زیتون(روان شناسی ازدواج)

4نقطه حساس بدن خانم ها

مقدمه :

در خیلی چیزها کیفیت حرف اول را می زند یکی از آنها غذا است و دیگری رابطه جنسی . در رابطه جنسی کیفیت خیلی مهم است یعنی بهتر است دفعات سک س کمتر باشد ولی کیفیت بالایی داشته باشند این امر بخصوص در مورد زنها خیلی صدق می کند زن اگر بخوبی تحریک شود و خوب ارضاء گردد تا مدتها ( مثلاً یک هفته  یا بیشتر ) ممکن است نیاز به رابطه جنسی با مرد نداشته باشد ولی وقتی این رابطه ها ناقص و کوتاه مدت و بدون تحریک نقاط حساس است نتیجه اش نارضایتی زن و کمر درد و جمع شدن خون در بخش های میانی بدن و تخلیه نشده زن است !

اما زنان نقاط حساس متفاوتی دارند بهترین روش این است که از خود زنان در این مورد پرسش نمائیم ولی جالب است که گاهی خود زنها هم از این نقاط حساس بدنشان اطلاعی ندارند .

جالبتر اینکه برخی از نقاط حساس بدن زن مخفی هستند یعنی کمتر کسی فکر می کند که این نقاط نیاز به تحریک دارند در مقاله زیر که جدید هم هست به چهار نقطه مخفی حساس در بدن زن اشاره شده است این مطلب برای خودم هم تازگی داشت و امیدوارم برای شما هم بدیع باشد و بدردتان بخورد !

 

 

رابطه  جنسی را می توان با بالاترین کیفیت ممکن ایجاد کرد . این در صورتی است که بدانید نقاط داخلی و بیرونی حساس بدن که باید تحریک شوند کدام هستند تا زوج ها با استفاده از آنها بتوانند چنین رابطه ای را ایجاد نمایند .

در مورد

در مورد  زنان باید سعی کنید که خیلی فعال تر باشید . بصورت جسته و گریخته می توانید از همسرتان در مورد نقاط حساس بدنش که باعث تحریک بیشتر جنسی می شود پرسش کنید .

اما گاهی با این پرس و جو ها هم نمی توانید آن نقاط حساس را پیدا کنید آن نقاط حساس شاید یکی از چهار نقطه زیر باشند :

 

 

1. Area above the pubic

1- ناحیه بالای موهای زهار ( زیر ناف )

زوجها باید سعی کنند که نقاط حساس بالای زهار ( منطقه زیر ناف )  را کشف کنند . مشاور جنسی مرکز پزشکی جنسی کالیفرنیا : مایکل کریشمن Michael Krychman MD, CM می گوید :

این ناحیه می تواند به هنگام لمس کردن  احساس خوشی و مطبوعی را برای زنان داشته باشد . برای دستیابی به حس لذت بیشتر می توانید یک روغن گیاهی را برای تحریک و اثر برانگیزاننده آن مورد استفاده قرار دهید ( یعنی با یک روغن گیاهی این ناحیه را ماساژ دهید . من برای این کار از روغن بادام تلخ استفاده می کنم ) . اگر خجالت می کشید که از همسرتان در این مورد پرسش کنید ایرادی ندارد پژوهشهایی که در دانشگاه ایندیانا صورت گرفته است


this area can provide a sense of fun to you if touched. To obtain a more pleasant sensation, apply a botanical oils are made
​​to provide stimulation and sensitivity effects. You do not need to be embarrassed to ask the couple. According to research at Indiana University , women who think more positively of the body particularly sensitive area that is very personal, more often have an orgasm.

2. Behind knee

2- پشت زانو

با غلغلک دادن و خاراندن ناحیه پشت زانو می توانید زن راتحریک کنید . این ناحیه دقیقاً نقطه  آتشین ( برانگیختگی )  hot spot بدن زنان است که اغلب مورد غفلت قرار گرفته است و یکی از نقاط فراموش شده حساس بدن زن است .

اگر پشت زانو را به شیوه ای درست لمس کنید می توانید احساسات جنسی خوابیده زن را بیدار نمائید .

از همسرتان بپرسید که مایل است این ناحیه را ببوسید یا با استفاده از لوسیون آن را بآرامی ماساژ دهید ؟ و یا حتی به آرامی  گاز بگیرید !


You can be tickled if this area is touched. However, this area is precisely the hot spot that is almost forgotten sexual. If touched in a way that “true”, this section could be a point that is able to evoke erotic arousal. Ask your husband to kiss, give a gentle massage with lotion , or even a soft bite.

3. Stomach

شکم ومعده

برای برخی از زنان ماساژ دادن ناحیه شکم می تواند تجربه ای شهوانی باشد . خانم امی لوین که  در نیویورک سک س تراپیست است  معتقد است که در برخی موارد زنان حتی می توانند با ماساژ و یا ورزش دادن  این قسمت از سرشان به اوج لذت جنسی = ارگازم برسند . می توانید این تمرین و ماساژ را در تختخواب انجام دهید تا آنها به اوج لذت جنسی برسند .
For some women, massage in the abdominal area can give an erotic experience. Amy Levine, sex therapist in New York, said that in some cases, women can even reach the point of orgasm with abdominal exercise. Moving this sport into the mattress can make it easier for women to reach the culmination of sexual abuse, is not it?

4. Area head

4- ناحیه سر

شاید هنگامی که در سالنهای آرایش هستید از مالیدن ماساژ و شستشوی سرتان احساس لذت کرده اید شما می توانید از شوهرتان بخواهید که همین کار را در خانه برای شما انجام دهد ولی به هنگام فعالیت جنسی . از او بخواهید که بآرامی کاسه سرتان را ماساژ دهد . چون این ناحیه با اعصابی احاطه شده است کخ می نسبت به لمس کردن خیلی حساس هستند ضمن اینکه  برخی متخصصان می گویند که ماساژ دادن سر می تواندا باعث کاهش تنش و بهبود گردش خون شود .
You enjoy a certain sensation when creambath in the salon, right? Try asking the husband to do something similar at home, but more on sexual activity. Ask him to give a gentle massage in the area of braincase. This area is surrounded by a nerve that provides sensitivity to the touch. Some experts say, giving a massage in the area of the head to help relieve tension and improving blood circulation.

 

You might also like:

14 Most Beautiful Flower Garden In The World

Kurt Cobain Famous Quotes Ever

Difference of Male or Female Masturbation

10 Most Expensive Nude Painting

مازیار(زوج های جوان)

نویسنده : هاشم : ۱٠:٥۱ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/٢/٢٠
Comments نظرات () لینک دائم