زیتون(روان شناسی ازدواج)

بای ذنب قتلت !!! فیلمش راببینید

فالهمها فجورها وتقویها

2) چند روز پیش در اخبار خبر فوت "مادری" را دیدم که به دلیل زنده ماندن بچه در وجودش ،حاضر به پذیرش شیمی درمانی برای بهبود سرطانش نشد. بعد از اینکه بچه اش را به دنیا آورد شروع به درمان سرطانش کرد. اما تاخیر او برای درمان مساوی شده بود با پیشرفت سرطان... . روزهای آخر به خانواده اش گفته بود هیچ آرزویی جز دیدن بچه ام ندارم... . خدا یک هفته او را به آرزویش رساند.

در مقابل فیلمی را دیدم پی بردم معنای قاتل بالفطره یعنی چه."پدری" در کمال وقاحت و پستی سه دخترش را به بهانه گردش به خارج شهر می برد و سپس هرسه را با تفنگ ... .

http://geladiator2007.blogfa.com/post-62.aspx

بیست ؛ روز دوشنبه ۲۱/۰۶/۱۳۹۰ یک زندانی به نام مهرداد ملقب به “مراد سیادی” اهل روستای”تختگاه” از توابع “کوزران” کرمانشاه سه دختر خود را با اسلحه به قتل رساند. این زندانی با اخذ مرخصی از زندان و در هنگام بازگشت به منزل،با استفاده از اسلحه گرم اقدام به کشتن هر سه دختر خود کرده است. در ادامه گزارش آمده است که مهرداد جهت شرکت در عروسی یکی از دخترانش این مرخصی را از زندان اخذ کرده، اما هنگام بازگشت به منزل دختران خود را به بهانه ی رفتن به تفریح از خانه بیرون برده و در نزدیکی روستای “کمررش”هر سه نفر آنها را با اسلحه به قتل رسانده بود. این شخص شش سال پیش به اتهام قاچاق اسلحه به حبس ابد محکوم شده بود و در زندان دیزل‌آباد کرمانشاه زندانی بوده است

گزارش تصویری درادرس زیر

http://vista.ir/news/1635985

نویسنده : هاشم : ۱٢:٢٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۸/٢٠
Comments نظرات () لینک دائم