زیتون(روان شناسی ازدواج)

پاسخ های وبلاگ مشاوره ازدواج به سوالات تخصصی زناشوئی2

باسلام و خسته نباشید

مدتی است که به هنگام نزدیکی هیچ گونه حسی نسبت به همسرم ندارم و آلت هیچ گونه عکس العمل از خود نشان نمی دهد گویا که نه نعوظ میشود و نه سکس برایش اهمیت خاصی داشته باشد . خیلی عذاب به طرف مقابلم می دهم آیا راهی یا داروئی برای رفع این مشکل وجد دارد تا من را راهنمائی کنید. ممنون

 

پاسخ مشاور:

درود و سپاس

مشکل نعوظ دلایل مختلفی دارد از جمله روانی،عصبی،و...

بنابراین ابتدا باید بدانیم که شما اکنون درگیر چه مسائلی هستید

شغلتان دشوار است و همیشه خسته اید؟

ایا کار عاطفی خوبی با همسر ندارید و ایشان را به حد کافی دوست ندارید؟

آیا این مشکل یک دفعه به وجود آمده یا قبلا هم بوده؟

اگر این اطلاع در اختیار من باشد می توانم دلیل را فهمیده و راهنمایی کنم وگرنه راهنمایی اکنون بنده مشکلی را حل نخواهد کرد.

دارو خاصی که مصرف نمی کنید؟

زیتون:بااستفاده ازغذاهای گرم وخشک وتقویت اعصاب می توان تاحدودی مشکل رابهبودبخشیدمصرف سیاه دانه بشکل خوردن وبااب قورت دادن وروی تخم مرغ نیمرو...

خرما- مویز- شیره انگور- پیاز- سیب درختی- ...

پرهیزازغذاهای استرس زاوهورمون دار...

http://moshavereh3.blogsky.com/page/2/

من دو ساله ازدواج کردم. یک بار هم سقط کردم.(ارادی در حاملگی 4هفتگی) بعد از اون سه ماه پریود من نامنظم بود تا اینکه با خوردن قرص دقیقا به حالت عادی خود برگشت. 15 ام بهمن اخرین قاعدگی من بوده و الان که چندتا بی بی چک گرفتن اولی منفی نشون داد ولی دومی بعد دو روز که از تست اولی گذشت مثبت نشون داد. 21ام آزمایش بتا دادم و 9.4 (منفی) شد. دوباره بی بی چک گرفتم و بازم بلافاصله مثبت نشون داد. الان موندم که بالاخره حامله ام یا نه . و تا الان هم پریود نشدم. واقعا گیج شدم. احتمال اینکه آزمایش خون اشتباه باشه درسته؟

 

پاسخ مشاور:

درود

ببینید نتیجه دقیق آزمایش بتا و بهترین نتیجه اون زمانی که بعد از 7تا 10 روز پس از تاخیر در خونریزی آزمایش انجام بشه. یعنی تقریبا دو هفته بعد از تاخیر در خون ریزی.

در خصوص تست بی بی جک این تست زمانی جواب دقیق میده که حدود 12 روز بعد از آخرین رابطه جنسی مورد استفاده قرار بگیره.

لذا در هر دو تست امکان اشتباه وجود بخصوص در تست بی بی جک، شما بهتره یکبار دیگه آزمایش خون یا آزمایش ادرار بدید تا نتیجه دقیق بدست بیاد.

=====================

من یه بار دیگه سوال کردم اما جواب ندادید. 2 تا سوال دارم.

من با جی افم (گریل فرند"دوست دختر")مقاربت از جلو داشتم، اما هیچ خونی مشاهده نکردم، به نظر میرسه که پردش حلقوی بوده باشه، سوال من اینه که اگه پرده حلقوی باشه و مقاربت صورت گرفه باشه بازم ممکنه پرده سالم مونده باشه؟
سوال دوم این که اگه پرده از بین رفته باشه و با هم ازدواج نکنیم چه مشکلاتی برای ایشون بعد از ازدواج پیش خواهد امد؟ همچنین برای من که هیچ کسیرو به اندازه ایشون دوس ندارم مشکلی پیش خواهی آمد؟ منظورم هرگونه مشکلی است.
یه سوال دیگم دارم: با توجه به اینکه فقط دکتر میتونه تشخیص بده پرده وجود داره یا نه معمولا داماد ها پرده بکارت عروس را پیش پزشک ازمایش میکنن؟ چند درصد این کارو میکنن؟

 

پاسخ مشاور:

درود،بابت تاخیر در پاسخ ها عذرمی خواهم بسیار درگیر هستم

من معمولا برای همین بسیار توصیه می کنم که قبل از ازدواج رابطه جنسی عمیق نداشته باشید چون آن هنگام در حالت هیجانی کارهایی انجام می دهید که بعدا پشیمان میشید.

پاسخ سوال 1>>بله چون پرده حلقوی کاملا از بین نمیره ممکن هست حتی بعد از دخول پرده کاملا از بین نرفته باشه اما مشخص میشه که آسیب دیده.

پاسخ سوال 2>>مشخص هست چون هردوی شما از نظر روانی و جنسی به هم وابسته شده اید و چون احتمال داره پرده بکارت ایشون از بین رفته ممکن هست از نظر روانی دچار افسردگی و حتی بی میلی جنسی بشید(البته در صورتی که واقعا همدیگر را دوست داشته باشید)، در این موارد دخترخانم ضربه بیشتری را می بیند چون بکارتش از بین رفته.

پاسخ سوال 3>>آمار دقیقی از این مورد در دست ندارم زیرا بستگی به فرهنگ و محلی هست که فرد در اونجا زندگی میکنه،درشهرهای بزرگ مثل تهران اگر دو نفر همدیگر رو دوست داشته باشند و پسر عاشق دختر بشه معمولا کمتر به این آزمایش ها اقدام میکنه اما نمیشه قطعی گفت همان طور که گفتم بستگی به عوامل فرهنگی داره.

 

یک توصیه می کنم اگر واقعا نمی خواهید با ایشان ازدواج کنید از همین الان به ایشان بگویید هرچند شما در حقش نامردی می کنید اما بهتر است از همینک برای آینده خود تصمیم بگیرند.

قدری هم آینده نگر باشید روابط جنسی قبل از ازدواج اصلا به صلاح شما نیست

نویسنده : هاشم : ٢:٠٠ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۱٩
Comments نظرات () لینک دائم