دفع ادرار شود.5- بوسه ی دهان به دهان اگر هر یک از طرفین دارای جراحت لثه ای و یا تبخال باشند.6- سکس دهانی توسط مرد برای زن حتی اگر همراه با محافظهای پلاستیکی باشد.7- سکس دهانی توسط زن برای مرد به همراه کاندوم.

موارد بدون خطر:

1- بوسه های خشک2- بوسه ی دهان به دهان اگر هیچ یک از طرفین دارای جراحت لثه ای و یا تبخال نباشند.3- شبیه سازی مهبل با دست توسط هر یک از طرفین.4- خود ارضایی5- گزیده شدن توسط حشرات خونخوار6- استفاده از توالت های فرنگی7- شنا در استخر8- استفاده از رختخواب و حوله دیگران9- بلعیدن بزاق دهان دیگری به شرط آنکه هیچ یک از شما جراحت دهانی نداشته باشید10- عطسه11- روبوسی12- دست دادن – نوازش کردن و در آغوش گرفتن13- استفاده از لیوان و یا کارد و چنگال مشترک14- خون دادن به شرط تمیز بودن سوزن

ویروس ایدز خارج از بدن انسان نمیتواند مدت زیادی به حیات خود ادامه دهد.بخاطر داشته باشید که ویروس ایدز بسیار حقیر است و با کمی احتیاط از سوی شما راه ورودی به بدنتان نخواهد یافت. ضمنا مبتلایان به ایدز مانند مردم عادی هستند نباید با آنها مانند مجرمان یا حتی بیماران رفتار کرد.

حمام بوسه زوجهایی که تا کنون سکس دهانی را تجربه نکرده اند بهتر است قبل از رو آوردن به سکس دهانی لحظات لذت بخش "حمام بوسه" را تجربه کنند. تنها کاری که باید بکنید این است که از همسرتان بخواهید در جای راحتی بیارامد سپس از صورت او شروع به بوسیدن و لیسیدن کنید . او ج لذت زمانی است که قبل از این عمل هر دو بدن خود را با آب گرم به خوبی شسته باشید.لذت "حمام بوسه" وصف ناشدنی است. آن را یکبار تجربه کنید خواهید دید که به مراتب همبستری را بسیار دوست داشتنی تر خواهد کرد. هیچ وقت دیر نیست حتی اگر سکس دهانی را تجربه کرده اید لا اقل یکبار "حمام بوسه" را بیازمایید پشیمان نخواهید شد.

روش نه گانه روشی که امروز میخواهیم به شما معرفی کنیم "نه گانه(9 گانه)" نام دارد و روشی است که کاملا بر مبنای علمی بنیانگذاری شده است ولی متاسفانه کمتر از 1% افراد جامعه از آن مطلع اند. در این روش همانگونه که از نام روش بر میاید 9 مرحله وجود دارد به شرح زیر:

1- نوک آلت مرد تا ختنه گاه در مهبل وارد میشود و سپس به بیرون کشیده میشود. این عمل را 9 بار تکرار کنید. و بار دهم تمام آلت را وارد مهبل کنید.2- حال پس از 8 بار ورود سر آلت به مهبل 2 بار تمام آلت را وارد مهبل کنید.3- 7 بار سر آلت 3 بار تمام آلت./4-6 بار سر آلت 4 بار تمام آلت./5-5 بار سر آلت 5 بار تمام آلت./6-4 بار سر آلت 6 بار تمام آلت./7-3 بار سر آلت 7 بار تمام آلت./8-2 بار سر آلت 8 بار تمام آلت./9- و بالاخره .1 بار سر آلت 9 بار تمام آلت.

همانطور که مشاهده نمودید در این روش 90+10 ضربه زده میشود. و فرکانس ضربات مرتبا از ضربات سطحی به ضربات عمیق تر تغییر میکند. شاید در نگاه اول این روش مفید به نظر نیاید ولی به یاد داشته باشید تنها با تجربه میتوان لذت هم آغوشی را چشید

خونریزی رحم . هنگامی که شاهد خونریزی خارج از زمان و یا غیر عادی از مهبل شدید به سرعت دکتر را در جریان قرار دهید. شاید جوانه ای کوچک در وجود تان در حال سبز شدن باشد. و تا زمانی که نتیجه ی حامله بودن یا نبودنتان مشخص نشده از فعالیت های جنسی دست بکشید.معمولا به زنانی که سابقه ی سقط نوزاد را دارند توصیه میشود در ماههای اول مقاربت نکنند

پوشش آقایان . زنان به طور کلی از مردان قوی بیشتر خوششان می آید. پس تلاش کنید تا لباسی بپوشید که شانه های تان را پهن و ران تان را کوچک و باسن تان را استوار بنمایاند.مردان باید همواره این مورد را مد نظر قرار دهند که در آوردن لباس آنها برای همسرشان آسان هست یا خیر. به طور مثال شلوار زیپ دار بسیار راحت تر از شلوار دکمه دار از بدن خارج می شود. برخی زن و شوهرها هم آغوشی را زمانی که هنوز چند تکه از لباس شان را به تن دارند بسیار بیشتر دوست دارند و برخی نیز حتی باقی ماندن جوراب را بر روی پا دوست ندارند. این

نویسنده : هاشم : ۱٠:۳۳ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٩/۱۱/٥
Comments نظرات () لینک دائم