زیتون(روان شناسی ازدواج)

تعریف عملیاتی اضطراب توسط یک بیمارروانی ازخودش:آلتم تناسلی ام بدشکل است

با سلام . دختری 25 ساله هستم و مجرد . یکی از مسایلی  که باعث شده از ازدواج وحتی دوستی با پسری پرهیز کنم این بوده که فکر میکنم آلت تنالسی بد شکلی دارم  متاسفانه این موضوع باعث شده اعتماد به نفسم رو از دست بدم و از روزی که همسرم منو به خاطر این موضوع پس بزنه بترسم . از طرفی هم به شدت به رابطه جنسی احتیاج دارم و دچار بیماری خود ارضایی شدم ولی همیشه و هر روز بیشتر از روز قبل دچار عذاب وجدان میشم . چطور میتونم بفهمم شخص مقابلم چقدر به این موضوع اهمیت میده

 

پاسخ مشاور:

درود

ببینید شکل آلت تناسلی دختران با یکدیگر تفاوت دارد همان طور که شکل ظاهری فردی با فرد دیگر متفاوت است لذا این تفاوت ها طبیعی است. اغلب ما بدلیل تمرکز زیاد بر موضوعی از آن یک مشکل بزرگی می سازیم همان گونه که آلت تناسلی پسران با یکدیگر متفاوت هست و هیچ دختری نیست از این تفاوت از پسری زده شود قطعا کمتر پسری هم پیدا می شود که بخاطر این تفاوت از شما زده شود.

در ضمن با مراجعه به پزشک متخصص زنان  و گفتن مشکل موردنظر  بار روانی ایجاد شده در شما کاهش پیدا می کند لذا نگران نباشید و بر خود برچسب نزنید.

اگر واقعا این موضوع شما را آزار می دهد به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا درمان صورت گیرد هر چند معتقدم مشکل خاصی وجود ندارد.

تنها سوالات جنسی خود را از طریق وبلاگ ارسال کنید ،سایر سوال ها را در سایت زیر مطرح نمایید

---------------------------

زیتون:این تعریف ازبدشکلی الت خودیعنی توهم جذابیت وزشتی که یک اختلال عصبی وبیماری روانی است ودرمانش غذاهای حاوی ب ١٢وکلسیم دار

===================================

سلام من دختری ۱۹ساله هستم در ۱۲پسرعموی من به من تجاوز کرد ولی من نمیتونستم از خودم دفاع کنم و مانع این کار اون شوم نکته قابل توجه هم این است که من در ان موقع پریود هم نمیشدم ایا پرده بکارت من پاره شده یانه میترسم به دکتر هم برم از ترس اینکه بهم بگه پاره شده الان موقعیت های زیادی هم برای ازدواج دارم ولی برای این مشکل به همه جواب منفی میده خواهش میکنم کمکم کنید تا از این کابوس همیشگی رها شوم باتشکر

 

پاسخ مشاور:

درود

درک می کنم تجربه تلخی را پشت سر گذاشتی و شاید سال ها این ترس ذهن تو را مشغول ساخته اما نگذار این ترس بر تو غلبه کند زیرا هنوز جوانی و چه بسیار فرصت های طلایی برای پیشرفت و ازدواج سالم.

اینکه در آن رابطه پرده شما پاره شده است یا نه مشکل اصلی است بلکه مشکل اصلی این است که تو داری با خودخوری جسمت را نابود میکنی و این برای جوانی به مانند تو بدتر از نداشتن بکارت است. توصیه می کنم حتما به یک ماما یا پزشک متخصص زنان مراجعه نمایی زیرا تو اولین کسی نیستی که با این مشکل مواجه شده ای. اگر تشخیص دکتر پارگی باشد نباید خود را ببازی زیرا در این پارگی نقشی نداشتی.احتمال دارد پارگی وجود نداشته باشد و پریود نشدن شما مشکل ناشی از مشکل دیگری باشد.

فرصت را از دست نده جوانی دیگر تکرار نمی شود به نظرت آیا یک مراجعه و شکستن ترس یکباره نمی ارزد به این همه کابوس و درد؟؟

حتما به دکتر مراجعه کن و ترسی نداشته باش این مشکلات برای همه وجود داشته و خواهد داشت.

تنها سوالات جنسی خود را از طریق وبلاگ ارسال کنید ،سایر سوال ها را در سایت زیر مطرح نمایید

 آدرس سایت>>  www.taahod.com

نویسنده : هاشم : ۱:۱٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۱٩
Comments نظرات () لینک دائم